Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. no to nie widzę na mapie google :) oszukańcza sucz!
  2. czy mowa o tym Jeleniu tuż za Starogardem Gdańskim?
  3. weźcie wszyscy psy problemowe to nie będę czuła się tam ze swoim jak debil xD
  4. Grama to pod pachę i po sprawie ;) Salsę trzeba ogłuszać xD
  5. gdzieś tam pewnie są w tym wątku :) ale mogę dać filmik pokazujący jego najlepszą stronę ;) [video=youtube;FW5DdCQ6fyE]http://www.youtube.com/watch?v=FW5DdCQ6fyE&list=UUcXL1fIK29bYgqR4PyHwzLA& index=22[/video]
  6. chytrze kombinuje pani, pani Martyno :) chętnie bym adoptowała Grama na czas podróży Ruda to się raczej nie nadaje, podejrzewam że spine miałaby do większości psów
  7. ej wiadomo gdzie będzie kolejny zlocik? :) kurde chyba miałabym ochotę się wybrać ale raczej bez psa
  8. Salsunia w piątek wieczorem dostała od mojej mamy piłeczkę jeżyka z piszczałką. Na początku się na nią rzuciła a gdy piłka zapiszczała to Ruda się przestraszyła i już bawić się nie chciała...bała się nawet wejść na fotel, na którym piłeczka leżała ;) Na drugi dzień ja postanowiłam Salsę oswoić z piłeczką na spacerze, porzucałam jej kilka razy i uznała że nie taki diabeł straszny aczkolwiek bardzo delikatnie ją przygryzała żeby tylko nie pisnęła...a jak już się to stało to z przerażeniem w oczach zerkała na mnie. Od razu mówię że to pierwsza taka piłka w życiu Salsy, zawsze uważałam że rozwali taką zabawkę w kilka sekund. Ku mojemu zdziwieniu piłka była hitem wczorajszego dnia... Salsa zamiast ją niszczyć to popychała nosem, kulała łapką i fajnie się bawiła a po zabawie poszła nawet z nią spać. Własnym oczom nie wierzyłam. Piszczenie już nie jest tak diaboliczne aczkolwiek ewidentnie zniechęca Salsę do rozwalenia piłki :evil_lol: Dzisiaj też była hitem z rana... Ruda odkryła inny sposób zabawy otóż nie rozwalić ale przynieść, dać do ręki i oczekiwać rzucenia. Albo ona się stażeje albo ta piłka ma nią tak dobry wpływ xD Piłka piszczy = Salsa piszczy ;) na początku dodatkowo też się Rudzielec trząsł jak zapiszczała piłeczka...krzywda się widocznie działa a pies morderca przecież nie lubi jak coś jest krzywdzone :evil_lol: tak się ładnie debilka bawić potrafi xD [video=youtube;hUH8u0R2T1w]http://www.youtube.com/watch?v=hUH8u0R2T1w&feature=youtu.be[/video] kto by pomyślał że głupia piłka piszcząca przeżyje dłużej niż piłka do nogi bądź do kosza :evil_lol:
  9. najbardziej to mi się podobał komentarz chyba na mistrzach że laska z tej reklamy wyprzedała nawet brwi ;)
  10. musztardaaaaa i keeeczuuuuuuuuuuuup xD hahahaha....kto to wymyśla ;) też kozak piosenka!
  11. uwielbiam tą nutkę Truuuudne spraaawy! :) jak to pierwszy raz usłyszałam to się poryczałam ze śmiechu
  12. raczej wątek do trudnych spraw ;)
  13. beeeeeeeeeeeeeeeek :) takie na mnie to robi wrażenie
  14. duuuużo trenuje na piłkach dzięki czemu jest kochankiem wyśmienitym zapewne ;) poczeka aż Twoja panienka rok ukończy :) Teodor 3 lata skończył na dniach
  15. aż sobie poszukałam na Twoim wątku panny króliczej i powiem Ci że Teodor by bzykał aż by huczało :evil_lol:
  16. moje szczurasy też za mną chodziły, wchodziły na kolana, spały w kapturze, iskały ręce...były fajne :) żaden nigdy mnie nie ugryzł Teodor też zachowuje się trochę jak pies, najbardziej rozwala mnie jak czai się kiedy ja wychodzę z pokoju żeby prysnąć mi między nogami do drugiego pokoju ;) Angi masz samiczkę? ja mam samca...zróbmy sobie małe króliczki ;) Unbleble potem nakarmi oseskami swoje pytony xD hahaha
  17. [quote name='Angi']a ja królicka. :grins: :evil_lol:[/QUOTE] królików się nie karmi je się pasie coby pasztet był zacny ;)
  18. z gryzoni to zawsze tylko i wyłącznie szczur...przerabiałam myszy, chomiki, myszoskoczki i opiekowałam się kiedyś koszatniczkami kuzynki, wszystkie te zwierzaki były głupie w porównaniu do szczura który to faktycznie lubi towarzystwo człowieka a to mi odpowiada :loveu:
  19. jak masz w znajomych osoby które mogą być potencjalnie zainteresowane to śmiało, chcę się pozbyć bo choć ona nie jest w najlepszym stanie to ogólnie chyba jeszcze może się nadać ;) chociaż obecnie leży na balkonie przykryta otuliną śnieżną xD
  20. Angi, spoko ale odbiór osobisty ;) nie, to nie jest królikowa... szynszylówka po moich szczurach i po koszatniczkach kuzynki [url]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC00044-1_zpse104a5a2.jpg[/url] taka
  21. te z czarnymi końcówkami szczury to siamese... ładne skurwiele ;) jeże będzie miał :crazyeye: gdybym nie miała Teodora to jeżyk by był :loveu: btw. Martyncia może znasz kogoś kto potrzebuje klatkę 70x60x40 ... oddam za free na terenie 3miasta bo wysyłac mi się tego by nie chciało...sie szmata nie rozkłada
  22. to może się zgłoszę do Ciebie a Ty do znajomego jak będę chciała szczura ładnego koloru po taniości :evil_lol: uratuję w ten sposób stworzenie i będę mogła się szczycić że wyrwałam szczura z rąk przeobrzydliwego hodowcy węży ;) na szczurzym będę lubiana! ;)
  23. a ja sobie powiem że też się trochę sram o gryzonie, w szczególności o szczury bo uwielbiam ;) ch. mnie strzela jak widzę filmik gdzie wpierdzielają żywą mysz do terrarium i twierdzą że to przecież naturalne ... silniejszy zabija słabszego owszem zgadzam się ale w naturalnych warunkach gryzoń ma szanse spierdzielić w przypadku dusicieli śmierć gryzonia nie wygląda na szybką i bezbolesną dlatego nie przyklaskuję hodowcom węży, którzy dają żywy pokarm no ale bieganie do weta na uśpienie to fakt przegięcie :evil_lol: - panie weź mi pan uśpij te myszki na cito bo wąż głodny! ;) tak czy siak uważam że hodowca powinien uśmiercić na własną rękę w humanitarny sposób przyszły pokarm.... hodowanie jakiegokolwiek zwierzęcia w domu jest dalekie od naturalnych warunków choćbyśmy nie wiadomo jak się starali także niech wszystko ma ręce i nogi
  24. [quote name='Amber']Tak ynteligentnych rozmów jak tutaj nie ma nigdzie na dogo :obrazic:[/QUOTE] dobrze gada... POLAĆ JEJ! :)
  25. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218898-Milka-%28d-Ondra%29-droga-z-piek%C5%82a-wprost-do-nieba-bram-w-Swoim-Domu-w-Szwecji/page52[/url] tutaj ;)
×
×
  • Create New...