Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. Cześć :multi: i nowe zdjęcia :multi::multi::multi: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple] uu.. no to teraz miło połechtałaś moje Kochanie :evil_lol: bo to on wymyślił, że Zuzka będzie Zuzka :p [/COLOR][/B][COLOR=Purple]taki film był kiedyś... "Niesforna Zuzia" o takiej dziewuszce... no do naszej gadziny pasuje jak ulał:cool3: [/COLOR][B][COLOR=Purple] [/COLOR][/B][/quote] hmm...więc imię wybrane rozważnie :evil_lol: do Salsy też w takim razie by pasowało :) nie nadążam za nią :eviltong: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_479[/url] <-- jaka skrucha :evil_lol::evil_lol:
  2. cześć :) :multi: Zgadzam się z tym że całuśne fotki są najlepsze :) :loveu::loveu:
  3. Hej :multi: [quote name='Vectra'] u mnie jest zimno , mokro , pada i fot nie będzie :eviltong: :diabloti:[/quote] co to za wytłumaczenie...ja tak się nie bawię :diabloti::diabloti: :evil_lol:
  4. Cześć :) :multi: Ja tam bym chciała żeby Salsa w przyszłości była tak "gruba" jak Vega :loveu::loveu:
  5. Witam :multi::multi: Powtórzę się ale co tam...jaki on jest duży i potężny :loveu::loveu: ---> [url]http://images29.fotosik.pl/76/9c9dcdb6ad50255a.jpg[/url] :loveu::loveu:
  6. Cześć :) :multi: [URL]http://images30.fotosik.pl/75/d6b5283c655c3dc0.jpg[/URL] <-- nie ładnie to tak psa straszyć :evil_lol::evil_lol:
  7. standardowo witam rano :) kiedy nie zamula mi jeszcze dogo i nie mam problemów z przedzieraniem się przez wasze wypowiedzi :evil_lol:
  8. Witam na Naszym Blogu :multi::multi::multi: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] witam z samego rańca:cool3:[/B][/COLOR][/quote] cześć :) [quote name='paula_z'] Jak Salsa się mieści na tej pufce :-o [URL]http://img62.imageshack.us/img62/2711/10572660qa1.jpg[/URL] :loveu:[/quote [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]musisz zrobić fotkę jak Salsa śpi na tej:crazyeye::crazyeye::crazyeye: pufie nie dowiary:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] jak mi się uda to zrobię i pokażę wam zdjęcie...śmieszny widok :) [COLOR=DarkRed][/COLOR]
  9. ok,ok ... My tu gadu gadu a gdzie nowe fotki ??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. [quote name='asher'] [B]Dreamer,[/B] wstawiaj foty szczurasów jak najczęściej :multi: [/quote] popieram w 100% :) uwielbiam i szaleje za szczurami tak samo bardzo jak za psami :loveu::loveu: mogłabym się gapić na ich zdjęcia i gapić :)
  11. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] P.S. ja też bym se do szkoły pochodziła :p a nie tylko tyrać i tyrać...:roll: cinżkie to życie, jak się ma lat... :razz: sporo... :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [quote name='paula_z']Ja też bym się z chęcią zamieniła i do szkoły pochodziła ;) Witanko :multi:[/quote] [quote name='mia_mia']do szkoly? ja chyba tez bym wrocila chcetnie do liceum :cool3:[/quote] :crazyeye: ja nigdy nie lubiłam szkoły i cieszę się że w tym roku matura...później brak szkoły :multi: ewentualnie jeśli zdam maturę to się pomyśli o jakiejś zaocznej pomaturalnej dla zasady i do pracy :) nie jestem zbytnio ambitna...wiem :oops: ale nauka to nie jest moja mocna strona i kilka godzin w szkole wykańcza mnie o wiele bardziej niż cokolwiek innego...ale dość o szkole bo ileż można :razz::razz: *** moja szczurzyca dzisiaj miała zdejmowane szwy :multi::multi: z 5 założonych zostały 2 w stanie takim w jakie były na początku i jeden taki, gdzie trzeba było gmerać żeby złapać i przeciąć...ten ją bolał...dwóch pozostałych sama się pozbyła :) Była grzeczna, nie wyrywała się i tylko troszkę popiskiwała :) moja dzielna baba :multi::multi: :loveu: *** Kilka zdjęć daję :) Ulubiona zabawa Salsy...ciągnięcie skarpety ;) [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/3641/36656677dq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3329/74240882uo8.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/1076/11298839ai1.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3342/73320102mt5.jpg[/IMG] Salsy pufa...zawsze jak ja siedzę przy kompie to ona musi obok na pufie...często także na niej śpi, poskręcana tak żeby się cała zmieścić :evil_lol: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2711/10572660qa1.jpg[/IMG]
  12. kiedy będą zdjęcia męskiej ślicznotki :)
  13. ona też ma plamki na brzuszku :loveu::loveu:
  14. ale z niej postawna babeczka [URL="http://img402.imageshack.us/img402/6686/sl272451zb0.jpg"]http://img402.imageshack.us/img402/6686/sl272451zb0.jpg :loveu::loveu:[/URL] Mickiewicz fajny no i gratuluje dobrych ocen :cool3: u mnie jeszcze nikt nic nie robi :)
  15. zdjecia, zdjęcia :) :loveu::loveu: [LEFT]:buzi: jakie cmok cmok --> [URL]http://images21.fotosik.pl/402/6a233330f67c5c45.jpg[/URL] [/LEFT]
  16. ale radocha :multi::multi: zdjęcia :) i nawet Legwanik :loveu::loveu: [URL="http://images21.fotosik.pl/402/70c894f45ff45b71.jpg"]http://images21.fotosik.pl/402/70c894f45ff45b71.jpg :loveu::loveu: [/URL]
  17. Cześć Tobie i Twoim Szatanom :) :multi:
  18. Cześć :multi: no i skończyło się babci ... :eviltong: nie mam tyle czasu na skikanie po blogach :-(
  19. Cześć :) :multi: miłego dnia :cool3::cool3:
  20. Hej :multi: Mam nadzieję że dzisiaj nie będzie nudy :evil_lol::diabloti:
  21. Cześć :multi: [quote name='paula_z']:D Witanko :multi: Szczurkowa to jest mła sis, jej cór bądź Axa :lol: Ja szczurki widuję rzadko, z raz na tydzień :roll: Częściej na fotach, tak jak Wy ;)[/quote] wstydź się :) :evil_lol::evil_lol:
  22. On jest śliczny :) :loveu::loveu: no i jaki dobry TŻ, zajmuje się ogródkiem...tylko pozazdrościć :)
  23. ale mi miło że mnie także odwiedziłaś :) nie mogę się doczekać nowych zdjęć Zuzi :eviltong: strasznie podoba mi się imię Zuzia :loveu:
  24. :) przybyłam :multi::multi: Witam ponownie [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I][SIZE=3] ....u Nas już jesień , zimno , mokro , paskudnie ....LATO WRÓĆ:placz::placz::placz:[/SIZE] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] proszę Cię nic nie mów...dzisiaj też cały dzień pokropywało a teraz patrze za okno i widzę czarne niebo, które się zbliża...jak lunie to pewnie nic nie będzie widać :angryy::angryy: też chcę znów lato, wakacje :placz:
×
×
  • Create New...