Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Jestem w szoku :crazyeye: Waldek...jesteś niesamowity :loveu:
  2. Przepraszam...:oops: Nie myślę coś ostatnio...:oops: Pisząc to wydawało mi się,że nic oczywistego nie piszę...:oops:
  3. Jego allegro odwiedziły 484 osoby.Dużo,ale chyba nikt się nie odezwał.
  4. Odnowione,wyróznione allegro Mikiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=493920300
  5. [quote name='Weronia']Kojot bezpieczny, można mu szukać domu.:)[/quote] No problemos,tylko potrzebuję podstawowe dane o nim...wiek...itp.
  6. Anetka wreszcie się pojawiłaś!!!Super!!! To niemożliwe jak te psiaki zmieniają się w trakcie kilkumiesięcznego pobytu w schronie :-( Czy masz więcej zdjęć psiaków?Czy wiesz coś więcej o Kojocie?
  7. Jestem o tym święcie przekonana :loveu:
  8. Wrzesińskie biedy mają obserwatorów na allegro :multi: Czy ktoś dzwoni,pyta?
  9. ............................................................................
  10. Jolu :calus:Mam nadzieję,że będzie poprawa. Trzymam mocno kciuki!!! [SIZE=1]Obiecałam zrobić bazarek i nawet się do niego zabrałam ale nie wiem dlaczego nie umię zamieścić zdjęć :oops: Tylko czerwony krzyżyk na ich miejscu wyskakuje.[/SIZE]
  11. Zulka,nie wygłupiaj się i wyłaź już!Dosyć tego! Cała Polska tu czeka z zapartym tchem!
  12. Podajcie mi na PW adres na który mogę wysłać karmę. Czy on je suchą karmę?
  13. [quote name='Margo05']A idź Ty Zośka w pinezkę, poryczałam się przez Ciebie.[/quote] Kurka wodna,ja też... :-( Bidulek mały...:-(
  14. Wpłaciłam dzisiaj na konto Malwinki i Farcika ;) zadeklarowane 50 zł.
  15. Ja też zrobiłam Foksiowi kilka dni temu wyróżnione allegro: Psiak w typie foksteriera tęskni w schronisku :( (487691481) - Aukcje internetowe Allegro Odwiedziło je 343 osoby.
  16. Imię Bob bardzo źle mi się kojarzy...Mini rotek ,który "zaginął" z DT w Siemianowicach też nazywał się Bob...:-( Może Rick?
  17. Ja robiłam tej suni ogłoszenia.Ma napewno allegro,alegratkę i gumtree poznań.
  18. Wiecie co?Wydawało mi się,że jestem twardzielką... Ale jak przekazywałam panu Tomkowi wyrok śmierci na Maxa ... i odłożyłam słuchawkę ... płacz mnie dławił...Wiem,że to była sluszna decyzja...ale to było bardzo trudne...jedna z najtrudniejszych rzeczy jakie zrobiłam...decyzji jakie podjęłam...Maksiulku...wybacz... [*]
  19. Zulka,gdzie jesteś?! Pokaż się dziewczynom!!!
  20. [SIZE=5]Super wiadomość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
  21. Nie umie wrzucić fotek Bandziora :placz: Wstawiam przez fotosika i ukazuje się tylko czerwony krzyżyk :placz:
  22. [quote name='emilia2280'] Oris, masz jakiegos naprawdé dobrego weta, który podalby im kroplówki do czasu ustania biegunek a potem cos na wzmocnienie? [B]Zaplacé rachunek u tego weta,[/B] jestem przed wyplatá, ale ok. 2 grudnia bédé miala pieniádze na polskim koncie. Jak pieski zaczná slabnác to moze byc juz za pózno...[/quote] Emilia kochana :loveu: Oris do boju o życie maluszków!!!
×
×
  • Create New...