-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
o to też jestem głupia :) ale dobrze mi z tym do tego stopnia że planuję być jeszcze głupsza ;) to on ma tatuaż? :razz: ja tam widze jedynie faceta...fajnego faceta, tatuaż to drugorzędna sprawa w tym przypadku -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
nikogo nie porzuciłam a poza tym to poniekąd muszę się zgodzić ze zdaniem Martyny xD ja dzisiaj zebrałam smsowy opierdziel za swoje zachowanie :evil_lol: mam szlaban na wychodzenie z domu ;) -
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06295640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06286640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06283640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06281640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06280640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06305640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06303640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06302640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06301640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06299640x480.jpg[/IMG]
-
niewiele brakowało i jedna z tych białych kotek wróciłaby ze mną do gdańska....zakochałam się w śmierdzielach :loveu: ale myślę że Salsa nie podzielałaby tej miłości [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06311640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06310640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06308640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06307640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06306640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06319640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06318640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06317640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06315640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06312640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06331640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06327640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06325640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06322640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06321640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06361640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06353640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06341640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06337640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06334640x480.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06363640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06372640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06378640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06366640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06364640x480.jpg[/IMG]
-
Sznupo-Królik powoli odrasta :) Zeby tutaj troszkę kolorowiej się zrobiło to daję zdjęcia z poniedziałkowego wypadu na wieś :) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06387640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06385640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06386640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06383640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06382640x480.jpg[/IMG] oto Bessi, psina mojej koleżanki :) najfajniej osiwiały Posokowiec jakiego widziałam :evil_lol: Bessi nie przepada za Salsą a kumpela nie chce zgodzić się na walki psów, z góry zakłada że to jej suka przegra :shake: dlatego rzadko kiedy się widzą a o wspólnej jeździe autem to raczej mowy nie ma dlatego Rudzielec z nami nigdzie nie jeździ
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
:) ja smacznie odsypiałam męczący dzień w pracy....taka byłam styrana że zasnęłam w opakowaniu xD -
[quote name='Aleks89']Hahahah:loveu:Wyjdziesz za mnie? Miałem wziąć z Martyną cichy ślub ,ale okazało się ,że jej stary nie kupi nam domu więc już jej nie chcę:evil_lol:[/QUOTE] Aha to z braku laku dobra jestem ja? NO OK! :) Ale na chatę nie masz co liczyć, możemy zadowolić się połową mojego mieszkania....jest fajne w fajnym miejscu także nie kręć nosem. Od razu mówię że to będzie luźne małżeństwo i nie planuję Cię ograniczać....Ty też nie planujesz ograniczać mnie! :evil_lol:
-
[quote name='dorka1403']coś ty mu zrobiła?i dlaczego?[/QUOTE] pisałam już czemu, co i jak :) dokładnie 31.08.2012 o 23:22 ;) Mamuś nie ćpiej! większym hardcorem jest być powalonym bez tego :multi: Kasiunia po 3 dniach wolnych z racji choroby wraca dziś do pracy i to na nockę, w sumie się cieszy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_Eyecrazy.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/stupid.gif[/IMG] Mam pewien cel do zrealizowania dzisiaj mianowicie rozmówić się z pewnym osobnikiem a nawet nie rozmówić tylko przypomnieć mu że to on jest dupkiem i fałszywą kanalią [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Jeśli zaszczyci mnie swoją obecnością to sprawi mi nie lada przyjemność bo przed moją chorobą ponad tydzień mnie unikał więc zobaczymy co przyniesie dzisiajeszy dzień [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_multi.gif[/IMG]