-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
W naszym tyskim schronisku naprawdę jest dobrze.Wiadomo,że psiaki najszczęśliwsze byłyby we własnych domach,przy boku swojego pana,ale niestety wiadomo,że to nierealne na dzień dzisiejszy. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
magda222 replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Przejrzałam mapę pomocy dogo.Transport oferują: [FONT=Arial][B][COLOR=#0000ff][/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][B][COLOR=#0000ff]POZNAŃ [/COLOR][/B][SIZE=1][COLOR=green]Donitow[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=1]602751299[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]NET[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]DTA[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]AUTO[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE] [LEFT][SIZE=1][B][SIZE=2][COLOR=blue]POZNAŃ[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=green]mrowa23[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]kom 506 122690 [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][EMAIL="[email protected]"][COLOR=red][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]NET[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]DT [/COLOR]- dla malego i spokojnego psa/kota bez problemu [/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]DTA-[/COLOR] jak najbardziej moze byc nawet wiekszy pies ale juz nie na dlugi pobyt[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]WIZ/DOM[/COLOR] tak [/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]DOS-[/COLOR] dla mniejszych suczek/ kotek[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]WIZ/[/COLOR] poadopcyjna[/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]AUTO[/COLOR]- do 50 km bez problemu, trasy powyzej 50 km glowie weekendy bez problemu trasy po calej polsce, tylko moga byc problemy z funduszami na paliwo [/SIZE] [SIZE=1][COLOR=red]FOTO[/COLOR]- tak[/SIZE] [SIZE=1][B][COLOR=darkorange][U]1x tydz robie trase[/U][/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=darkorange][B][SIZE=1][COLOR=darkorange]poznan-oborniki-obrzycko-szamotuly-poznan[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=1][COLOR=#ff8c00][/COLOR][/SIZE][/B] [LEFT][B][COLOR=blue]POZNAŃ[/COLOR][/B] [SIZE=1]supergoga[/SIZE] [EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL] [SIZE=1]gg 9830505[/SIZE] [SIZE=1]NET [/SIZE] [SIZE=1]DT - ale tylko na trochę, przetrzymanie podczas transportu - w sumie na kilka dni [/SIZE] [SIZE=1]WIZ/Dom[/SIZE] [SIZE=1]WIZ/poadopcyjne[/SIZE] [SIZE=1]AUTO - do 100 km (po uzgodnieniu wczesniejszym może być trochę dalej też)[/SIZE] [SIZE=1]AUKCJE: allegro, inne portale netowe[/SIZE] [SIZE=1]FOTO[/SIZE] [SIZE=1]XERO - tylko czarno-białe.[/SIZE][/LEFT] [/LEFT] -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
magda222 replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Z całym szacunkiem do Dark Lord,ale mam tylko jedno pytanie: czy ktoś był u niej sprawdzić warunki? -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
magda222 replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dark Lord przepraszam ale nie doczytałam gdzie Ty dokładnie mieszkasz? -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
MyszkoMiki super,że tu trafiłaś.Robię allegro psiakom,których fotki dostaję od Kasi.Będziemy chyba od teraz współpracować?:)Jeśli masz dostęp do internetu i czas to możesz też pomóc ogłaszać psiaki.Bardzo dużo psów dzieki temu znajduje domy.Świat musi się jakoś dowiedzieć o nich. Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie pomogę. Bardzo fajnie prowadzi wątek tyskiego schroniska grazyna9915.Można coś podobnego zrobić.Teraz kiedy będziemy miały kogoś na miejscu jest to możliwe.Przesyłam link.Jesli ktoś jest zainteresowany niech zajrzy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-tychach-szczepion-odrobaczane-chipowane-gdzie-domy-63722/[/URL] Kasiu,ja celowo nie nadaję im imion bo wydaje mi się,że jak sama je nazwiesz to łatwiej będzie Ci pokojarzyć o którego psa chodzi jak zadzwoni ktoś zainteresowany. -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Malawaszka,wielki dzięki że się tu pojawiłaś :multi: -
Malutki, rudy, puszysty Kamyk WRÓCIŁ. Ma u mnie dom na ZAWSZE!!
magda222 replied to Belula's topic in Już w nowym domu
Jaki śliczny i puszysty :loveu: Dobrze mu u Ciebie :loveu: -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Zaraz wyślę jego zdjęcie do sznaucerowej ciotki-malawaszki. -
Ja też interesuję się jej losem,ale nie mam możliwości pomóc. Jedyne co mogę doradzić to umieszczenie jej w jakimś dobrym hoteliku ze szkoleniem.Tylko najpierw musielibyśmy poszukać dobrych duszyczek,które pomogą finansowo.Mogę się dołożyć,ale całej sumy nie pokryję. Polecam ten hotelik: [url=http://www.tomdog.piesek.com/]tomdog[/url]
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Kasiu,nadaj im imiona i biorę się za ogłoszenia dla psiaków. Trzeba też zawiadomić wielbicieli poszczególnych ras. -
Wrzucony do STUDNI W NYLONOWYM WORKU, MA DOM
magda222 replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
I mamy happy end :multi: Dziewczyny,odwaliłyście kawał dobrej roboty :loveu: Dukaciku,dużo szczęścia w nowym życiu :multi: -
Co tam u Łapka? Allegro odnowione. Jest mozliwość zrobienia jakichś nowych fotek?
-
[quote name='demi']i nawet humory dopisują:evil_lol: a z piesiami sprawa sie nie klei. I wygląda na to, że jak do końca tym nie dogadamy się z pewną osobą, to pozostawi się sprawę Panu Szczepanowi i Pani Eli, bo teraz to już pójdzie- tylko że dopiero w styczniu. a bidaki swiąt nie bedą miały, jak i pare osób z dogo:-([/quote] Sorry,ale nic z tego nie rozumie :shake: Przedtem pan Szczepan i pani Ela byli winni temu,że psy jeszcze nie odebrane a teraz oddajecie sprawę z powrotem w ich ręce?! O co tu chodzi?!
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,nie ma za co dziękować. Najlepszym podziękowaniem będą zadowolone pyszczki psiaków i ich ciepłe dupki :) Anetko,prześlij mi nr konta pana stolarza. -
[quote name='LULEK'] [B]PS. Magda222 masz rację: nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia[/B].[/quote] Ale przynajmniej pomagam na tyle ile mogę w utrzymaniu psów. A Ty co zrobiłeś dla nich? Oprócz jątrzenia na wątku.