Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Vectra'] :evil_lol: :evil_lol: jest więcej opcji ;) nie lubi podpalanych :diabloti: Franek miał chwile w swoim młodym wieku kiedy to hormony zaczęły w nim się budzić i chciał Lale że tak powiem od tyłu sprawdzić :cool1: ale ona mu grzecznie wytłumaczyła ,że nie życzy sobie sexu :evil_lol: [/quote] nawet suki muszą się szanować :evil_lol::evil_lol: i ja również idę spać, dobranoc :)
  2. troszkę mnie tu nie było...przychodzę i na co trafiam? na świnki morskie, które przytulają się do psa :loveu::loveu: piękny widok :)
  3. ale pacnięcie ze strony Twojego przystojniaka :)
  4. [quote name='Vectra']wiesz w ludzkim świecie to się nazywa pedofilia :cool3: [/quote] :roflt::roflt:hahaha :) Są dwie opcje...Lalka albo nie jest "pedofilką" albo nie lubi niższych od siebie :)
  5. [quote name='Vectra']ta prawdziwa dama z niej :diabloti: jak się odwinęła dziś to oba lecieli lotem czarterowym :evil_lol: [/quote] nie dość że śliczna, silna, odważna bo idzie na "walkę" z dwoma facetami to jeszcze potrafi im pokazać gdzie ich miejsce :) :evil_lol:
  6. [URL="http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/3%20czesc/2808.2007212.jpg"]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/3%20czesc/2808.2007212.jpg[/URL] to zdjęcie mi się podoba :) oj tak, oj tak :) i ciąg dalszy również --> [url]http://i203.photobucket.com/albums/aa2/vectra_foto/Sierpien%202007/28%20sierpien/3%20czesc/2808.2007208.jpg[/url] babeczka pokazała co potrafi i zabrała zabawkę :)
  7. [quote name='Vectra']tak naprawdę to wujek Kano go uczy tej zabawy :diabloti: na niektórych fotach będzie wodac jak Kano stoi z boku i patzry czy Franek dobrze Lalke zagryza :evil_lol:[/quote] to zaczynam współczuć Lalce...dwóch na jednego a w sumie jedną, rozbój w biały dzień :) przecież to suczka :P :evil_lol:
  8. super zdjęcia :) uwielbiam patrzeć na bawiące się psy :) Franek wygląda przy nich jak zagubiony szczeniak :) na każdym zdjęciu próbuje gdzieś z boku podejść, pozaczepiać :)
  9. [quote name='Szarik']Witamy się wieczorowo... Aaaa, kofainy, zasypiam...[/quote] zaraz mi tutaj pochuchasz :) :evil_lol:
  10. [quote name='Szarik']Co Wy się tak szprycujecie ta kawą ochydną! Po tym jest nieświeży oddech, żółte zęby i szara skóra! Już, chuchać mi tutaj :)[/quote] <chu chu> chucha, dmucha, prycha też :) jak częstują to się nie odmawia :eviltong:
  11. Salsa na mnie skacze jak sobie coś podśpiewuje...chyba zalezy jej na tym żebym jak najszybciej skończyła:evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Vectra'] witaj witaj :loveu:[/quote] również witam i deklaruje że jeszcze nie raz tutaj przyjdę :)
  13. terytorialna suczka :) zresztą nie dziwie sie...na foteliku kocyk, zabawka, kostki :) jest o co walczyć w razie potrzeby :) Słodka śpioszka z niej :loveu::loveu:
  14. no proszę, takiemu psu to dobrze...nawet własny fotelik ma :)
  15. [quote name='paula_z']Dzieńdobrywieczór :grins:[/quote] rózceiwyrbodńeizD :eviltong: podłączę się :P może jutro też dostanę darmową kawę rano :cool3::cool3:
  16. [quote name='Anetka83']Psinka najchętniej pobawiłaby się, ale Gringo nie boi się jej wprawdzie lecz nie pozwala jej na wiele...:eviltong:[/quote] to dobrze, większych od siebie trzeba trzymać krótko jeśli jest taka możliwość :)
  17. ale pieski śliczne odnalazłam :loveu::loveu: ponoć kto szuka nie błądzi :) zjawiskowe czarnuszki :)
  18. [quote name='mia_mia']a i owszem- jest obrona:) IN dobrze prawi ze Bułka drze jape.. wlasciwie to czasem bardziej sie drze niz gryzie :mad:[/quote] widać masz delikatnego psa, który najpierw woli ostrzec niż od razu przejść do sedna sprawy :)
  19. o tak, jak ja uwielbiam kawę mrożoną :) szczególnie jeśli ma wyglądać tak jak ta :P
  20. Salsa bardzo podobnie reaguje na mojego kota, chociaż takich piruetów nie kręci i częściej obrywa po nochu :)
  21. :) ale miło czytać o swoich zwierzakach takie miłe komentarze :Cool!::Cool!: dlatego też postanowiłam że dodam jeszcze kilka zdjęć Salsy...a co tam, chyba każdy lubi słuchać/czytać miłe rzeczy :oops::oops: :evil_lol: Zdjęcia mrożące krew w żyłach z cyklu... PIES MORDERCA :) jak to sąsiedzi lubią mówić :) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/16/81983246zx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/1121/zmianarozmiarudsc00988ad2.jpg[/IMG] [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/8562/zmianarozmiarudsc00986cf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/4317/zmianarozmiarudsc00981ar1.jpg[/IMG] ulubione pozycje Salsy...sama pcha się na kolana, nawet jeśli połowa jej ciała ma zwisać bezwładnie...wygodnie być nie musi, grunt żeby być przytuloną......z tak spragnionym miłości psem nigdy wcześniej do czynienia nie miałam :)
  22. [quote name='mia_mia']witam i tutaj:) ta ostatnia fotka Frodka i IN wygrala konkurs na jednym z for:)[/quote] w sumie się nie dziwie :) jest bardzo ładna :cool3::cool3:
  23. jonQuilla

    Metamorfozy

    mi zawsze ciarki przechodzą jak oglądam te filmiki...wszystkie zmiany, nawet te najmniejsze chwytają za serce :) te uśmiechnięte pyszczki poprawiają nastrój :)
  24. horrorem dla osoby bojącej się "ostrych" psów byłoby się znaleźć w takim miejscu z takimi [URL="http://images28.fotosik.pl/28/624d272b11c5b1a3.jpg"]pieskami[/URL] :) Bułka wraz ze swoim kolegą ze zdjęcia tworzą boski duet :loveu::loveu:
  25. ja chcę takie małe [url=http://img153.imageshack.us/my.php?image=cherrymala3bo.jpg][COLOR=Red][B]CUDO[/B][/COLOR][/url] zresztą nie tylko takie małe :)
×
×
  • Create New...