[quote name='magdabroy']Hej Iza :multi:
Musisz częściej wpadać, to nie będziesz musiała nadrabiać :evil_lol:
Dziękuję :)[/QUOTE]
Jak nadrobiłam to będę częściej wpadać :) Nadrabiania miałam wszędzie przez wyjazdy :)
Hej Madzia :) W końcu nadrobiłam ponad 20stron :D Wszystkie fotki super się oglądało, ale najlepsza : http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6122_zps39551293.jpg :loveu: Wszystkiego dobrego dla Tory!
[quote name='Błyskotka']Stylowo mu w tych beretach :)[/QUOTE]:)
[quote name='unikatowydiament']popołudniowe witanko:)[/QUOTE]Witaj :)
[quote name='Ptysiak']Pozdrowienia i buziaki Izus :)[/QUOTE]O któż do nas zajrzał, witaj :loveu: