Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [quote name='Alicja']Mojemu królikowi też wyłaziło kłębami , kiedyś się wystraszyłam jak mu została fioletowa łata na dupie (czarny był więc skóra taka jakby sina :diabloti: ):evil_lol: Córcia byłam wczoraj na Jelonku i Comie:multi:[/QUOTE] denaturatem go polałaś pewnie ;) zazdraszczam...na oba koncerty sama z wielką przyjemnością bym się wybrała :loveu: [quote name='Aleks89']Mojemu wychodziły kłęby futra ,ale nie aż tak.:diabloti: Kaśka przyznaj się kwasem go polałaś[/QUOTE] kwasem byłoby za łatwo....myślałam że znasz mnie i wiesz że wybieram najokrutniejsze sposoby tortur :diabloti:
  2. [quote name='Lucky.']żonkila powiedz Ty mi, furminatorem go tak załatwiłaś ? :D i po co to ? każdemu królowi trzeba to robić ?[/QUOTE] Rękami i nie trzeba ale można. Zbytnio nie mam czasu na codzienne czesanie go żeby stopniowo się pozbywać kłaków dlatego czekam aż nowe futro zaczyna kiełkować i wtedy zaczynam rwać. Futro wychodzi kłębami niemalże samo, królika to nawet nie boli... Teodor przy tym siedzi grzecznie chyba że zbliżam się do miejsc gdzie nie lubi gdy się go dotyka (np. nad omykiem albo przy skokach). Miejsca gdzie stara sierść nie jest jeszcze 'wyparta' przez nową łatwo wyczuć...ja wtedy kończę rwanie dlatego Teodor jest taki do połowy wyrwany, na bokach bowiem jeszcze całkiem mocno trzymała się stara sierść i gdybym się uparła to wyrwałabym ją bez robienia królikowi krzywdy ale poczekam tydzień/dwa i będzie sama wychodziła tak jak góra. Robię mu tak bo Teodor ma problemy z zatorami i gdy tylko przychodzi czas na całkowitą wymianę szaty to go wolę wyskubać żeby nie bać się że zaraz mi się zatka i będę musiała koło niego skakać żeby go wskrzesić.
  3. Aleksander bo dam Ci bana na gadu gadu i już sobie nie porozmawiamy :evil_lol:
  4. oj nic nie będziesz musiał robić :evil_lol::evil_lol: przecież to byłaby tylko gra pozorów, wystarczy że kilka razy odebrałbyś telefon i kilkukrotnie był gdzieś na imprezie z MŁA :eviltong: :diabloti:
  5. żarty żartami ale nie wiem w ogole o czym my tu rozmawiamy ;)
  6. [quote name='Izabela124.']Tu o psach? Pierwsze słyszę :diabloti: Mogę tylko się domyślać o co chodzi :eviltong: A ja mam bujną wyobraźnię :lol:[/QUOTE] zapewniam! nie aż tak bujną :evil_lol: ;)
  7. Ty Olek dawaj do 3miasta, znalazłam zastosowanie dla Ciebie skoro nie wyglądasz jak ciota xD hahaha.... sprawdzimy czy Tomasz będzie zazdrosny :evil_lol:
  8. Kasiunia nigdy nie kłamie też po prostu to nie są tematy na dogo...tu się gada o psach i tyle! :diabloti::eviltong: Ja mogę powiedzieć tylko tyle że zaczęłam bawić się jak nigdy i cieszyć się życiem na maxa :razz: Obudziła się we mnie moja ciemna strona mocy i póki znów nie uśnie to podejrzewam że będę dalej tutaj bardzo rzadkim gościem.
  9. Olek k.... jak Ty wydoroślałeś! :crazyeye:
  10. Kasiunia chwalić się nie będzie bo nie ma czym.... Olek coś świruje :eviltong:
  11. jak Oluś będzie w Gdyni to będziemy przyjaciółkami... to już postanowione! :)
  12. z całą pewnością na 41 nie wygląda :)
  13. [quote name='Aleks89']Jak się rzuciły :P Izka odmłodziłaś go nieźle :P[/QUOTE] ile ma w takim razie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. [quote name='Izabela124.']Jak na moje oko to ponad 30, ale pewna nie jestem[/QUOTE] no takie jakieś 33 bym mu dała ale jak facet przystojny to i 40 może mieć ;)
  15. [quote name='Izabela124.']Fajny ten Twój przyszły, oby z nim wszystko wyszło :) Przystary jak dal mnie, ale jakby był nieco młodszy to schrupałabym :cool3:[/QUOTE] przystary? właśnie Olek, ile on ma? xD
  16. [quote name='Izabela124.']Okropnie :diabloti: Łyse króliki są fuj :shake: Ale jak mu futerko odrośnie to znów będzie śliczny :loveu:[/QUOTE] fajne to ciałko w dotyku, takie delikatne i bardzo cieplutkie :loveu: gdybym nie wyrwała to lada dzień zacząłby mi się zatykać
  17. [quote name='Izabela124.']Nie ma czego zazdrościć :eviltong: Jak on wygląda :crazyeye:[/QUOTE] jak? źle? :hmmmm:
  18. :turn-l: jak się wszystkie rzuciły!!! xD
  19. Nie widziałam w sumie produktu promocyjnego od czasu gratisu :evil_lol:
  20. a sobie tak wpadłam powiedzieć że Kissie wygląda jak taka gwiazda lat 80 xD [IMG]http://farm2.static.flickr.com/1008/1067366585_bffd2e7109.jpg[/IMG] super! stylowo :evil_lol:
  21. to tym bardziej nie wiem o co Ci chodzi :diabloti::evil_lol:
  22. no właśnie nie wiem :D Salsa nie lubi kokardek
  23. [quote name='Alicja']:hmmmm: grzywacz króliczy ??[/QUOTE] pozazdrościłam Bobikowej :D
  24. chociaż lepiej byłoby co innego zawiesić xD haha
  25. ja mam na telefonie i muszę przyznać że oko jest na czym zawiesić xD
×
×
  • Create New...