-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='YxNinaxY']skoro lubicie takie pokręcone akcje to zapraszam na wątek, który założyłam na prośbę. I już tego żałuję :diabloti: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239993-Domek-w-Szkocji-dla-mikrusa-w-typie-Yorka-Shih-tzu-Maltańczyka-do-roku[/URL][/QUOTE] hahahahaha..... umieram! sikam! parskam! prycham! coś pieknego :loveu: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
lubię tego typu relaks...ależ mi się humor poprawił czytając wypociny niektórych osób xD pozdrawiam kundla Kasię! :evil_lol: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Kasia dzięki! nic mnie już dawno aż tak nie rozjelalala :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: -
ponoć było o tym na BBC ale nie wiem czy mogę wierzyć w słowa kolegi, koleżanki, kolegi na fejsbóku :D hahaha
-
kapcie z wbudowanym karabinem :)
-
[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/02/eb88d9f35208e8a2538cbe1e6369d4aa_original.jpg?1360861743[/IMG] Martyncia znalazłam idealnego konika dla Ciebie.... sprowadzić do polski, jakąś uprząż skołować i będziesz miała czym się powozić! Myślę że każdy będzie Ci z drogi schodził jak będziesz galopowała na swoim rumaku a wiatr będzie rozwiewał Twoje loki :)
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
już Ci pisałam wczoraj że zdobędę numer jego dla Ciebie ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
uuu ... u mnie słabo z zdolnościami organizacyjnymi, zorganizować jedynie potrafię wódkę i zakąskę ;) :evil_lol: także w tym przypadku czekam na gotowe -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
bo z tęsknoty za swoim ukochanym panciem zrobiły sobie strajk głodowy ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Oluś tak się cieszę że wróciłeś :) w dodatku z nowymi przyjaciółmi w postaci wenerycznych chorób :multi: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
stwierdzam że chyba dogo nie jest dobrym miejscem dla mnie...jestem chyba czlowiekiem bez serca :oops: -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Olek i dosyć? Przeca to nienasycony twór ;) -
wolałabym decybele... Salsa też ma piskliwy głos i mnie trzęsie jak muszę słuchać jej ujadania a ujada dość dużo :roll:
-
ej chciałam zapytać kiedy kupujesz z psudo jakiegoś psa xD :evil_lol:
-
wyobraziłam sobie co by było gdybym ja wrzuciła teraz Salsę do morza :shake: sama wątpię że by wlazła
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']a będzie miał czas i wolne ręce :hmmmm:[/QUOTE] właśnie wątpię :roll: jedynie myśli będzie miał wolne tudzież wyzwolone ;) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'] nie w pizdu a du pa riża ;)[/QUOTE] hahaha....racja ;) myślisz że będą fotopstryczki z wycieczki? :) -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
oh mój Oluś pojechał w pizdu! :( -
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Wstydzę się :oops: Ale z PL nie chcą za bardzo wysyłać paczek za granicę :eviltong:[/QUOTE] to nie jest usprawiedliwienie ;) no ale jestem pewna że drugi raz nie popełnisz tego samego błędu :) -
[quote name='Rinuś'][I][B]aleeeeeee słiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaśne foto :loveu:[/B][/I][/QUOTE] bo ja na nim jestem :loveu: Ależ się wkurzyłam właśnie w pracy na typa. Przychodzi od czasu do czasu taki prostak, kilka razy się z nim już ścięłam o różne rzeczy a dzisiaj przyszedł i spytał się mnie czy specjalnie zakładam koszulki z nadrukami żeby wszyscy zwracali uwagę na moje piersi... no kuźwa! Już noszę tutaj najbardziej workowate ciuchy jakie można nosić, zero dekoltu żeby tylko te cycki zasłonić i nie dawać idiotom powodu do głupich tekstów a ten mi z takim tekstem. Zgromiłam go tylko wzrokiem więc zaczął czytać napis na koszulce (jakiś taki durny komiks z dwoma chmurkami, nawet nie śmieszne...noszę bo dostałam tą koszulkę)...se myślę 'niech sobie czyta' ale moje włosy mu przeszkadzały w odczytaniu jednej chmurki i rękę ze sterczącym paluchem mi tutaj pakuje żeby odgarnąć włosy tudzież dotknąć cycka...nie wytrzymałam, zdzieliłam mu w rękę i spytałam czy ochujał ależ mnie wpienił. Jego kolega, którego akurat lubię od razu też go zrąbał i kazał wyjść ze sklepu jak nie umie się zachować. No co za gościu powalony. Kiedyś na żywca po pijaku wziął sobie paczkę chipsów i wyszedł, oparł się o okno i chciał je otwierać, wyszłam za nim, wyrwałam mu chipsy i kazałam spierlalala. Od tamtej pory koleś na mnie działa jak czerwona płachta na byka, choćby nie wiem jak był miły i tak będę miała ochotę mu pizdnąć przez łeb.
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
jonQuilla replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
zapełniłaś kielnię jakiegoś niemca? wstydź się :shake: -
[quote name='FredziaFredzia']Lekarstwa. Tak. Na pewno. :lol: Achaaa, myślałam że starszy jest.[/QUOTE] nie, nie...ja to się zastanawiam jak to się stało że to już 3 lata minęły a Ty tu wyskakujesz że mogłoby być tych lat więcej xD co to to nie! chociaż ja wychodzę z założenia że to moja trzoda się starzeje a ja nie...konserwacja robi swoje ;):evil_lol:
-
[quote name='FredziaFredzia']Hahahahahahaha :lol:[/QUOTE] i z czego ta radość? :evil_lol: to już kieliszek sobie stać nie może? lekarstwa w nim były żeby zażyć przed kolacją a cola do popicia przecież lekarstwa się popija :eviltong: [quote name='FredziaFredzia']Dopiero czy?! To ile on ma?[/QUOTE] ma dopiero czy! :) kupiłam go jak miał 3-5tyg. ... małe gnojstwo z niego było :loveu:
-
szprycha zacna dupa! :) :evil_lol: Kasia wypowiedziała się na temat 6klasistki... :evil_lol:
- 78403 replies
-
ja pierdziu, mieścisz się we wdzianka 6latek? xD zazdroszczę aczkolwiek to taki nowy poziom pedofilingu :evil_lol:
- 78403 replies