-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Norka :loveu: Na początku wystraszona i bardzo nieśmiała. Później brykała w śniegu bardziej niż Dredzik :evil_lol: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1452/norka1en8.jpg[/IMG] [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/8446/norka2wr4.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/582/norka3xi7.jpg[/IMG] Powiem Majce coś na ucho...:evil_lol: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5146/norka4na1.jpg[/IMG]
-
Azyl.Przeze mnie nazywany Dredzikiem :loveu: Słodki szczenior :loveu: [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/1066/dredzik1ek2.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/4517/dredzik2tr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/1230/dredzik3bj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/5673/dredzik4hv3.jpg[/IMG]
-
Reksio :loveu: Najbardziej wariował na spacerku.Energia go rozpierała :evil_lol: [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/558/reksiovl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1852/reksio2rz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/7678/reksio3so3.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8870/reksio4yz4.jpg[/IMG]
-
Malutki, rudy, puszysty Kamyk WRÓCIŁ. Ma u mnie dom na ZAWSZE!!
magda222 replied to Belula's topic in Już w nowym domu
Śliczne puchate stworzonko :loveu: -
Rozesłałam link do wzoru petycji do rodziny i znajomych. Sama też oczywiście wysłałam.
-
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
U nas w Tychach dobre efekty mają też akcje plakatowe we wszystkich możliwych miejscach publicznych,np.w autobusach,lecznicach weterynaryjnych,szkołach,bibliotekach a nawet spóldzielniach mieszkaniowych. -
Twoje modły dały efekt... Na nasze allegro weszło ponad 100 osób i ... mamy 2-óch obserwatorów !!! :multi: Poza tym dziś byłyśmy z gosią15 na spacerku z psami :loveu: Fotki później.Psiaki są cudowne!!!Bardzo przyjazne.Zero jakiejkolwiek agresji.Maszerowały wesoło zadowolone.Aż dziwne,że nie mają swoich domów.To psy idealne :loveu:
-
BARAK - lepszy, niż ten amerykański :-))
magda222 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Barrack mały,niepozorny a szybki jak gazela,skubany...:evil_lol: Szkoda,że mieszkam tak daleko od Was :-( -
Wyjątkowy czekoladowy labrador KONGO. Jak długo jeszcze?! (Tychy)
magda222 replied to Arlene's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Czy Kongo wciąż jest ogłaszany?[/quote] Allegro,które mu robię jest non stop odnawiane. -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Na allegro została tylko Abi. Czy wystawić ponownie Tinke, Pole, Miki, Mika, Lila, Frodo??[/quote] Ja wystawiam do skutku czyli dopóki Kasia nie napisze mi,że psa nie ma już w schronie. -
Franio/Snoopy/Tesiek ma już swój kochający domeczek :)
magda222 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ale super!!!Uwielbiam takie informacje:loveu: -
[quote name='grazyna9915']YOKO ma u mnie dom i jeżeli będzie taka potrzeba to mój dom będzie domem YOKO do końca. :p Kocham tego szkraba, ale jeżeli jakimś cudem znajdzie się dom dla YOKO lepszy niż mój, to pewnie będę ryczeć, ale dla jej dobra oddam ją tam gdzie będzie miała święty spokój bez stada zwierząt. Na dzień dzisiejszy nie szukam w panice nowego domku dla YOKO, będzie domek to będzie, a jeżeli nie to trudno. DAJEMY RADĘ. :loveu: [B]Tylko mój psi tymczas chwilowo jest nieczynny[/B].[/quote] Za to koci działa pełną parą ;)