-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
[quote name='Angi']widziałam szczeniaki boksera z grzywkiem, więc z onkiem zle nie będzie :p[/QUOTE]To musiałbyć okropny widok :D [quote name='leónowa']haha, grzywki już same w sobie mają 'ciekawą' urodę, ale + bokser, to wstydziłabym się z tym wychodzić :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha ha :D [quote name='Sonka95']Ale szybko biega Kiss :cool3: :)[/QUOTE]Wariatuńcio :)
-
[quote name='magdabroy']Iza, jak tak wszystkie psy zapraszasz, to ja Ci podrzucę też Torę :evil_lol:[/QUOTE]Tylko jak cieczki nie będzie miała, bo wyjdą jakieś brzydale ha ha
-
[quote name='furciaczek']To widzimy się we Włocławku :)[/QUOTE] O super :) To do zobaczenia :D
-
[quote name='furciaczek']Moje dziewczyny by były zachwycone takim towarzyszem, tez sa nieźle pieprznięte i nie wielu chce się z nimi bawić:lol: Moze kiedyś po jakieś wystawie będzie okazja:diabloti:[/QUOTE]Kiss uwielbia duże dziewczyny, kiedyś wstawiałam ty fotkę jak sie bawił z dożycą niemiecką :lol: Poznał też Qwendi od doglov i też się jej nie bał :D Moje najbliższe wystawy to: Drzonków w sobotę i za tydzień w sobotę Włocławek
-
[quote name='leónowa']Kastrat, ale lubi sobie porządzić:diabloti:[/QUOTE]To niedobrze, byłoby spięcie z Kissem a Bobik by go bronił :eviltong: Uległe samce jajeczne ok, dominanty feee :diabloti:
-
No to czekam na fotki :)
-
[quote name='leónowa']Jak ty taka chętna to i mojego ci mogę podrzucić, może mi Kisełek rozrusza drewniaka:evil_lol:[/QUOTE] Jak kastrat czemu nie, jak nie to będzie jadka ha ha :D
-
[quote name='Luzia']Podrzucę Ci swoje na przeszkolenie, może zaczną Kissa naśladować i im klepki w mózgu zaskoczą, że da się samemu pobiegać :lol:[/QUOTE]Ha ha zapraszam :D
-
[quote name='Luzia']Jej jak ja bym chciała żeby moje dziady takie się wybiegiwały same z siebie :lol:[/QUOTE] Bober tak nigdy nie robił, nawet jak był młody. Kiss pod wzgledem wybiegania jest bezobsługowy ha ha Porzucam mu trochę piłkę, a tak potrafi sam szaleć, czasem z nim się poganiam :D
-
[quote name='leónowa']Kurczę, nie wiedziałam, że grzywek jest taki szjbnięty, a myślałam, że będzie dobrym pieskiem na starość:evil_lol: Chyba będzie się musiał pojawić wcześniej:diabloti:[/QUOTE]Na starość to mops najlepszy ha ha [quote name='kalyna']Ale z Kissa wariat :evil_lol: ciężko wzrokiem go ogarnąć... i te falujące włosy w tym pędzie :loveu: I tereny spacerowe macie fajne :)[/QUOTE]Tereny spacerowe bomba, kawałek muszę tam dojść, ale warto :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Angi']ktoś nie ogarnął.[/QUOTE]???? :razz: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Yuki_'] A i kiedy w legnicy ma być wystawa psów??[/QUOTE] W Legnicy nie ma wystaw -
[quote name='Ty$ka']Jaki szajbus z Kissa :D[/QUOTE] Troszeczkę :evil_lol:
-
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
Izabela124. replied to Ty$ka's topic in Galeria
No to gratuluję :) -
[quote name='Gioco']Jak zdrówko Bobika? Antybiotyk pomaga?[/QUOTE]Bierze dopiero drugi dzień, dziś pampers pusty nadal, wiec działa :)
-
[quote name='magdabroy']To żebyś się nie bała, to Theoś Ci dokopie :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha :lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Przecież w inny wątku napisałaś, że chyba weźmiesz piesa z psitula :eviltong:[/QUOTE]Ona zmienia zdanie jak rękawiczki ha ha -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Oooooo, to poznam też Indi :multi: Angi, gdybym nie spała u teściowej, to zaoferowałabym Ci nocleg ;) A tak, to trochę lipa :roll:[/QUOTE] [quote name='Angi']ja się powinnam bardziej cieszyć, że poznam Indi :p[/QUOTE]No ja chyba śpię u koleżanki to też nie mogę zaproponować noclegu :( Jakbym spała u jakiejś rodziny to tak -
[quote name='magdabroy']To ja Izie dokopię, ale bądź w Opolu :p[/QUOTE]Teraz ja sie boję ha ha ha :D
-
Wirtualne cojones czyli Książę Dyzmin i yorki :o)
Izabela124. replied to Gioco's topic in Foto Blogi
Jakie gustowne szelki mają :loveu: -
Wirtualne cojones czyli Książę Dyzmin i yorki :o)
Izabela124. replied to Gioco's topic in Foto Blogi
Też bym tak sobie pojeździła :D -
[quote name='furciaczek']Pasuje idealnie do tego co on wyprawia:lol: Genialny jest:p[/QUOTE]On jest psychiczny :evil_lol: A Ty prowadzisz jeszcze galerie? Bo nie mogę znaleźć
-
[quote name='furciaczek']Hahaha się ubawiłam z tych filmików, i podkłady dobrane idealnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Szukałam właśnie takiej muzyki, która będzie pasowała :D