Jump to content
Dogomania

magda222

Members
  • Posts

    9777
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda222

  1. [quote name='__Lara']Oj wiem, ale ja już jak dziecko się cieszę :oops:[/quote] [SIZE=1]Ja też tak po cichutku się cieszę i czekam ;)[/SIZE] Miałybyśmy Zumka na oku,nie Lara? ;) Bo Siemianowice blisko :)
  2. A jego Pani.... Przecież żyje...Jest chora.Nieuleczalnie?Może po prostu do czasu jej wyzdrowienia umieścić Karo w DT albo hoteliku? :roll: Wiadomo coś więcej o jej sytuacji?!
  3. [quote name='__Lara']Nie mówcie, ale cudownie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Proszę o spokój moje drogie ;) Tylko spokój nas uratuje ;) A tak serio.Ci ludzie jeszcze nie zdecydowali się.Narazie zaproponowałam im Zumiego.Mają się naradzić wspólnie i jak najszybciej dać znać.No i nie było jeszcze wizyty przedadopcyjnej...
  4. Elżbietko,a gdyby wykombinować budę?
  5. Zapisuję sobie wątek :placz: I myślę intensywnie jak pomóc...
  6. UWAGA!!!NIE CIESZYĆ SIĘ!!! ;) Napisała do mnie jedna rodzinka z Siemianowic Śląskich w sprawie ON-ki Sary,którą trzymam w hoteliku u Mosii.Ale Sarunia niestety nie nadaje się do bloku czy kamienicy. Zaproponowałam Państwu Zumisia.Przesłałam chyba z 8 fotek i ogólnie opisałam im to co o nim wiem.Państwo przedyskutują i dadzą znać.Ale bardzo im się nasz Zumi spodobał :) Zgadzają się na wizytę przedadopcyjną.Powiedziałam im,że Zumi jest wykastrowany (zawsze tak mówię żeby wyeliminować na wstępie pseudohodowców). Państwo mają małą suczkę ze schroniska.Mają też 2 córeczki (3 latka i rok). Pytają jaki jest Zumi w stosunku do dzieci.Czy nie wykazuje agresji?
  7. Dziękuję :loveu: Dziś wieczorem odnowię allegro.
  8. Fotki cudowne :loveu: Szczęśliwy do granic możliwości psiak :loveu:
  9. [quote name='gusia0106']Kochana, ja to jestem zimnokrwisty drań :diabloti: Dałam radę do rana :evil_lol:[/quote] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Dobra jesteś :evil_lol:
  10. Też nie chce mi się wchodzić na tamten wątek i tego czytać. Jad się tam sączy strumieniami :angryy:
  11. Gusia to chyba obrażanki nie trwały długo? ;)
  12. [quote name='irenaka']Madzieńku:loveu: Znalazłaś czy szukać?[/quote] Jeszcze nie znalazłam.Ale poszukam.
  13. [quote name='irenaka']Pewnie, że tak. Czekam na jakieś okrzyki radości i nic:mad:;). Chyba nikt nie wierzył, że wyjdziemy na plus albo wszyscy zaniemówili:evil_lol: Jak już się człowiek pocieszy ( czytać: ciotka Irena) saldem Krzyczek, to [B]nieustająco martwię się o Sonię.[/B] [B]Jest ciągle źle[/B]:-(.[/quote] Irenko kochana,minęło tylko kilka dni.Zobaczysz,że wszystko będzie dobrze. Trzeba tylko dać Sonieczce trochę czasu.
  14. Wpłacę jeszcze dziś sierpniową deklarację na Zumisia.
  15. [quote name='irenaka'] Uporam się z rozliczeniami, przeszukam wątek i wysyłam do Madzi.[/quote] Irenko,ja przeszukam wątek i odnowię allegro.Ty masz dosyć roboty.
  16. Czy mogę prosić dane do przelewu za Atoskowy hotelik? :)
  17. Może poprosić Mosii o wizytę u weterynarza z Sarą?
  18. [quote name='__Lara'][B]magda222,[/B] a możesz podać adres na który można przesłać coś dla Rumcajsa?[/quote] Ale co na przykład?
  19. Grażyna nie ma teraz czasu.Pisałam o tym kilka postów wcześniej.Jak będzie mogła to pojedziemy razem do schronu i postaramy się doprowadzić psa do porządku.
  20. [quote name='sacred PIRANHA']powinni właśnie dojechac do jamora:multi: sunia jedzie w klatce wyciagana na siłe z boksu podczas podróży jest bardzo spokojniutka...a Atos? Atos sie wpycha na kolanka do syna Leyli:cool3: nakolankowy pieseczek:loveu:[/quote] Wzruszyłam się :-( Biedulki małe kochane :-(
  21. Z góry proszę o zrozumienie,ale czy dziewczyny,które oferują DT są pełnoletnie(bo była mowa o koloniach)? Czy rodzice zgadzają się na zabranie psiaka na tymczas? Niedawno był taki problem na dogo,że niepełnoletnia dziewczyna zaoferowała DT i jak dziewczyny zawiozły jej psa to ojciec się nie zgodził... Mam nadzieję,że nikt nie obrazi się za moje pytania,ale to ważne.
  22. Czekam z niecierpliwością na relację :)
  23. Ewa... Ja Cię muszę poznać :evil_lol:
×
×
  • Create New...