Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. Czarna lista schronisk została stworzona przez Koalicję dla Zwierząt. Widocznie był jakiś powód,że opolskie schronisko zostało tam umieszczone. Link do strony Koalicji: [URL="http://www.koalicja.org.pl/index.php"]Koalicja dla Zwierz�t[/URL] Link do czarnej listy (dane z 2006 i 2007 roku): [URL="http://www.boz.org.pl/raport/2007/lista.htm"]Czarna lista schronisk[/URL]
  2. Pozostaje nam tylko trzymać mocno kciuki,aby występ doszedł do skutku i żeby ktoś zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia i podarował mu dom :thumbs: Maszaberla,dziękujemy :loveu:
  3. Odnowione allegro (wyróżnione): Pobili mnie i przygnietli głazem...szukam domu... (571014864) - Aukcje internetowe Allegro
  4. Najlepiej zwrócić się o pomoc do kogoś stamtąd. Moderatorka[B] Agga[/B] jest z Opola. Z Oławy jest [B]Beata J.[/B] Z Brzegu jest [B]Gamba.[/B] Może napisz do nich PW w tej sprawie. Nie znam żadnej organizacji prozwierzęcej z tamtej okolicy :oops: A schronisko opolskie jest na czarnej liście,więc lepiej tam nie dzwonić...
  5. Ale ona jest piękna. Szkoda,że nie mam warunków,żeby ją wziąść chociaż na DT :-(
  6. Dobre :evil_lol: I fotki,i opisy :evil_lol: Misiek,misiek i po miśku :evil_lol: Sara ma u Was jak w niebie...
  7. A ja chciałam tylko napisać,że Reksio został w nowym domu :) Już nie wrócił do przytuliska.Rodzina ubłagała gosię15,żeby go już zostawiła u nich.Podobno przemili i dobrzy ludzie.Psiaki się dogadały.Spięć nie było.Od razu odbyła się kąpiel. Gosia15 ma bardzo szczęśliwą rękę do adopcji :loveu: Reszta informacji z pierwszej ręki będzie później.
  8. Odpoczywam.Tylko jestem uzależniona od dogo ;) :lol:
  9. Wczoraj i dzisiaj przejeżdżałam przez Tomaszów i myślałam sobie o Was. Jechaliśmy do Ełku i z powrotem.Zawoziliśmy 13-letniego Rexa z naszego schroniska do DT.Szkoda,że nie było czasu,żeby do Was zajrzeć.
  10. Napisałam maila do tej Pani.Czekam na odpowiedź. Niestety nie widziałam go ostatnio.Mam nadzieję,że czuje się dobrze. Tzn.gdyby coś było z nim nie tak napewno bym wiedziała.
  11. Za zgodą gosi15 podmieniłam allegro,które robiła psiakowi z kobiórskiego przytuliska,a który znalazł dom.Wykorzystałam ogłoszenie dla Tosi i Balbinki.Dzięki temu mają wyróznione i pogrubione allegro. Może przyniesie im ono szczęsie i też szybko znajdą dom? [url=http://www.allegro.pl/item560989447_urodzily_sie_w_schronisku_10_lat_temu.html]Urodziły się w schronisku 10 lat temu:( (560989447) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. [quote name='Weronia']Czy te osoby, które się zgłosiły z allegro do Ciebie odezwały się ponownie?[/quote] Do wszystkich zainteresowanych adopcją napisałam maile z przeprosinami za zamieszanie (bo wcześniej napisałam im,że Dido ma już dom w Wawie) i że pies jest w dalszym ciągu do adopcji.Podałam im te namiary do kontaktu,które podała mi AgaiTheta.
  13. A domek w Pionkach już sprawdzony czy szukać kogoś?
  14. Odnowione allegro (wyróżnione oczywiście) : [url=http://www.allegro.pl/item570460964_saba_suczka_w_typie_basseta_pilnie_szuka_domu.html]Saba - suczka w typie basseta pilnie szuka domu!!! (570460964) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  15. [CENTER][B][SIZE=4] :loveu: :loveu: :loveu: Astuś,Nero,Berylku kochany :loveu: :loveu: :loveu:[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]:loveu:Dużo szczęścia i miłości w nowym życiu:loveu:[/SIZE][/B][/CENTER]
  16. Przepraszam za ciszę.Prawie całą dobę byliśmy z Grzechem w podróży.Zawoziliśmy Rexa z tyskiego schronu do DS do Ełku.Dopiero teraz weszłam na dogo.Wczoraj w trakcie jazdy zadzwoniła do mnie grazyna9915 i przekazała informację o mailu.Z uwagi na to,że nie miałam dostępu do neta poprosiłam ją o odpisanie zainteresowanej dziewczynie.Z tego co wiem od razu odpisała.Jak tylko się czegoś dowiem napiszę na wątku.
  17. Ooo,cieszę się Kasiu,że udało się wreszcie zalogować :) Cała podróż była długa i ciężka,ale warto było.Rex ma swój własny dom na stare lata.W samochodzie mało spał.Z reguły stał,albo siedział.To była chyba jego pierwsza podróż samochodem.Jest bardzo grzecznym, łagodnym, kochanym psem.Fotki z podróży i nowego domu wkleję później. A Maniek jest super :loveu: Mały wariatuńcio :loveu: Jest cieniem Rexa.Chodził za nim krok w krok ;) Nie było żadnych spięć między nimi i mam nadzieję,że nie będzie :) Wszystkiego dobrego w nowym domu Reksiuniu!!! Aneta25 miło było Cię poznać :) Dziękuję wszystkim za pomoc!!!
  18. Ooooo.... A jak Nero zachowuje się w domu? Jak zareagowali Zuzia i Axel?
  19. Mamy plan,żeby wyjechać w sobotę o 5-tej rano.Grzecho obliczył,że pokonanie całej trasy łącznie z przerwami postojowymi i wizytą w nowym domu Reksa zajmie około doby.Może uda mi się namówić kolegę,żeby z nami jechał.Wtedy byłoby 2 kierowców i można jechać bez postoju na sen.
  20. Madcat1981 dziękujemy :loveu: Znowu zbiera się nasza silna ekipa :) W grupie siła :) Czuję,że Kongo bardzo szybko znajdzie dom :thumbs:
  21. W ten weekend znowu nie zobaczę psiaków :placz: Chyba muszę się przeprowadzić do Kobióra...
  22. Znowu mam problem z wklejeniem zdjęć :oops: [url=http://picasaweb.google.pl/grazyna9915/1784?feat=directlink]Picasa Web Albums - grazyna9915 - 1784[/url]# A są tam 2 usmiechnięte zdjęcia Kongo.Co prawda za kratami,ale na tą chwilę dobre i to.
  23. Arlene nie udziela się ostatnio na dogomanii,więc myslę że śmiało można zakładać nowy wątek.Napewno tyska ekipa nie będzie miała nic przeciwko temu.Chodzi o dobro psa przecież. Bumel,dzięki za czujność i rezerwację miejsca dla Kongo. Moje 50 zł,które deklarowałam na Tima przekazuję oczywiście na Kongo. To ile mamy kasy na tą chwilę?
  24. Jak sunia ma apetyt to chyba połowa sukcesu. Aż dziw,że jest taka ufna w stosunku do ludzi.
  25. [CENTER][B]Na cześć nowej Pańci Timka:[/B] [B][SIZE=3]HIP HIP HURRRRRRRRRRRRRRRRRA!!!!!!!!!!!![/SIZE][/B][/CENTER]
×
×
  • Create New...