-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
Ja też na 100% nie wiem, ale damy radę he he :D
-
[quote name='Angi']byleby do lipca! :D[/QUOTE] Szybko ten czas minie, zobaczysz :)
-
Nie da się wam dogodzić :eviltong:
-
[quote name='Angi']na to niestety wchodzi. :/ a z czym robisz? :>[/QUOTE]Zrobiłam z dżemem porzeczkowym :D [quote name='magdabroy']Najpierw moją sukę nazywasz psią lesbijką, a sama co masz na współwłasność [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/1510951_789793051034295_1970239429_n.jpg[/URL] :mad::eviltong:[/QUOTE]Ha ha oj tam :D
-
[quote name='Angi']moje psy się podobno bawią razem... ale jak mnie nie ma.. :c[/QUOTE]Ha ha jesteś czynnikiem wywołującym kłótnie między nimi :D Idę robić naleśniczki :loveu:
-
Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))
Izabela124. replied to bety's topic in Galeria
Masz oko do ptaków :) -
[quote name='Angi']nie to co u mnie w domu :p[/QUOTE]Nie od razu moi chłopacy się lubili. Trzeba czasu :) Na początku Bobik brzydził się Kissa, nie pozwalał mu się przytulać. Teraz śpią razem, smaki jedzą razem, liżą się i wariują :D
-
[quote name='bety']Jak słodko [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_005.jpg[/URL] Pzdr[/QUOTE]Oni się uwielbiają, prawdziwa psia przyjaźń :)
-
Dwie suki, obie w cieczce, obie napalone, Indi i Czika :evil_lol: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/1558526_789790457701221_1808452062_n.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/1558526_789790457701221_1808452062_n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/1510951_789793051034295_1970239429_n.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/1510951_789793051034295_1970239429_n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/1525128_789792144367719_307975593_n.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/1525128_789792144367719_307975593_n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/1010744_789791551034445_511731479_n.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/1010744_789791551034445_511731479_n.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/513/lau9.jpg[/url] super :D
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Izabela124. replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-P8FA-YM-8DQ/UtqpVOpQCUI/AAAAAAAATaQ/YcijqfIq-Nw/s512/180114%20065.jpg[/url] śliczny jest :) -
Ferie masz to możesz gdzieś daleko jechać :eviltong:
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Nie wiem jak można chodzić do kościoła dla teściowej :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Madzia :) -
Ja bym chętnie pozbyła się śniegu i mrozu :eviltong:
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Izabela124. replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
U fryzjera byliście? :D -
Na Podlasiu mega dużo śniegu, wpadajcie do mnie :D Do tego mrózzzzzzzz
-
Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler
Izabela124. replied to Sonka95's topic in Galeria
[url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/d65513e2-d00a-408a-8d29-feb34de0932e_zps81d30de3.jpg?t=1390066169[/url] fajna jest :) -
Witam się :)
-
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
Izabela124. replied to Ty$ka's topic in Galeria
I ode mnie spóźnione wszystkiego dobrego dla Morusa :) -
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Izabela124. replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Ja chcę fotki wszystkich zwierzaków :lol: -
[quote name='Angi']A ja zaraz królikom idę wymienić :evil_lol: tylko poczekać muszę :P[/QUOTE]Na co poczekać? :D
-
[quote name='Angi']no i elegancko. :D[/QUOTE]Piesy najedzono, ja najedzona :D Idę Kissowi pazury obciąć :D
-
[quote name='Angi']Wstawaj Izka, leniu:diabloti:[/QUOTE]Wstałam :eviltong:
-
Nie macie motywacji :D