Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. To ja daję dychę :oops: i mogę poprowadzić jego finanse.
  2. Czy ktoś kto ma zdolności do pisania tekstów chwytających za serce mógłby nam pomóc i napisać jakiś tekst do allegro?Bardzo prosimy.
  3. Przeczytałam wątek.Na szczęście jest dopiero 8 stron. Biedulek :-( Czy on ma allegro?Bo widzę,że ma mnóstwo ogłoszeń,ale allegro nie widziałam. Chyba,że przeoczyłam?
  4. Leni356 bardzo dziękujemy :loveu: Szajbus już jest organizowana akcja fryzjerska+sesja zdjęciowa. Fizia niedawno wyciągnęliśmy z naszego schronu dwie sunie,które były tam całe życie-10lat!!!
  5. Jak narazie odezwały się dwie konkretne osoby,ale mieszkają w bloku,więc odpada.
  6. Dzwoniła do mnie Irenka,ale byłam w pracy i nie miałam dostępu do neta.Dopiero wróciłam.Co mam zrobić?Bo widzę,że aukcje koleś ma już usunięte.I jak wkleiłam jego nick w wyszukiwarkę allegro to wyskakuje,że nie ma takiego użytkownika.Czyli usunęli mu konto.
  7. [quote name='Lu_Gosiak']kase na Zumka zbiera Ninka Magda i ??? wiadomo juz cos???[/quote] Nie odpowiedzieli na mojego smsa.Nie mogłam do nich zadzwonić,bo byłam w pracy.Dopiero wróciłam.Jutro spróbuję się z nimi skontaktować.
  8. Zaglądam codziennie na dogo z nadzieją,że Grocik w swoim domku. Trzymam mocno kciuki!!!
  9. [quote name='Pipi']Witajcie! Snieżka przed godziną pojechała do nowego domu.Jest mi bardzo smutno i ciężko.Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze i ona szybko się przyzwyczai i pokocha nowy domek i ludzi.Na początku była bardzo nieufna,nawet uciekała.Pani jednak przyszykowała się na taką ewentualność i przekupiła ją parówkami.Po kilku minutach polizała nawet po rękach.Do samochodu poszła z panią Małgosią,taka zagubiona,niepewna . . . .,no i pojechali.Będzie mieszkała w bloku,na 7 piętrze.Boję się trochę,żeby nie poszła przez balkon,bo dla niej płot,nawet największy nie stanowi żadnego problemu. Państwo przemili,rzeczowi i widać,że kochają psy.Mam nadzieję,że znam sie na ludziach. . . . . . Murka,masz dobrą rękę do adopcji - DZIĘKUJę,oby tak dalej.[/quote] Będzie dobrze :calus:Zobaczysz. A powiedziałaś im o tych swoich obawach z balkonem?
  10. Napisz sama do tej Pani z przeprosinami i wytłumacz sytuację. Przecież chciałaś dobrze.Po prostu nie pomyślałaś ;)
  11. Ja zaglądam. Super fotki :) Mała szczęściara :loveu: Tzn.2 małe szczęściary :evil_lol:
  12. [quote name='Ra_dunia'] Czy z łapką choć trochę lepiej?[/quote] Dołączam się do pytania.
  13. To samo mówiła Mosii.Tzn.,że w przypadku Sary niewiele da się zrobić... Ona potrzebuje tylko domu z ogrodem i własnego kochającego człowieka.Jest szczęśliwa jak może przebywać na podwórku i stróżować.
  14. Mirek :loveu:
  15. Sorry.Nie miałam dostępu do neta przez 3 ostatnie dni.Państwo się narazie nie odezwali.Jutro ich przyatakuję.Kasę też przelewam.
  16. Dziewczyny... Cegiełki się nie sprzedają :placz:
  17. Nie byłam na dogo od czwartku.Miałam awarię komputera.Teraz wchodzę... i co czytam?! :crazyeye: Szok!!! :multi: [SIZE=3][I][B] Rudzielcu bądź już do końca swoich dni szczęśliwa ze swoją Pańcią!!! Pani Mariolu dziękujemy za dom i serce podarowane suni!!![/B][/I][/SIZE]
  18. Nie było mnie tu od piątku.Miałam awarię komputera.Wpłynęły pieniądze od Pani Sisi - 25 zł. Bardzo dziękujemy :loveu: Jutro postaram się zrobić rozliczenie i przelać kasę za hotelik na konto Jamora.
  19. Dziękujemy Majqa za porady :loveu: Sara ma problemy z sercem,więc myślę,że te zabiegi odpadają...
  20. Nie miałam dostępu do neta od piątku... Teraz wchodzę... Najpierw do Karo... Ale jego już nie ma... Nie zdążyłam mu pomóc... Nie mogłam... Karo wybacz piesku...
  21. [quote name='Tola']Z wątku jamora "atos - pies pewny siebie, bez zadnych kompleksów, agresja = zero, duzy, do malych dzieci odpada, nie ma wyczucia swojego ciezaru i chwili radosnych obmacywan opiera sie całym ciezarem łapami na bawiacego. taki powolniak, z wielkim i dobrym sercem. kto tam za niego odpowiada ? wyszukiwarka nie dziala, wiec ujawinic sie mnie tu, bo koles z baru od chinczyka chce adoptowac"[/quote] Dałam już znać,że zbieram kasę na Atosa.
  22. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=707977521]Błagamy o pomoc!!! Dramat krzyczkowskich psów!!! (707977521) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  23. Dziewczyny kombinujemy jakby tu wykąpać i obciąć Rumcajsa. Dajcie nam trochę czasu.Przy okazji zrobimy mu sesję zdjęciową.Wtedy jego szanse w ogłoszeniach wzrosną(albo i nie-wszystko zależy od tego jak nam pójdzie ;) :evil_lol: ).Grażyna mówiła,że to bardzo łagodny,kochany psiak.Miała okazję przekonać się o tym podczas zeszłorocznej akcji fryzjerskiej.Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i niedługo zobaczycie nasze dzieło,czyli obstrzyżonego Rumcajsa ;) :evil_lol: Laro,przepraszam,że Ci nie odpisałam na Twojego posta odnośnie prezentów dla Rumcajsa.Jestem zakręcona i chyba powinnam zmniejszyć ilość subskrybowanych wątków :oops: Możesz przesłać na mój adres.Wyślę zaraz PW.Dziękuję bardzo :loveu:
×
×
  • Create New...