Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. [quote name='Angi']nikt nadrabiać ci nie karze :p[/QUOTE]Lubię wiedzieć co się działo jak mnie nie było :eviltong:
  2. Który? :evil_lol:
  3. Heja Aga :) U Ciebie też nadrobiłam ponad 20strom, ale wy gadacie, aż mnie oczy bolą :eviltong:
  4. Witam się :)
  5. [quote name='magdabroy']No to przestań jeździć :diabloti:[/QUOTE]Ha ha nie :eviltong:
  6. [quote name='magdabroy']Hej Iza :multi: Musisz częściej wpadać, to nie będziesz musiała nadrabiać :evil_lol: Dziękuję :)[/QUOTE] Jak nadrobiłam to będę częściej wpadać :) Nadrabiania miałam wszędzie przez wyjazdy :)
  7. Hej Madzia :) W końcu nadrobiłam ponad 20stron :D Wszystkie fotki super się oglądało, ale najlepsza : http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_6122_zps39551293.jpg :loveu: Wszystkiego dobrego dla Tory!
  8. [url]http://images53.fotosik.pl/287/35d6d4ec5ccd4401.jpg[/url] jaki Ozzy onieśmielony :) Trzymam kciuki za zdrówko!
  9. Gratuluję rozmnożenia się :D I trzymam kciuki by była suczka dla Ciebie! [url]http://i59.tinypic.com/23vi42w.jpg[/url] ale radość :)
  10. Spóźnione wszystkiego dobrego dla Ciebie!
  11. [url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1904057_273488959483916_894490298_n.jpg[/url] ale ładnie stoi :)
  12. https://lh6.googleusercontent.com/-XV3noSd_9Sk/Uyjc3kKgCEI/AAAAAAAAKq8/TfXVu3BRCNE/w468-h534-no/P1013680.JPG fajna fotka :D
  13. Przyszłam się przywitać :)
  14. Spóźnione wszystkiego dobrego dla miotu F oraz gratulacje za Włocławek!
  15. Hejka Angi :D
  16. Przykro mi z powodu Dżolinki ['] [url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1505202_1377524155847720_624035141_n.jpg[/url] :loveu:
  17. Super fotki znad Morza :)
  18. [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/836/spt4.jpg[/url] ale futra wow :D
  19. [url]http://oi60.tinypic.com/16gjx43.jpg[/url] super fotka :)
  20. Dawaj kolejne foteczki, miło się ogląda :)
  21. [quote name='Błyskotka']Stylowo mu w tych beretach :)[/QUOTE]:) [quote name='unikatowydiament']popołudniowe witanko:)[/QUOTE]Witaj :) [quote name='Ptysiak']Pozdrowienia i buziaki Izus :)[/QUOTE]O któż do nas zajrzał, witaj :loveu:
  22. [quote name='(:Buńka:)']O Izęł jaki ładny avek :loveu:[/QUOTE]Ha ha dzięki :D
×
×
  • Create New...