-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='diabelkowa']Bardzo mi sie podobala Twoja rozmowa ze studentem:evil_lol: a idac sama na studniowke masz wszystkich facetow do wytanczenia:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi: dobre podejście :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Cześć gapo :grins: :loveu: Świetnie napisałaś temu napaleńcowi na gg :cool2: Ja na studniówce też byłam sama i się super bawiłam, a na koniec fajnego kelnera wyrwałam :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: no proszę...to ja też będę się za kelnerami rozglądać :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='evaxon']moja mama jest erotomanka:mdleje::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witaj EFF :multi: Kelnerkomanka :) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']Kochanaaaaaaaaa dziolszko korzystom i wte pedy przylecialam Ciem odwiedzic i buziaczki przeslac dla milusiej Salsy !!!!!!!!!!!!!! juz bez nerwow spokojnie se moge dogo przejrzec az do 24 ehheeheheh caluchyyyyyyyyyy sniegowe sle !!!!!!!!![/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Cześć :multi::multi: Dzięki za te śniegowe caluchy :loveu: Mam już dość tego topniejącego śniegu :angryy: :mad: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ja sie odmeldowywuje[/B][/COLOR][/FONT] :loveu::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze tu wróce :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) Liczę na to :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Axa i szczurki to coś pięknego :loveu::loveu: Axa jest ciut podobna do Salsy więc ja mojej suni podetnę uszka i podmienię żebym mogła puszczać szczurki razem z psem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Twoje psy wyglądają jak pluszaki...a Fruzia to już w ogóle wygląda jak te pieski co chodziły i fikołki robiły :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: ale ja lubie patrzeć jak one się wspólnie bawią :loveu::loveu: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/121102.jpg[/url] zdjęcia jak śpią też super :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Nie no jak przeczytałam że czeka na mnie 70 zdjęć Klocuszka to stanęłam na głowie żeby je zobaczyć :) [url]http://images32.fotosik.pl/42/2542f5681a690927.jpg[/url] o ho ho ho...widzę że Klocuś oczytany chłopak jest :) :evil_lol::evil_lol: [url]http://images32.fotosik.pl/42/f0d9dc0fc9fe1e34.jpg[/url] pozytywna fotka :diabloti: :evil_lol::evil_lol: Jakie mieszanie...jesień, zima, jesień zima :) :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']aa to taki szczylek:loveu: ja tez bylam sama na 100dniowce:cool3: zreszta u nasz w szkole nie mozna bylo brac osob towarzyszacych i bardzo dobrze ! nie przejmowala sie ze musze sie zajmowac moim facetem i bawilam sie z kim tylko mialam ochote :cool3: wybawilam sie za wszystkie czasy to byl naprawde niezapomniany wieczor ze swoja klasa i nie tylko:cool3:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]No właśnie to dobre jeśli się nie ma kogoś z kim trzeba siedzieć i mu towarzystwo dotrzymywać bo nikogo nie zna :) :evil_lol::evil_lol: Ja chciałam od początku iść sama ale moja koleżanka później namieszało że wyszło tak że miałam iść z tym chłopakiem no cóż...to już nie chciałam później wszystkiego odkręcać i machnęłam ręką. Teraz się cieszę że nie idzie :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]HeLOl panienki:loveu: Dawno mnie tu nie bylo.. wstyd:oops: Ale juz jestem, zaleglosci za duzo zeby nadrabiac:eviltong: ale bede wpadac obiecuje:loveu: U nas jeszcze sniegu nie ma:multi: popruszy przez 15 min i zaraz topnieje. ALe pada coraz czesciej i niedlugo nas zasypie:placz: buu czemu ja mieszkam na biegunie zimna:placz:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no wstyd, wstyd i to nie mały...ale Witaj :multi::multi: Miło że do nas w końcu wpadłaś i mam nadzieję że obietnicy dotrzymasz :) :loveu: Ja czasami chciałabym takiej prawdziwej zimy ze śniegiem przynajmniej po kolana. Tutaj jest "ciepło" i przeważnie max do kostek śniegu...ale i tak jak już spadnie to się nie utrzymuje dłużej bo dwa dni temp jest na minusie a później wskakuje ciut na plus i chlapa straszna. Miały być dzisiaj zdjęcia z wczorajszego wieczornego spacerku po lesie...ale robiłyśmy je mojej przyjaciółki aparatem i zapomniałam jej przypomnieć żeby mi wysłała a teraz nie ma jej w domu :roll: ale jestem gapa :P [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Co za biedactwo....takie kulki śniegu się do niej poprzyklejały :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi: Maksiu znów na solowym spacerku :) :evil_lol: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/009.jpg[/url] ale z niego fotogeniczny facet nooOO :) :loveu::loveu::loveu: Wymiziaj go mocno :) :loveu: Pozdrawiam :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: Fotosik ożył ale za to Dogo nie bardzo :roll: zamula i zamula....dupa, dupa, dupa! To widzę że Bazyl to taki sam kompan do tv co Salsa, ona też strasznie się rozpycha itd. Zastanawiam się co to jest jak śnieg spada :evil_lol::evil_lol: [url]http://images28.fotosik.pl/110/3b81c88b2f5b03cf.jpg[/url] bo tutaj go widać z daleka :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi::multi: Ja tylko na chwileczkę ale melduję się i odmeldowuję :) Pozdrawiam i miziam Dilerka :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) Cieszę się że klateczka zamówiona i mam nadzieję że do tego czasu aż przybędzie Zuzia strasznie nie nabroi. Mam też nadzieję że sunia odnajdzie się za kratkami i będzie dobrze znosiła niewolę...będę mocno trzymać kciuki......oh ta niesforna Zuzanka. Pozdrawiam serdecznie i buziakuję Was :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: jeju jak dużo śniegu...u Nas też sypał ale zaraz topniał a rano tylko w niektórych miejscach było biało :) Pozdrawiam i miziam Loganka :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :) :multi::multi: cóż za śliczne widoczki :) ja jeszcze nigdy polskich gór nie widziałam :oops::oops: :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]cześć :) Rudy :loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/41/8d818327161cc0b9.jpg[/url] ja chcę takiego kotka :) [/FONT][/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Cześć :) Jak mi zamula to popiepczone Dogo :roll: :angryy::angryy: nie mogę się nawet cofnąć kilka stron w tył bo tak mnie wkurza to ciągłe przerywanie :mad::mad: Ale filmik oglądnęłam o Pitkach...już kilka takich widziałam :loveu::loveu: [/FONT][/B][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: ale Bułka miała śliczna koleżankę w Opolu :loveu::loveu: i jak się ładnie razem bawiły :) Pozdrawiam :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']łałł to Salsa naprawde jeszcze sniegu nie widziala??:cool3: to ile ona ma:hmmmm: witanko:multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć EFF :) :multi::multi: wg. moich obliczeń Salsa urodziła się jakoś tak w styczniu więc była malutka jak śnieg był Dzisiaj dowiedziałam się konkretnie czy mój teoretyczny partner na studniówkę śmiga :eviltong: Dupek pantoflarz nie może bo mu dziewczyna nie pozwala :evil_lol::evil_lol: żal.........zanim sobie znalazł dziewczynę było umówione że idzie ze mną, no cóż...nie ma się co dziwić jeśli dziewczyna nawet zabroniła się z nami spotykać na piwo (a ona mieszka 100km za gd, on też tam ale tu studiuje ) i całymi dniami w akademiku musi siedzieć. No ale kamień spadł mi z serca bo w sumie wolałam iść sama :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Pimpek']Kobitki cóż to za tematy !:evil_lol: Ale szacuneczekjonQuilla, dogadałaś mu ;)[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Pimpkowa :) :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko córciu żartownisiu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nooo rozmowy na GG są wielce pouczające i ciekawe ...kiedyś też mnie to bawiło od jakiegoś czasu ucinam :roll: fajnie że imprezka się udała ....a jak zdrówko :razz:;)po ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć mamuniu :multi::multi::multi: Po imprezce zdrówko dopisało bardzo dobrze :evil_lol::evil_lol: Czułam się jak świeżynka także było ok :) Właśnie byłam z Salsą na szybkim spacerku i jest troszkę śniegu na dworze oraz są zamarznięte kałuże...Salsa pierwszy raz w życiu śnieg zobaczyła i szalała, skakała...ogólnie utrzymać ją było ciężko. Jak dorwała się do lodu to był koniec....zaczęła walić przednimi łapami w lód żeby go połamać, kopać i nosem szurać...uśmiałam się i zaczynam się bać co to będzie jak spadnie śniegu chociażby po kostki. [/B][/FONT][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie mam już siły do tego dogo...:angryy: ileż można czekac na otwarcie strony... BOIKOT!!!! nie bedzie mnie i fotek dopóki nie zacznie normalnie działać!!![/B][/COLOR][/FONT] :obrazic: [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nieeee....jak tak długo będzie mulić to nie wyrobimy tutaj bez krwiożerczej bestii jaką jest Klocuś :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='evaxon']witanko:multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć EFF :) Widzę że i tu Cię bocian podleciał :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]18 :roll: dlatego JUŻ NIE MYŚLE nawet o nim :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]i dzięki bogu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
jonQuilla replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[quote name='Martinee']Lassie jadła kość na altanie i Tekila ją podglądała :D:D:D:D[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a ja zawsze myślałam że Lessie to taki psi dobroczyńca, który się wszystkim ze wszystkimi podzieli...a tu widzę że kostką się podzielić nie chciała ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
jonQuilla replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/1605e07104.jpg[/url] świetne zdjęcie :crazyeye: :loveu::loveu: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/5ee7f866c6.jpg[/url] Lessie Wróć :) [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/5cbf39858c.jpg[/url] czeka na "Lessie" :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka żonkilko... i znów telepatia... bo od dłuuuuuuższej chwili próbuje sie dostać do Ciebie ;) ale nie chcesz mnie wpuścić :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie żeby to była moja wina...ja bardzo chętnie wpuszczam do siebie gości :cool3: ale to mój odźwierny jakiś taki nie bardzo nadający się do tej pracy :) :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuuhahahhhah DŻOINTkila :diabloti: no toś mu napisała.... ja też dostaje wiele podobnych głupich wrzut na gg... często zaczyna sie że trafili na moje gg, przez dogo... po 4rech głupkowatych zdaniach robie BLOKUJ TEN KONTAKT... :diabloti: frajerstwo ma za dużo czasu... masakra :mdleje: a ja nie mam czasu na umawianie sie na sex ...że już o samym sexie nie wspomne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witaj :) :multi::multi: Ja zazwyczaj nie odpisuje i też blokuje...ale jak mam dobry humor to lubię coś sobie tam stuknąć do napaleńców :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a ile Ty masz lat że już o sexie myślisz a w sumie o braku czasu na niego ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ładnie...naskarżę na Ciebie ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]