[quote name='irenaka']Pewnie, że tak.
Czekam na jakieś okrzyki radości i nic:mad:;).
Chyba nikt nie wierzył, że wyjdziemy na plus albo wszyscy zaniemówili:evil_lol:
Jak już się człowiek pocieszy ( czytać: ciotka Irena) saldem Krzyczek, to [B]nieustająco martwię się o Sonię.[/B]
[B]Jest ciągle źle[/B]:-(.[/quote]
Irenko kochana,minęło tylko kilka dni.Zobaczysz,że wszystko będzie dobrze.
Trzeba tylko dać Sonieczce trochę czasu.