Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: co się stało Dilerkowi? [url]http://images30.fotosik.pl/122/4814e85d9df9bb5a.jpg[/url] nie wolno psów wygotowywać w pralce ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hellow ;) :evil_lol: :multi::multi: przybywam jako komitet powitalny w tan jakże urodziwy sobotni ranek? ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: ale mnie te grzybki sfilmowały :evil_lol::evil_lol: siedzę i naciskam je sobie :grin: [url]http://images31.fotosik.pl/32/aebdb78b7feddc7b.jpg[/url] o ho ho jaki piękniś się w trawie chowa ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe no napewno:evil_lol::evil_lol: Tylko skond my zapasowe weźmiemy? Może klockowa ma?:hmmmm: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ooOO widzę że zorganizowałaś od Klockowej nie tylko kija ale też kolejnego ziomalskiego ;) psa, żebyśmy wyglądały jeszcze lepiej :evil_lol: Ja popytam na mieście może ktoś jeszcze nam da kije :) :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nie wierze :crazyeye::crazyeye: to Twoje psiaki też czasami śpią i wtedy nie biegają? :evil_lol::evil_lol: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dział... rozmnażanie :diabloti::evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: skad wiesz? ;) [/COLOR][/FONT] hahhaha... filmiki przednie... dziewiczy szczek Salsy :loveu::loveu: a dzwonek :mdleje: sama tak zareagowałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Ona tak na wszystkie dzwonki działa...ale na te najbardziej. Nie mogę ich mieć ustawionych bo w nocy Salsa się zrywa i skacze po mnie jak dostane smsa albo sygnał ktoś mi puści :evil_lol::evil_lol: Hej :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  7. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]uehehehe to tak jak u mnie kiedys było podobnie: Jakoś miesiac temu byłam w zoologicznym pod miastem a to taki sklep gdzie mozna tez kupic siodło, lejce itp dla koni i tak taka starsza babka pracuje i ja do niej pytam czy mają może Halti? A ta mi przynosi jakieś miski No to ja do niej mówie ze to obroza uzdowa, to mi przyniosła.... Uzde dla konia to sie uśmiałam i powiedziałam ze poszukam gdzie indziej Bry wieczorek siostro[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobrze że Ci siodła nie przyniosła ;) :evil_lol: Cześć :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Witanko :multi: Uśmiałam się przy lekturze o próbnej biologii :grin: Co Cię podkusiło, żeby ten przedmiot wybrać :evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ja jestem dupa i nic mi nie wchodzi do łba :oops: ...jedyny przedmiot jaki w miarę lubię i przy którym mogę przysiąść i coś poczytać to właśnie biologia więc nawet nie miałam zbyt wielkiego wyboru jeśli chodzi o dodatkowy na mature [/B][/FONT][/COLOR]:grin: Haha :D Super filmiki :multi: 1.Sis mówiła, że przy tym filmiku Axa wskoczyła jej na kolana i poburkiwała tak samo jak Salsa na monitorku :grin: A Maksiu spał, jak włączyłam otworzył oko :evil_lol: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol: jak ja puszczam ten filmik na kompie to Salsa też od razu przy mnie :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] 2.Jak słodko główkę przekrzywia :loveu: Nagraj ją kiedyś z przodu :razz: W sumie to się nie dziwię, że tak reaguje, dzwonek masz masakryczny :evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]nagram, od pewnego czasu próbuje nagrać ją jak kiwa tą głową...a teraz i tak już lekko bo się z dzwonkami zapoznała...jak puściłam pierwszy raz to uchem prawie dotykała szyi z boku ;) :evil_lol: Cześć :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek Córcia :multi::loveu: dziś szczypiorek jutro zloto u jubilera :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Mamuniu :loveu: :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] pięknie to ujęłaś :)[/B][/FONT][/COLOR]
  8. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]No to przeciez, nam nigdy nikt nei podskoczy:evil_lol: Blokersi górOm:diabloti: A szczególnie my:cool3: A ja mam w piwnicy taki fajny kijoszek:evil_lol: euhehehe:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to idealnie że masz :) jeśli na kimś połamiemy kije to bendom ;) zapasowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Widzę że ktoś w dentystę tutaj się zabawiał [url]http://images27.fotosik.pl/122/4cca40ab64838b56.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: cieszę się przeokropnie ;) że Zuzanka tak ładnie się zachowała...jest mądrą pannicą :) Wycałuj ją i wyściskaj tak mocno jak to tylko możliwe ode mnie :loveu::loveu: Buziaki dla Ciebie też kochana :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Już od dawna jestem zakochana w Lalce, w tych jej piekielnych oczach :loveu::loveu: ahhh...śliczna jest nooo nie da się ukryć :)[/B][/FONT][/COLOR]
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie.. dlatego chce tu.. bo czarnuch ma ten pysk niewymiarowy... z kagańcami mieliśmy problemo.. bo albo za wąski, albo za krótki.... albo za luźny... nadal ma niedopasowany... bo na ten czeski miał uczulenie.... ale i tak nie nosi więc pal licho- byle był ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a dziś byłam w czterech kolejnych- czyli obskoczyłam wszystkie w Jebiu... reakcja prawidłowa sprzedawcy w zoologiku :crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przyjdzie taki dzień że znajdziesz na swojego Czarnucha wszystko co dusza zapragnie :) [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no tak.....ja byłam taka durna ze sobie myślałam ze idąc do ZOOloga pani będzie mi w stanie doradzić .....poinstruować ...Na naszym osiedlu w zoologu pracuje babeczka która panicznie boi sie psów i jak ona ma pomóc wlaścicielowi psiaka kupującego kaganiec , obrożę bądź szelki :razz::razz:...masakra...:shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to się nazywa kompetentna obsługa :evil_lol::evil_lol: do takich sklepów powinni brać osoby, które chociaż trochę są zaznajomione z tematyką zwierzęcą Kiedyś kolega poszedł do zoologicznego bo chciał kupić szelki dla Nowofunlanda i mówi do babki czy ma takie, które będą na tą rasę pasować...babka zrobiła zdziwioną minę i twardo udaje że wie o co chodzi. Przywlekła jakieś szelki, kolega spojrzał i się roześmiał...bo szelki były w wielkości jak na psa do kolan. Jeśli nie wiedziała co to za rasa to mogła spytać a nie ściemniać że wie co to za pies. :roll: [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie są rybki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:hmmmm: [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]faktycznie to nie rybki tylko ptaki .... ale guła ze mnie :roll::flaming: [url]http://images25.fotosik.pl/121/0ed312b070d3138c.jpg[/url] powiedz mi że ona ucinała sobie drzemkę tylko :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][COLOR=MediumTurquoise]a mówiłam ci że mamy kolesia który jak do nas przychodzi to ciagle miesza paluchami klockowi w faflach... :roll: kiedyś go spytałam po co... a on że to prawie jakby ..... mieszał kobicie gdzieś tam :oops::oops: :shake::shake::flaming:[/COLOR][/COLOR][/FONT][/quote] :roflt::roflt::roflt: [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]biedny Klocek molestowany jest :evil_lol: ludzie to mają wizje :grin::grin: a Ozzy jak zwykle przybrał zwisające pozy :) :loveu::loveu: jeden wielki zwis ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]śliczne liski [url]http://images30.fotosik.pl/123/25a20894b67b8cca.jpg[/url] ;) rybki też świetne [url]http://images26.fotosik.pl/123/629e4ec79a5c1fae.jpg[/url] ;) [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi: Cześć :)[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Pimpek'] [B]jonQuilla, [/B]wracają wspomnienia z dzieciństwa ;) [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] a no wracają :) :evil_lol::evil_lol: muszę któregoś pięknego dnia się wysłać do zoo na zwiady...dawno nie byłam :) obmacam im kozy ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Dobra dzieki przynajmniej wiem jakby co do kogo isć po kija:evil_lol: To moze odrazu jakaś ustawka:diabloti::eviltong:?? [/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dwa razy nie pytaj :) raczej że robimy ustawkę...że też wcześniej o tym nie pomyślałyśmy :evil_lol::evil_lol: Ty weźmiesz Vegę a ja Salsę...ubierzemy bluzy z kapturami, kaptury oczywiście na głowę i usiądziemy pod jakimś stylowym blokiem na stylowych ławeczkach ze stylowymi kijami...będziemy blokerkami z prawdziwego zdarzenia...nikt nam nie podskoczy siostra :) :grin::grin: [/B][/FONT][/COLOR]
  18. [quote name='evaxon']:multi:siemanko obrerwój krostke.. Tigrze taka krostka zrobila sie na fafelku .... potem rosla rosla i niestety bez zabiegu sie nie obylo:shake: to moze byc zapalenie mieszka wlosowego.[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Na łapie od wewnętrznej strony też ma taką krostkę...nie bolą jej te krostki...jak dotykałam wczoraj to się powiększyły ale dzisiaj są już mniejsze. Jeśli nie znikną albo nie będą się pomniejszać to pójdziemy do weterynarza. [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tłumaczyłam, pokazywałam.... nie mają .... nie dziwi mnie to... powaga u nas zoologiczne to poracha... dla legwancia jakbym liczyła na nasze zoologiki- to już dawno padłby z głodu, w zimnie i bez witamin :evil_lol: ale rybki- bynajmniej te pospolite- a jakże .... ;) pojade z Klockiem do Czech... wole mierzyć na miejscu ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]W sumie to masz nie daleko do Czech :) ja bym miała problem jakbym musiała do Szwecji śmigać po coś ;) :evil_lol::evil_lol: chociaż wpław kilka godzinek to kusząca wizja ;) Mam nadzieję że uda się znaleźć halti odpowiednie dla Czarnulka :) Ja też wolę kupować osobiście niż przez neta takie rzeczy...w sklepie co prawda Salsa ze mną nie była ale mieszkam blisko tego sklepu więc się spytałam czy byłaby możliwość zwrócenia jeśli będzie zły rozmiar. [/B][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadan na prędce... gratuluje pracy nad Salsą z halti... ja przeleciałam wszystkie zoologiczne w Jebiu i wszędzie na moje pytanie robili tak :crazyeye::crazyeye: więcej pytań nie miałam... zasrana dziura- zologiczne= rybki, chomiczki papużki... nawet kaganiec z Czech wiosłam.. bo u nas nie było takich rozmiarów... po halti może tez do Czech uderze :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Może weź to inaczej nazwij w zoologicznym bo u mnie babka też gapiła się na mnie jak na kopniętą jak spytałam o halti...no to jej mówię ze taki namordnik, coś na styl kantara dla koni a ona chwile pomyślała i mówi "aaa...taki kaganiec z kółeczkiem pod pyskiem" :roll: Był to duży zoologiczny sklep w centrum handlowym więc ludzie powinni wiedzieć co i jak się nazywa w takim miejscu. Z takich halti jak ma Salsa największy ma rozmiar: [/B][/FONT][B]28-38 cm/28-33 cm a z tej firmy też jest takie halti --> [url]http://www.obywatelpies.pl/index.php?products=product&prod_id=526[/url] [/B][/COLOR][COLOR=Olive][/COLOR]
  20. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nieee... nooo... myślisz że mieliby odwage MI :diabloti: powiedzieć że on nie piekny?? PIENKNY i do tego KOCHANIUNI ... a Twoja rodzina sie najzwyczajniej na świecie nie zna :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]w sumie racja...Tobie nikt się nie postawi ;) przyślę do Ciebie moją rodzinę bo oni na niczym się nie znają, zapoznasz ich z kilkoma rzeczami ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:temu wirtualnie adoptowałam Żonkilke :pco by sie nam dziewcze nie zmarnowało ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i jestem Ci za to wdzięczna ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi::multi::multi: Oranżadek :loveu::loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/71/a41461f79a61e5cb.jpg[/url] jaki Smok ma zadowolony pychol ;) "miziaj miziaj" ;) [url]http://images27.fotosik.pl/122/dae4476d8d5e53f0.jpg[/url] niech mi ktoś tylko spróbuje powiedzieć że to stworzenie nie jest piękne to zabije :mad: [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='Medorowa']A Ty skad wiesz:hmmmm::hmmmm::evil_lol: [/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:oops: odniosłam to do siebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jaki Klocuś fotogeniczny [url]http://images25.fotosik.pl/121/3137435cc3c59ff0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: no no no :)[/B][/FONT][/COLOR]
  24. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Niee:roll: niech no tylko sprubują:mad:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak spróbują to pożyczę Ci mój kij bejsbolowy ;)[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry :multi::multi: Patrz co dzisiaj do Ciebie przyniosłam a w sumie kogo z okazji Międzynarodowego Dnia Lotnictwa Cywilnego ;) :grin: [/B][/FONT][/COLOR][IMG]http://www.heathersanimations.com/dance1/eros327.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...