-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Alicja']Mojemu królikowi też wyłaziło kłębami , kiedyś się wystraszyłam jak mu została fioletowa łata na dupie (czarny był więc skóra taka jakby sina :diabloti: ):evil_lol: Córcia byłam wczoraj na Jelonku i Comie:multi:[/QUOTE] denaturatem go polałaś pewnie ;) zazdraszczam...na oba koncerty sama z wielką przyjemnością bym się wybrała :loveu: [quote name='Aleks89']Mojemu wychodziły kłęby futra ,ale nie aż tak.:diabloti: Kaśka przyznaj się kwasem go polałaś[/QUOTE] kwasem byłoby za łatwo....myślałam że znasz mnie i wiesz że wybieram najokrutniejsze sposoby tortur :diabloti:
-
[quote name='Lucky.']żonkila powiedz Ty mi, furminatorem go tak załatwiłaś ? :D i po co to ? każdemu królowi trzeba to robić ?[/QUOTE] Rękami i nie trzeba ale można. Zbytnio nie mam czasu na codzienne czesanie go żeby stopniowo się pozbywać kłaków dlatego czekam aż nowe futro zaczyna kiełkować i wtedy zaczynam rwać. Futro wychodzi kłębami niemalże samo, królika to nawet nie boli... Teodor przy tym siedzi grzecznie chyba że zbliżam się do miejsc gdzie nie lubi gdy się go dotyka (np. nad omykiem albo przy skokach). Miejsca gdzie stara sierść nie jest jeszcze 'wyparta' przez nową łatwo wyczuć...ja wtedy kończę rwanie dlatego Teodor jest taki do połowy wyrwany, na bokach bowiem jeszcze całkiem mocno trzymała się stara sierść i gdybym się uparła to wyrwałabym ją bez robienia królikowi krzywdy ale poczekam tydzień/dwa i będzie sama wychodziła tak jak góra. Robię mu tak bo Teodor ma problemy z zatorami i gdy tylko przychodzi czas na całkowitą wymianę szaty to go wolę wyskubać żeby nie bać się że zaraz mi się zatka i będę musiała koło niego skakać żeby go wskrzesić.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
oj nic nie będziesz musiał robić :evil_lol::evil_lol: przecież to byłaby tylko gra pozorów, wystarczy że kilka razy odebrałbyś telefon i kilkukrotnie był gdzieś na imprezie z MŁA :eviltong: :diabloti: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Ty Olek dawaj do 3miasta, znalazłam zastosowanie dla Ciebie skoro nie wyglądasz jak ciota xD hahaha.... sprawdzimy czy Tomasz będzie zazdrosny :evil_lol: -
Kasiunia nigdy nie kłamie też po prostu to nie są tematy na dogo...tu się gada o psach i tyle! :diabloti::eviltong: Ja mogę powiedzieć tylko tyle że zaczęłam bawić się jak nigdy i cieszyć się życiem na maxa :razz: Obudziła się we mnie moja ciemna strona mocy i póki znów nie uśnie to podejrzewam że będę dalej tutaj bardzo rzadkim gościem.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek k.... jak Ty wydoroślałeś! :crazyeye: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
jak Oluś będzie w Gdyni to będziemy przyjaciółkami... to już postanowione! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
z całą pewnością na 41 nie wygląda :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Jak się rzuciły :P Izka odmłodziłaś go nieźle :P[/QUOTE] ile ma w takim razie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Izabela124.']Jak na moje oko to ponad 30, ale pewna nie jestem[/QUOTE] no takie jakieś 33 bym mu dała ale jak facet przystojny to i 40 może mieć ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Izabela124.']Fajny ten Twój przyszły, oby z nim wszystko wyszło :) Przystary jak dal mnie, ale jakby był nieco młodszy to schrupałabym :cool3:[/QUOTE] przystary? właśnie Olek, ile on ma? xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:turn-l: jak się wszystkie rzuciły!!! xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Nie widziałam w sumie produktu promocyjnego od czasu gratisu :evil_lol: -
a sobie tak wpadłam powiedzieć że Kissie wygląda jak taka gwiazda lat 80 xD [IMG]http://farm2.static.flickr.com/1008/1067366585_bffd2e7109.jpg[/IMG] super! stylowo :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
to tym bardziej nie wiem o co Ci chodzi :diabloti::evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no właśnie nie wiem :D Salsa nie lubi kokardek -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
chociaż lepiej byłoby co innego zawiesić xD haha -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ja mam na telefonie i muszę przyznać że oko jest na czym zawiesić xD