-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
:evil_lol: co za wyszukany kostium... pokażesz? błaaaaaaaaagam! :)
- 78403 replies
-
[quote name='Unbelievable']sama kurde jak jamnik wyglądasz :evil_lol: a stocznia, moja przyszłość, proszę się nie śmiać :diabloti:[/QUOTE] :eviltong: ależ czy ktoś się śmieje? ja tam stocznię lubię... mój ojciec pracował na stoczni i śmigałam za dzieciaka na wodowania, wycieczki po stoczni i takie tam :evil_lol: to dopiero było czaaad! ;) [quote name='Alicja']wiedziałam , ze zadbasz odpowiednią przesyłkę :grins:[/QUOTE] dla Ciebie wszystko :loveu: [quote name='YxNinaxY'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02492_zps08f8e3e1.jpg[/URL] akurat pod moje śniadanko:roll:[/QUOTE] nie ma nic złego gdy piesek jest szczęśliwy i robi zdrową kupkę ;)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']to i tak w tym sklepie najtańszy ... ale cene swoją ma :( Ja mam w pracy czajniczek kupiony na targowisku (zrzut z Austrii ) lat temu nazad prawie 13 za parę grochali ... kupiłam go jak wyjeżdżaliśmy z Harleyem na pierwsze wczasy nad morze , musiałam mieć by małemu makaronik zalewać wodą i kawe zrobić :) , potem na każdy wyjazd z nami jeździł ,w domu grzał , potem TZ miał go w pracy a teraz chyba z 5 lat już u mnie grzeje wodę i nadal działa , oby jak najdłuzej[/QUOTE] chciałoby się powiedzieć ruska stal! :evil_lol: -
fakt jest kieliszek....nie zauważyłam :evil_lol: Posokowiec :eviltong: Swojego czasu kumpela ją wystawiała i Besior miała ponoć dobre oceny a ogólnie do kumpeli trafiła przypadkiem... pierwszemu właścicielowi znudziła się dość szybko, zaniedbywał ją i w końcu sprzedał za grosze jak Bessi miała ciut ponad rok. Teraz ma 8 lat.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Ja stawiam malutko wody i chce ją mieć ZARAZ.:diabloti:A nie za 5min[/QUOTE] w blaszaku woda na jedną herbatkę gotuje się też bardzo szybko, grunt to wiedzieć ile nalać drogi Aleksandrze :) -
nie od dziś wiadomo że jestem ta zła i nagorsiejsza! :) żeby tu było kolorowo to wrzucam foty, które dostałam kilka dni temu... a są ogólnie z października chyba :eviltong: dla tych którzy nie widzieli stoczni :evil_lol: fascynujące! ;) [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02494_zps009f1878.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02497_zpsec1e4e26.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02503_zps892f8919.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02505_zps2d8eb96e.jpg[/IMG] i jakiś akcent zwierzęcy, choć nie Salsa :eviltong: [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02516_zpsdc494be6.jpg[/IMG]
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
no to trzymaj się tej swojej pracki bez internetowej mamuś ;) a emeryturka będzie zacna w porównaniu do mojej, której zapewne mieć nie będę xD haha a co do czajników to mam dwa elektryki, schowane w szafie i używam od przeszło roku blaszaka...przyzwyczaiłam się że dłużej czekam, przestało mi to przeszkadzać :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']matko buska i giertycha ..człowiek idzie do pracy zapracować na piwo i karme dla psa ( piwo dla mnie) a tu tyle nagadane[/QUOTE] zmień pracę xD haha ja po przyjściu do swojego miejsca pracy pierwsze co robię po zdjęciu kurtki to: - włączam gg - loguje się na fejsbóku - loguje się na dogo -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
ale to można jakoś tak delikatnie np. 'spowiadaj się kurfa!' :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Z kim się ten tego?:diabloti:[/QUOTE] matki nie wypytuj buraku! -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a ostatnio z ciekawości wpadłam na wątek o chamstwie ale nie chciało mi się czytac...cholera! chyba muszę zacząć :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale tu Cezarka nie lubią , bo on stosuje przemoc :diabloti: wszyscy DOSŁOWNIE , przeciwnicy OE , nigdy tego na oczy nie widzieli :grins: a co to za prąd ? Lalka odłączyła cały blok od prądu i żyje :cooldevi:[/QUOTE] zauważyłam że Cezarek tutaj jest uosobieniem zła! ;) a poza blożkami też nic nie przeglądam, no chyba że Oluś jest tak miły i da cynk do jakiejś ciekawej afery cobym mogła się pośmiac :evil_lol: [quote name='Aleks89']Ja wiem ja wiem :P[/QUOTE] bo to chyba Ty mi nawet o tym mówiłeś :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
a kto to nie miał na zrobienie badań psu kasy a na wątku o obrożach pokazywał nowe rogzy czy co tam xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
chyba muszę więcej dogo zwiedzać...nie jestem na bieżąco! :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']ale zawsze są jacyś przeciwnicy CZEGOŚ ja jestem przeciwna głupocie , ale nie da się by jej nie było :evil_lol: dlatego są klatki , kolczatki , obroże elektryczne ( to jest szał ciał )[/QUOTE] nie wiem czy to tutaj na forum czy na jakimś innym zwierzęcym był roztrząsany temat elektrycznej obroży po tym jak poleciał w telewizorni odcinek gdzie Millan użył jej na psie, który gonił zdaje się traktory, o ile nie na wszystkie pojazdy... był to australijski pasterny, mieszkał na wielkiej farmie luzem i miał fisia na pkt. pojazdów, do tego stopnia że potrafił gryźć oponę w trakcie kiedy auto jechało... no cóż, elektryczna poskutkowała niemalże od razu ale przecież złoczyństwem jest psa razić prądem!!! lepiej nie wypuszczać z chaty albo przywiązać do drzewa i niechaj sobie tak żyje :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Tak pamiętam taką jedną, ogromną przeciwniczkę kolczatek, która "swojemu psu by czegoś takiego nie zrobiła" a miała... yorka :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: i bądź tu człowieku mądry najbardziej mnie rozbrajały wpisy typu 'bo widziałam psa w schronisku któremu wrosła kolczatka' ... wrosnąć to i zwykła obroża może więc WTF? xD -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Dodam tylko, że mając tylko jamnice miałam zupełnie inny stosunek do wielu "psich" rzeczy ale Jari powoli i boleśnie :evil_lol: wybijał mi je z głowy. Trzeba tylko trafić na swą psią Nemezis ;) i nagle wszystko staje się takie... trudne :eviltong: Ale uczy to pokory, oj uczy ;) [/QUOTE] o to, to...właśnie to! :) dlatego też np. uwielbiałam swojego czasu wątek o kolczatkach :loveu: jestem pewna że osoby, które tak zawzięcie tam demonizowały kolczatki po dłuższym i bliższym zapoznaniem się chociażby z moim rudzielcem by zmieniły zdanie :) oh gdybym na dogo trafiła mając poprzedniego psa albo psa takiego jak Bingo to też bym wszystkim wytykała 'negatywne' metody szkolenia psa ;) z tym że Bingo sam z siebie po prostu był psem grzecznym...fajnym, energicznym ale bez ikry ;) nigdy nikt się nad nim nie rozpajęczał, nie był szkolony, uczony itd. a posłuszny mimo wszystko 10000000x razy bardziej niż ruda -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='YxNinaxY']Aaaa no chyba, że tak skoro najprawdziwszy to zwracam honor :) W sumie to mogłabyś dorzucić trochę zdjęć do galerii a nie tylko bzykającego kicaja pokazujesz ;P[/QUOTE] zdjęcia są dla mięczaków! :P