Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='weszka']Niech się kocisko pakuje bo ma super dom :multi: Szczegóły wysyłam na PW.[/quote] Które kocisko?!Dyziek czy Bethoven?!Bo się gubię...
  2. Odnowione wyróżnione allegro: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=541507853]Kotki, kocurki, kocięta ... czekamy na domy!!! (541507853) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Narazie tylko tak mogę pomóc :oops:
  3. [quote name='vrabac']Dzięki waszej akcji mamy najwspanialszego pieska pod słońcem. Marcysia była nam po prostu przeznaczona:) Odnalazłam ją już w grudniu właśnie dzięki waszej aukcji na allegro!! To była miłość od pierwszego wejrzenia, musiałam tylko rodziców tą miłością zarazić;) No trwało to troszkę, prawie miesiąc ich przekonywałam, ale udało się!!!!! Marcysia jest naszym oczkiem w głowie, jest tak kochana, taka przylepa, a jaka mądra:) Dziękuję!!!!! ps. jak tylko będę miała fotki to prześlę. Pozować to ona lubi ma całą sesję ale na komórce;) ps 2. mam nadzieję, że nie będziecie nam mieli tego za złe, ale daliśmy jej na imie Sara (bardzo dobrze na nie reaguje, być może dlatego, że jest krótsze) Pozdrawiam:)[/quote] To my dziękujemy :loveu:
  4. Odnowione wyróznione allegro Saby: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=541502614]Saba - suczka w typie basseta pilnie szuka domu!!! (541502614) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. Odnowione wyróznione allegro Mikusia: Pobili mnie i przygnietli głazem...szukam domu... (541501368) - Aukcje internetowe Allegro
  6. Mam pytanie o Asika z ogłoszenia na alegratce. Poprosiłam,żeby zainteresowana osoba zadzwoniła pod podany nr telefonu. Czy dzwonił ktoś?
  7. Kto pomoże Kacperkowi? :-(
  8. No fakt.Jakoś bardziej optymistycznie niż u mnie ;) A jeszcze a propos "rządzenia się na nie swoim wątku" to co to ma znaczyć?! To dogomaniacki wątek,czyli nas wszystkich ;)
  9. Zdublowałyśmy się :evil_lol: Dwie księgowe od siedmiu boleści :evil_lol:
  10. Pozwoliłam sobie podsumować: Dogo07 [B]30 zł[/B] Gogonek [B]15 zł[/B] madcat1981 [B]10 zł[/B] magda222 [B]50 zł[/B] bumel [B]40 zł[/B] bumerang [B]30 zł[/B] ala123 [B]30 zł[/B] agata51[B] 50 zł[/B] czyli mamy razem [B]255 zł.[/B] Brakuje 45 zł + koszty transportu + lekarstwa dla Tima.
  11. To ja na dzień dzisiejszy mogę zadeklarować 50 zł miesięcznie :oops:
  12. [quote name='ala123']Ja też pomogę finansowo. Gdzie ten hotelik i ile będzie kosztować miesięcznie?[/quote] Zanim zadeklaruję pomoc też chciałabym wiedzieć gdzie ten hotelik i jakie są koszty?
  13. Mam zaległe fotki do wklejenia...Ostatnio nawalam.Sorry... Obiecuję poprawę... :oops:
  14. Trzymamy kciuki w takim razie :thumbs:
  15. [quote name='Panca']i znow tu nikt nie zaglada...:placz:[/quote] Ja zaglądam...:oops:
  16. Super :loveu: Marcysia wszystkiego najlepszego w nowym domu!!!:loveu:
  17. Dopiero dziś tu trafiłam :oops: Bidulek...:-(
  18. Wczoraj z danielką92 byłyśmy na spacerkach z psiakami. Niestety spacery z kilku powodów były krótkie.Obiecuję,że za tydzień się poprawię :oops: Psiaki są wspaniałe.Rozpiera je energia.Rozpoznają nas i szaleją w boksach jak przychodzimy.Po spacerkach nie chcą do nich wejść...
  19. Wierzę,że Negra znajdzie wspaniałego,cierpliwego pana.
  20. Super foty ze spaceru :loveu: A ja zobaczę się z psiakami w najbliższy weekend :loveu: Kto chętny do spacerów-zbiórka sobota 11:30.
  21. Boże,dzięki Ci... Cieszę się,że zwierzaczki będą miały domy.Szkoda,że nie razem... Tylko ich Pani zostanie sama,samotna...To straszne...Nie chciałabym przeżyć tego co ona teraz przeżywa.To jest prawdziwa tragedia... :-(
  22. [quote name='Mada:)']Pocieszyliśmy się, Timo też. Bajka się skończyła. Timo wrócił do schroniska. Posikał mieszkanie właścicielki. Żal, bezsilność, beznadzieja! Wyć się chce! :placz: :placz: :placz:[/quote] Co?! :crazyeye: Brak mi słów... :-( Biedny Timuś :-(
×
×
  • Create New...