-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
jonQuilla replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ja też tak samo :)[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Lalka boi się że jej sierść się pofaluje od wilgoci ;) ten Twój Egon to jednak piękna sprawa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]zanudzasz psa :evil_lol: jaki wzrok miażdżący :cool3: [url]http://i1186.photobucket.com/albums/z366/Talucha/srututu009.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
Ja mam pytanie o hybrydę bo kompletnie się nimi nie interesuję. Ojciec mojego znajomego chce sobie kupić lustrzankę, uparł się a ja próbuję mu ją wyperswadować na rzecz hybrydy...głównym powodem jest to że jest mało zaawansowany technicznie i uważam że lustrzanka jest mu zbędna do takiego rodzaju fotografowania. Owszem facet dużo podróżuje po świecie i ma co focić ale miałam przyjemność oglądać jego zdjęcia z egiptu robione lustrem kumpla (nikon d60) i szczerze ręce mi opadły bo większość zdjęć miała dziwne kolory, była przepalona albo źle złapana ostrość. Uważam więc że hybryda by się sprawdziła w jego rękach o wiele lepiej. Gostek zastanawia się nad canonem 500d albo 550d bo tak mu ktoś polecił więc hybryda pewnie mogłaby być w tym samym przedziale cenowym.
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wiadomo że geny to podstawa ale i tak jestem ciekawa jaka jest między pannami różnica tak wizualnie. Ja nie wiem czym musiałabym Rudą karmić żeby zrobiła się utyta...smażona kiełbasa ;) Poza tym nie wyobrażam sobie jej grubszej, w tą jej małą głową wyglądałaby po prostu przerażająco.[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Racja, wybacz... mam nadzieję że nie pokazałaś jej mojego poprzedniego wpisu. Nie chciałabym wywołać depresji u Miyki ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]a one wszystkie to chyba mają motorki w pupach zamontowane :evil_lol: se pieski pobrykały ładnie :cool3: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]też jestem pod wrażeniem...jest coraz ładniejsza :loveu: :loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/2898/f2d7bd1f33d5b955.jpg[/url] wiem że to już nieraz pisałam ale setery są po prostu dostojnie piękne[/B][/COLOR][/FONT]
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ziomal z bloku ;) :evil_lol: [url]http://img14.imageshack.us/img14/543/img20111202195044.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ty się nie bój tylko ciesz się że pies w ciemności może Ci robić za latarkę a nawet dwie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale ona ma śliczne oczka :loveu::loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-MbNIAeBQWS8/Tttv7sTVJgI/AAAAAAAADis/VfATgir8Yf4/s512/_DSC9707.JPG[/url] uszy ma kopiowane :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-YoITldEEkvw/Ts6-WxPXIFI/AAAAAAAADiI/OG4-Np-s15o/s640/_DSC9823.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]... to już dziś! :) Mamuś wszystkiego najlepszego :loveu::loveu::loveu: Przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń i żebyś miała jak najwięcej powodów do radości... w zasadzie to żeby Cię spotykały same szczęśliwe rzeczy.[/B][/COLOR][/FONT] :drink1:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=olive][FONT=Georgia]faktycznie Lalka to teraz niezła lasencja :cool3:[/FONT][/COLOR][/B][FONT=Georgia][COLOR=olive] [/COLOR][/FONT][COLOR=olive][FONT=Georgia][B] jak kiedyś będziesz wojowała aparatem to zrób fotę Lalki i Klamki razem ten mały rudzielec coraz bardziej skrada moje serce :loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Odżyła i to tak konkretnie...nawet uszka stoją :) tzn. jedno bo drugie dynda w połowie :cool3: Właśnie wróciłyśmy z Salsunią ze spaceru, byłam jej porzucać patyka na boisku szkolnym i zostałam wyśmiana przez grupkę chłopaków, którzy grali tam w nogę. Ja mam zwyczaj mówienia do psa różnymi przezwiskami najczęściej grubas i ciapek ale zdarza się też grażyna bądź zdrobniale grażka, rumun, parówa i wiele innych. Dzisiaj bawiąc się z nią cały czas Puszek do niej mówiłam i nagle usłyszałam 'faktycznie zaje-lalala puszysty ten pies' :evil_lol: Sama się zaczęłam śmiać bo nie spodziewałam się że ktokolwiek zwraca na takie rzeczy uwagę i że faktycznie to dziwny kontrast jest :evil_lol: Podobnie zresztą jest z Grubasem i Ciapkiem ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Witam. Pusiakowa dzięki :) *** Miesiąc temu znajoma na fejsbóku ogłaszała pieska, 5 miesięczną suczkę...kundelka, gdzieś tam w przodkach mogła mieć owczarka bądź husky bo ciut w tym typie ale znacznie mniejsza. Ta moja znajoma wzięła ją na tymczas do siebie bo jej koleżanka, która odebrała suczkę właścicielowi ma dwa swoje psy, którym nie spodobała się nowa towarzyszka. Suczka była bardzo wychudzona i wystraszona, chodziła skulona i chowała się za nogi jak tylko ktoś obcy przechodził obok...żal było patrzeć. Proponowałam pomoc w zamieszczeniu ogłoszenia na dogo bo znalezienie nowego domu, chociażby tymczasowego wydawało się naglącą sprawą gdyż znajoma ma trójkę małych dzieci a jej mąż większość czasu spędza na kontraktach za granicą także obawiała się że nie wyrobi jeszcze z psem. Okazało się natomiast że suczka jest kompletnie bezproblemowym psiakiem, zostaje sama w domu, nie niszczy, nie sika, jest bardzo delikatna w kontaktach z dziećmi...wszyscy się w niej zakochali więc została na stałe, nazywa się teraz Nala. Jest u nich dokładnie miesiąc a bardzo się zmieniła, pomijając fakt że podrosła (ma ok 55cm w kłębie) i już nie jest szkieletorkiem...psychiczne zmiany są bardzo widoczne, sunia już się nie kuli na podwórku, nie chowa i nie ucieka przed chociażby Salsą. Teraz zachęca ją do zabawy ale nie podchodzi zbyt blisko, mimo to cieszy się i bryka...aż miło patrzeć. Salsa o dziwo też chciałaby się pobawić z nią ale lepiej dla suni żeby czołg na razie przynajmniej trzymał się z daleka. Najfajniejsze jest to że suczka słucha się nawet najstarszego synka znajomej, ma on 8 lat i często sam z nią wychodzi na podwórko przed dom...suczka chodzi w niedużej odległości od niego a jak się oddala i chłopiec zwróci jej uwagę to wraca. Super że jednak u nich została, mam nadzieję że spędzi z nimi resztę swojego życia. Tutaj suczka...malutkie zdjęcie bo to z miniatury ogłoszenia, którego już nie ma. [IMG]http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQBMTOHNPJbm29b_&w=90&h=90&url=http%3A%2F%2Fimg.trojmiasto.pl%2Fogloszenia%2Ffoto%2F608%2F20111102%2Fnew_125220.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ten rudy ? też jestem ciekawa , na pewno inny niż Emili i Hani [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] super jest ten ciemniejszy pasek na grzbiecie, oby się nie wybarwił :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]napatrzeć się nie mogę na te szkraby :) jestem bardzo ciekawa jaki będzie ten brązowy kolorek jak sunia podrośnie :cool3: [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]wzrok prawdziwego mordercy :evil_lol::evil_lol: [url]http://img853.imageshack.us/img853/9082/3001q.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ale brudaska :turn-l: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Super że psiak doczekał się budy z pewnością jest o wiele lepsza niż beczka. Co tu dużo mówić...Ryszard jest po prostu genialny :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Aż wstyd przyznać że próbowałam to uczynić po przeczytaniu Twojego posta :roflt: Pizzerinki zrobione i zjedzone. Szczerze mówiąc ciasto twarde wyszło ale to chyba moja wina bo dałam dużo mąki ale pisało na opakowaniu żeby dać 1,5 szklanki mąki i w razie gdyby się kleiło do rąk to dodać jeszcze szczyptę...z tym że do jasnej ciasnej ja dałam drugie tyle albo i więcej a ciasto nadal się kleiło do łap. W końcu zrezygnowałam i zostawiłam je nadal klejące, przykryłam i odstawiłam na 20min. tak jak pisało i co? guzików sto! nie wyrosło. Pewnie to nie moje ostatnie podejście do pizzerinek bo w gruncie rzeczy smaczne były, szczególnie ten sos na ciacho pycha! :) [/B][/COLOR][/FONT]