Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [url]http://images25.fotosik.pl/79/d17dc20e6a4601c1.jpg[/url] [B][COLOR=Olive]wypisz wymaluj pies morderca :loveu::loveu: [url]http://images13.fotosik.pl/83/e2b82f9972fd6f55.jpg[/url] że tak powiem...moje ulubione :loveu: [/COLOR][/B]
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też biegam... i boleją mnie nogi :p miziam Salse- lece dalej :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]tak więc moc w Twoje nogi :) i miziaj Salse, ona to lubi :) :evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi::multi::multi:dzień dober.....biegam po blogasach i już sie rozgrzałam :p[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Dzień dober :) bo mało szkoły :evil_lol::evil_lol: zatem rozgrzewka godna mistrza ;) [/B][/COLOR][quote name='dealer']dzien dobry :hand:[/quote] [B][COLOR=Olive]Hej :) :) :) :multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:wtedy zadzwonią jeszcze na policje i dostanie mandat za niemanie swiateł :evil_lol::evil_lol::evil_lol: * * * * * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:roflt:[/B][/I][/COLOR][/FONT][COLOR=Olive][B] w alkomacik będą kazali dmuchać i zaparkować w bezpiecznym miejscu bo inaczej jej wózeczek odholują :) :evil_lol::evil_lol: a nie daj boże żeby komuś najechała tym wozem na stopę [/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:roflt:[/B][/I][/COLOR][/FONT]
  4. [B][COLOR=Olive]Witam [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive] Nie mogłam się powstrzymać żeby tu nie przyjść...Rocky jest cudny :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zresztą inne zwierzaki również :) łącznie z zaskrońcem ;) [/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Jaki Nuka ma puszysty ogon :loveu::loveu: na jednym ze zdjęć :) a pies brata Rocky :loveu::loveu: bez komentarza...lubię właśnie takie owczarki :)[/COLOR][/B] [url]http://download.anashar.pl/zdjecia/dogo/night/7.jpg[/url] :loveu::loveu:
  6. [B][COLOR=Olive]cześć :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Vectra'] Zapisałam Frania do szkoły :diabloti: będziemy chodzić do Russa na PT i naukę wystawiania :diabloti: będziemy chodzić grupowo i indywidualnie :p w tygodniu 6 godzin w grupie i 3 godziny sam na sam z trenerem.[/quote] [B][COLOR=Olive]uuuAAA :) powodzenia życzę :cool3: Franio wystawowiec :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  7. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hand: Dzieńdoberek.......dziewczyny i :hmmmm: chłopaki ....zimno i mokro .....ktoś mówił że bedzie jeszcze ciepło :angryy:ciekawe gdzie bo ja mam ciepło tylko pod kocykiem ... [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]ja mówiłam, ale mi nakłamali w tv...że jeszcze będą 30 stopniowe upały :angryy: ehe, chyba w afryce sprawdzali to.......a swoją drogą to u nas nad morzem nawet słonko się przebija przez chmury więc nie jest tak źle[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] przeczytałam o twoim plecaku...........ty sobie taki wózek na kólkach spraw na zakupy [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]wtedy to nic nie powiedzą tylko blokady na kółka założą :) :evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [B][COLOR=Olive]Witam Was Tutaj i Tam i Gdzie Tylko Chcecie ;) :evil_lol: :multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] Zuzkowa tak sama z siebie się jakoś odmieniła :evil_lol: ja podejrzewam, że to tymczasowe takie... zawieszenie broni - rzekłabym... no ale... obym się myliła i oby tak na zawsze zostało :p [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Hej :multi: Nie no mam nadzieje, że to nie jest chwilowe zawieszenie broni...będę kciukać za to żeby nie odmieniło jej się znów :) będzie dobrze [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Witam wszystkich z rana !!!!! :multi::multi: [/COLOR][/B][quote name='paula_z'][COLOR=Olive][COLOR=Black]Witanko[/COLOR][B] :multi: [/B][/COLOR] Maksiu mi niszczył do 1,5 roku :roll: Najgorsze to pogryziona pościel z pierza i dziury w ścianach wielkości dużej pięści :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]dziury w ścianach już przerabiałam ze szczurami...mam nadzieje że nie będzie powtórki z rozrywki :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Ozzy raz na złość mi za to ze poszłam z domu o 8 a wróciłam o 20 .....byli w domu Qba i TZ ....zjadł podeszwę z buta i zrobił to w 3 minuty jak poszłam się chłopakom zameldować na balkon :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol: [COLOR=Olive][B]jaki złośliwiec z Ozzulca :) Mój kot rzuca się na nogi mojej cioci i gryzie jak go zostawia na cały dzień :evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witanko poranne widziałam pufowa Salse..................i inne foty:diabloti::diabloti::diabloti: też dobre [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Hej, miło Cię u Nas widzieć :multi: :cool3: :) [/B][/COLOR][quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]heelloooooł Salsiczki!! :multi: :loveu: słonecznie się witamy i do pracy spadamy :cool3:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]dzięki za to słoneczne powitanie i również Cię witam :multi: Dzisiaj faktyczni słoneczne powitanie za oknem :multi::multi: [/COLOR][/B]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niee:diabloti: ostatnio jak sie na mnie rzucił ... na szyję mą... znokautowałam dziada... aż zemdlał na fotelu[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images27.fotosik.pl/79/4ad32b8f74524427.jpg[/URL][/quote] [B][COLOR=Olive]masz krzepę :) nie ma co :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]trza siedzieć na dogo 24/dobe... jak niektórzy tu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B][COLOR=Olive]chętnie, wolałabym to od kilku innych zajęć :)[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi::multi: [url]http://images13.fotosik.pl/81/fc7f6cd5a4217f0b.jpg[/url] - jak ja kocham Huskulce z niebieskimi oczami :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jest piękny :cool3: [url]http://images13.fotosik.pl/80/ca3ef8aee22eb320.jpg[/url] - zakamuflowany na foteliku :) :evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/79/aaca39f43d3be13c.jpg[/url] - jaka cierpliwość :) :loveu: [/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=Olive]za wami nadążyć to nie sposób :) ale spróbuję :) dorwałam zdjęcia :multi::multi::multi: i właśnie umieram z tego ---> [url]http://images27.fotosik.pl/79/4ad32b8f74524427.jpg[/url] tylko i wyłącznie cenzura by się przydała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/79/b6aa19b42486741e.jpg[/url] - nie czujesz się zastraszana przez takiego bydlaczka jak nad Tobą stoi w trakcie kiedy jesz? :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  16. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] Zuzankowa nie nabroiła dziś znowuuu :laugh2_2::Cool!: [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:sweetCyb:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]było siku - standard... niestety była i koopa :roll: (to jej się już nie zdarzało! :roll:), no ale.. była taka.. drewniana - rzekłbym.... bo się pieńka najadła chyba (może ją ruszyło...) - więc wybaczam - lepsze to, niż totalna demolka było trochę wiórów z pieńka do pozmiatania... ale poza tym - gites malina!! :kciuki::cool2: nic mi nie ubyło w przedpokoju!! juhuuuuu :multi: Wasze kciuki pomagają!! trzymajcie dalej!! bo to magiczne kciuki :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]świetnie :multi::multi::multi: a że tak spytam co jej zrobiłaś? :eviltong: Bo ja pochwaliłam za wcześnie Salse...najpierw ten gorset, teraz listwy przy podłodze zaczęły ją korcić :roll: a miałam nadzieje że skończy się na poduszkach [/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=Olive]Kurcze...dodreptałam tutaj w końcu :multi::multi: CZEŚĆ SZATANY :diabloti::diabloti: [url]http://images13.fotosik.pl/81/634af5be5aad38a9.jpg[/url] <-- jakbym widziała mojego kota i Salse :) :loveu: urocze :) [/COLOR][/B]
  18. [quote name='ice_t']kurde dziewczyny nawijacie jak katarynki, ni cholery nie idzie za wami nadążyć, chwilę mnie nie było a wy tu juz prawie nowelke napisałyście[/quote] [B][COLOR=Olive]chwile...a co dopiero po całym dniu nieobecności :) :diabloti: Wieczór dobry ;) :multi: [/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: znów się melduje, tym razem wieczorową porą ;) :evil_lol: [/COLOR][/B]
  20. [quote name='evaxon']o boze co ty z tym biednym psem robisz:evil_lol: witanko:cool3:[/quote] [B][COLOR=Olive]cześć :) ja nic jej nie robie :) to ona mnie drapie zawsze i podgryza :diabloti::evil_lol: [/COLOR][/B][quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahha... połamała psowi ręce :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]gwarantuje że ręcki ma całe ;) :cool3: :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='dealer']halo halo...bylam, widzialam foty jakiegos okrutnie wygimnastykowanego piesa:evil_lol::loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]cześć :) okrutnie?? :) zero okrucieństwa...ona w poprzednim wcieleniu była gimnastyczką albo kangurem :) albo kangurastyczką :multi: Salsa oderwała listwę narożnikową przy podłodze i całą ją pogryzła :crazyeye: moja mama na szczęście już widziała, a mnie przy tym nie było więc ufff...bo pewnie na mnie by się powydzierała :eviltong: dobrze że to tylko taki mały kawałek był i że bardzo nie widać :cool3: [/COLOR][/B]
  21. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: trzymam więc żeby nikt Ci humorku nie popsuł ;) :) :cool3: Miłego :) [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][I]:multi::multi::multi:heyka ...wróciłam od Mojej niebiewskiej ;)...fotaski widziałam ;)ocko też ;)[/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Hejka Krejzolu ;) :evil_lol: :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]cześć żonkilku i Salsiczko :multi: :loveu: wooooow... ile fotów słodkich:) jaki śpioszek skośnooki :evil_lol: [URL]http://img254.imageshack.us/img254/3640/dsc02148rm9.jpg[/URL] to jest baaardzo udane:) czarno-białe mają swój urok:) [URL]http://img262.imageshack.us/img262/6154/dsc01144ho2.jpg[/URL] a to..... posikałam się :megagrin: no za-je-bis-te!! :multi: chcę tę fotkę w oryginalnej wielkości:) wyślesz mi na maila?:) [URL]http://img409.imageshack.us/img409/513/95428287jp7.jpg[/URL] [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]hej hej :) :multi:[/COLOR][/B] [COLOR=Olive][B]to jest oryginalna wielkość tego zdjęcia, bo to z telefonu i przy zgraniu na kompa obcięłam to co było zbędne...i wyszło takiej wielkości :) ale kiedyś zrobię riplej ;) aparatem...będzie wyraźniejsze i większe...też lubię to zdjęcie :) dalszy ciąg zabawy łapkami... nie żebym ja męczyła psa :oops::oops: :evil_lol: [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3554/dsc01979sr3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/5306/dsc01980kd5.jpg[/IMG]
  23. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] a czy są jakieś zawody dla psów niuchających? :cool3: może my będziemy jeździć na takie z Zuzolką:evil_lol: bo przecież ona jest jak celniczka :cool3: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]jeśli takie zawody są to spotkamy się na nich :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi::multi: Melduję się ;) :evil_lol:[/B][/COLOR]
  25. [B][COLOR=Olive]Witam :) :multi: ale się uśmiałam...wygodna z niej pannica :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_532.jpg[/url] rzeczywiście ładnie się ustawia :) :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...