[quote name='emilia2280']
Oris, masz jakiegos naprawdé dobrego weta, który podalby im kroplówki do czasu ustania biegunek a potem cos na wzmocnienie? [B]Zaplacé rachunek u tego weta,[/B] jestem przed wyplatá, ale ok. 2 grudnia bédé miala pieniádze na polskim koncie. Jak pieski zaczná slabnác to moze byc juz za pózno...[/quote]
Emilia kochana :loveu:
Oris do boju o życie maluszków!!!