Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. [quote name='magda_p_dg']szkoda, chętnie bym zobaczyła Kissa na żywo :)[/QUOTE]Moja najbliższa wystawa to Klubówka w Opolu w ostatni weekend kwietnia :) [quote name='maryg22']Ale fajne zdjęcia ze spaceru :D Już wiem kogo wynajmujemy na fotografa na zlocie :diabloti:[/QUOTE]Nie wezmę aparatu ze sobą :diabloti:
  2. [quote name='magda_p_dg']witam w piękny słoneczny dzioneczek :) czy ktoś mi może powiedzieć o której godzinie wystawiają się grzywki na marcowej wystawie w Katowicach? w zeszłym roku jak dotarliśmy do spodka to było już PO :( a my właściwie jeździmy tam oglądać tylko łysole i potem na pokaz agility....[/QUOTE]Nie mam pojęcia, nie będzie mnie na tej wystawie i nigdy tam nie byłam
  3. [quote name='agaga21']nie są fajne. dziś wspomnienia same przychodzą. znów polały się łzy, choć minęły 4 lata. nigdy się z tym nie pogodziłam. dziś wróciło wszystko, te ostatnie, najgorsze chwile. jak lecter rano zasłabł, jak karol niósł go do samochodu i na sygnale jechałam z nim do śremu do lecznicy, jak miałam nadzieję, że jeszcze się uda. pamiętam jak w lecznicy miał kryzys kolejny, leżał tam na swoim posłanku w recepcji gdy wiele godzin czekaliśmy na wyniki badań, pamiętam jak pani wet.agnieszka przywiozła swoją sukę, by przetaczać lecterkowi jej krew...i jak w trakcie przyszły wyniki krwi oznaczające, że to już jest koniec, że już nic się nie da :( :( :( pamiętam jak przez mgłę drogę do domu (70km), jak ryczałam całą drogę i jednocześnie próbowałam jak najszybciej dojechać z nim do domu, by mógł odejść w domu, w spokoju, tam gdzie czuł się bezpiecznie i by karol też mógł się z nim pożegnać. i pamiętam, że weterynarz miał przyjechać o 20 do nas do domu, by pomóc mu odejść, a przyjechał o 19.45, zabierając nam tym samym ostatnie minuty....pamiętam jak płakaliśmy razem, jak dzieci takie szczegóły pamiętam a resztę jak przez mgłę. to jest koszmar, gdy trzeba pożegnać ukochane zwierzę i nie ma odwrotu :( i wiadomo, że już nigdy nie wróci... potem, po jakimś czasie śniło mi się, że spałam a on przyszedł do sypialni i polizał mnie w rękę, budząc mnie. taki krótki urywek snu, jakby pożegnanie :([/QUOTE]Ale smutno się to czytało :( ... Również życzę dużo zdrówka!
  4. http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0217_zpsacddc28a.jpg super :D
  5. [quote name='xxxkaluniaxxx']mi coraz częściej chodzi po łbie łysol jeśli pp się dla mnie nie urodzi :evil_lol: a uszy bomba :cool3: coraz bardziej mi się owłosione uszy u pp podobają :lol:[/QUOTE]Łyse ponad wszystko :D Chociaż jednego pp mogłabym mieć :D A mi owłosione uszy u pp się nie podobają :eviltong: [quote name='dOgLoV']jaką śliczność z Tosi zrobiłaś :loveu:[/QUOTE]Dzięki :) [quote name='magdabroy']Nie, rozczochrane :p[/QUOTE]Ha ha to chyba, że :D
  6. Ale super fotki, słodziaste te Twoje kaukazy :loveu:
  7. Tobie jak i Fazulce życzę dużo zdrówka!
  8. [quote name='Angi']dlatego ja zrezygnowałam :p[/QUOTE]Durna :eviltong: [quote name='furciaczek']Ile ich masz to ja wiem...tylko tyle ich w galerii ze ciężko mi rozróżnić które to Twoje a które nie Twoje:lol:[/QUOTE]Ha ha rozumiem :D [quote name='magdabroy']Tosia "przed" podoba mi się bardziej :eviltong:[/QUOTE]Lubisz brudne psy? :D [quote name='Angi']Tasia ma paskuudne uszy ;c[/QUOTE]Śmiechowe :D
  9. [quote name='Kaaasia']Jestem szczęśliwa to się pochwalę :loveu: CAC Włocławek (PL) 8.03.2014 Gratia TUAREG - 1 dosk, Zwycięstwo Młodzieży, Najlepszy Junior Rozpoczynamy starania o Młodzieżowy Championat Polski :loveu:[/QUOTE]Jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego dobrego rozrabiace! :) [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1982245_269610573205088_911949082_n.jpg[/url] fajna fotka :D
  10. Przesyłam głaski Nuce :)
  11. [quote name='leónowa']Czyli to na ogół bez różnicy, że rodzice są, np. owłosieni, to małe mogą być łyse? Kurczę, to w sumie taka ruletka, bo zamówić owłosionego szczyla, a jak się taki nie urodzi?[/QUOTE] Tak, to ruletka. Jedynie jeśli łączy się owłosionego z owłosionym to na 100% urodzą się owłosione. W innych przypadkach nie wiemy co się urodzi :)
  12. [quote name='leónowa']Iza, jak często trafiają się owłosione grzywki? Bo nie ukrywam, że jak bym miała brać to raczej celowałabym w kudłacza:eviltong:[/QUOTE] Hmmm ciężko powiedzieć, najczęściej w miocie zdarzają się i owłosione i łyse, ale czasem są wyjątki :) Nie da się określić jak często się trafiają, raczej w większości miotów :)
  13. [quote name='furciaczek']Kurcze, tyle tych grzywaczy...sie pogubiłam. Kiedyś pewnie zacznę ogarniać i rozróżniać ale narazie nie kumam kto jest kto jak nie podpisane:evil_lol:[/QUOTE]Mam dwa grzywacze, Kissa i indi no i Boberek, reszta to psy znajomej z Warszawy lub innych znajomych :) Moje psy są opisane na pierwszej stronie wątku :D
  14. To jeszcze pokarzę mój grooming :) TASMINA Kozłówkowy Wzgórek przed: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3582.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3582.jpg[/IMG][/URL] I Tasia po: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3597.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3597.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3596.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3596.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3593.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3593.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz3595.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz3595.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='unikatowydiament']świetne fotki:)[/QUOTE]Dziękuję :) :)
  16. Mam jeszcze kilka fotek z wystawy w Bydgoszczy: Autor Aneta Pietruszczyńska [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_6182.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_6182.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_8122.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_8122.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_7064.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_7064.jpg[/IMG][/URL] Autor Magda Stępień [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_7141.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_7141.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Sonka95']Super był ten spacerek po lesie :cool3: Wyścigi dziewczynek :loveu: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0591.jpg[/URL] Indi ma świetne te zdjęcie :loveu: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0655.jpg[/URL][/QUOTE]Jak będę w Wawie znowu to się na pewno odezwę na spacerek :) [quote name='dOgLoV']Piękne zdjęcia :loveu:[/QUOTE]Dzięki :) [quote name='magdabroy']Myślałam, że Sonka jest większa :hmmmm: Taka mi się przynajmniej wydawała po zdjęciu na banerku ;)[/QUOTE]Większa od grzywacza, ale duża nie jest :) [quote name='(:Buńka:)']Foteczki :loveu: :multi: Też chcę na taki dogomaniacki spacer ;C[/QUOTE] To zapraszam do siebie :D [quote name='Ania!']Piękne fotki :) [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0601.jpg[/URL] Ma się ten wykrok :evil_lol:[/QUOTE]Kiss mistrz wykroku :D
  18. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0550.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0550.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0557.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0557.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0547.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0547.jpg[/IMG][/URL] Koniec :)
  19. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0590.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0590.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0572.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0572.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0549.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0549.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0544.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0544.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0548.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0548.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0636.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0636.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0635.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0635.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0608.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0608.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0606.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0606.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0591.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0591.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0603.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0603.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0638.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0638.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0637.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0637.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0601.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0601.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0604.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0604.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0650.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0650.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0649.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0649.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0641.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0641.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0639.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0639.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0653.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0653.jpg[/IMG][/URL]
  23. Kiss [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0673.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0673.jpg[/IMG][/URL] Tonic [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0656.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0656.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0660.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0660.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0655.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0655.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0640.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0640.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zdjęcia ze spacerku z forumową [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/142526-Sonka95"][B]Sonka95[/B][/URL] oraz jej suczką Sonią :) Indi [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0678.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0678.jpg[/IMG][/URL] Sonia [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0680.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0680.jpg[/IMG][/URL] Indi [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0668.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0668.jpg[/IMG][/URL] Tonic, dziadek Kissa [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0677.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0677.jpg[/IMG][/URL] Indi [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/IMG_0663.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/IMG_0663.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...