-
Posts
9777 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda222
-
Bardzo przepraszam za opóźnienie,ale dopiero dziś w nocy przelałam pieniądze :oops:
-
**BOKSER DIDO**... Uratowany od śmierci głodowej
magda222 replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Cegiełki ruszyły... -
Piękny, zastraszony owczarek znalazł nowy dom!!!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Berni na pierwszą!!! Śliczny,biedny pies szuka domu!!! -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Kacpeeeeeeeeeeer do doooooooooomu!!!!!!!!!!!!! -
[quote name='Panca']wrocilam po 2 tygodniach i zabieram sie za szukanie mu domu[/quote] Wielkie dzięki :loveu:
-
psia rodzinka - zaadoptowana ze schroniska...
magda222 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Niezawodna taks :loveu: dziękujemy :loveu: -
Do Kubusia dołączył Foks. Reportaż strona 15, zapraszam!!!
magda222 replied to Waldek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Waldek']No właśnie i tu jest problem, z założenia miał być tymczasowo ale się bardzo zadomowił ....nie wiem co robić tym bardziej, że ugryzł jednego z moich kotów w łapkę i kotek musiał mieć amputowany paluszek przedniej łapki ...to smutne ...poobserwuję jeszcze ....[/quote] Czyli osoba,która umieściła go u Ciebie na tymczas wypięła się na Was,tak?Zostawiła Ci psa i się nim nie interesuje. Szukamy domu dla Foksa?A co z Kubusiem? Napisz.Dogomania jest po to,żeby wspólnie pomagać. -
[quote name='grazyna9915'][B][SIZE=3]W schronisku ilość psiaków niestety wzrosła.[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Stan wynosi 130.:shake:[/SIZE][/B][/quote] Ale od poniedziałku znowu ilość spadnie,bo mieszkańcy osiedli "O","N" i "M" ruszą do schroniska adoptować psiaki :multi: To będzie prawdziwe oblężenie :loveu:
-
psia rodzinka - zaadoptowana ze schroniska...
magda222 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Psia rodzinka na pierwszą!!! -
[quote name='pixie']jednym okiem dojrzalam/drugie juz spiiiii/ ze jest ogloszenie Przyjme mloda ruda kudlata sunie... Moze to tez szansa dla Mai? nie wiem nawet dokad, tylko sam tytul...spojrzcie oj jak mi zapadla w serce ta rudaska...[/quote] Nasza niezawodna pixie :loveu: Majka wklejona na podany przez Ciebie wątek.
-
Niestety nie widzę zdjęcia w Twoim avatarze(widzę tylko czerwony krzyżyk).Wklejam Majeczkę. [B][SIZE=6]Maja [/SIZE][/B][LEFT][SIZE=4][B]Sunia wiek: ok. 5 lat [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/3559/p1000192qp0.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/5343/p1000193vd3.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/9476/p1000194ys1.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5396/p1000195tu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/1804/p1000198cw5.jpg[/IMG] [/B][/SIZE][/LEFT]
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Wskakuj Kacper na 1szą!!! -
Piękny, zastraszony owczarek znalazł nowy dom!!!
magda222 replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Mieszkam na tym samym osiedlu co Berni,ale nie znam tego psa :roll: -
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
magda222 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
Ja chciałam tylko powedzieć,że z obiema rodzinami,które napisały do mnie maile mam stały kontakt.Bardzo mili ludzie. Państwo,którzy pytali o szylkretkę byli wczoraj w schronie,ale kotka jest chora i nie mogli jej zobaczyć.Proszą o informacje na jej temat jak tylko będziemy coś wiedziały na temat jej zdrowia. A państwo,którzy pytali o czarną kotkę lub kocurka poczynili już zakupy na przyjęcie nowego domownika.Kupili kuwetę,żwirek i karmę.Chcą podjechać do schroniska w sobotę. -
Czekoladowy Pudelek BOLUŚ z OBOZU ZAGŁADY JUŻ W DOMKU
magda222 replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Hop hop!!!Hanek gdzie jesteś?!Dogomaniacy domagają się fotek!!! -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
magda222 replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
No właśnie...już czwartek...a zainteresowanie bazarkami na Kacperka niewielkie... -
Dorothy,cokolwiek się stanie to dzięki Tobie życie Libry się zmieniło i spędziła z Wami wspaniałe chwile...Pomyśl co by było gdybyś jej nie znalazła i do teraz byłaby przypięta do tej budy na odludziu... Umierałaby tam z bólu i nikt by jej nie pomógł,nikt nie dał środków przeciwbólowych,nikt nie zabrał do weterynarza... Jestem z Wami...Trzymam mocno kciuki...
-
HURRRA!!!Sunie przygarnęła wspaniała rodzina:):):)
magda222 replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Mam dobre wieści :loveu: Sunia ma dom :multi: Przygarnęła ją pani,która pracuje w jednej z firm w biurowcu.Przekonała męża,przyjechali razem i wzięli sunię na spacer po czym...zabrali do domu :loveu:Acha,po drodze zaliczyli wizytę u weta.Odpowiedzialni widać ludzie :loveu: Ostatnio byli z odwiedzinami na portierni i sunia od razu wskoczyła na swój fotel,ale jak Państwo zbierali się domu nie odpuszczała ich na krok. Zostawili ją ostatnio samą w domu na 3 godziny i jak wrócili sunia grzecznie leżała na swoim posłaniu.Nic nie zniszczyła.Czekała sobie cichutko.Dostała wyprawkę od pracowników biurowca :loveu: Posłanie i mnóstwo wszelakiej karmy. Bardzo się cieszę z takiego zakończenia tej historii :multi: Miała mała szczęście :loveu: Te ludziki zresztą też ;) Cudny pies :loveu: -
psia rodzinka - zaadoptowana ze schroniska...
magda222 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Wyobrażam sobie co czują te psy :-( :-( :-( Czy ich Pan wie,że są w schronisku?Jak on się czuje?