-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='C&B']Siuch, Siuch, z tego co ja słyszałam, to ty i świadomie do nauczyciela klniesz :loveu: :diabloti: hue, hue, hue -[B] nie rób z siebie biedaczka na podsłuchu :evil_lol:[/B][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]padłam :roflt:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: Gwiazdeczko jak miło widzieć Cię [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='chita']to moj tez sie chyba dzis chrzani;) Ruda jakie ma twarzowe szelki:cool3: sie tez zastanawiam nad zoltymi albo turkusowymi i warto bylo wziac aparat;) fotki super, tylko wytlumacz mi co jest na ostatnim...czy ona podnosi noge jak siura:-o:diabloti::eviltong:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie...jednak to niemożliwe żeby to była wina mojego kompa, nie aż tak a poza tym inne strony działają w miarę dobrze. Szczerze to szelki mają śliczny kolor ale na rudym psie średnio wyglądają...wolę ją w czarnych jednak gdzieś się zawieruszyły. Turkusowe śliczne...jestem pewna że Arina by się prezentowała w nich zabójczo :loveu: Na tym zdjęciu nie sikała...poślizgnęła się na błocie ale tak, często zdarza się jej podnosić nogę przy sikaniu. Ona potrafi osikać murek bądź jakieś drzewko jak samiec. Poza tym czasami też sika 'stojąc' jedynie na przednich łapach... robi tak jak trawa jest mokra po obfitym deszczu :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AgataP'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05094640x480.jpg[/URL] [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05126640x480.jpg[/URL] na prawą nóżkę to jakaś ulubiona pozycji Sasly? :cool1:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]hahaha...na to wygląda :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05126640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05130640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05127640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05132640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05134640x480.jpg[/IMG] [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]koniec ;) w ogóle to niesamowicie mi dzisiaj dogomania zamula... może to wina mojego kompa bo od jakiegoś czasu się coś chrzani[/FONT][/B][/COLOR]
-
[COLOR=olive][B][FONT=Georgia][IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05117640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05118640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05119640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05120640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05121640x480.jpg[/IMG] [/FONT][/B][/COLOR]
-
[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05106640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05107640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05114640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05115640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05116640x480.jpg[/IMG]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Wiem że monotonna śpiewka ale kurde nie mam kiedy...ostatnio słabo z wolnym bo zwolnili od nas dwie osoby bo było nas rzekomo za dużo ale teraz robimy więcej godzin, z jednej strony to dobrze ale z drugiej jak mam już ten dzień wolny to zawsze coś trzeba zrobić. Dzisiaj mam luźniejszy dzień i w końcu wybrałam się na porządny, długi spacer z psem...mamy piękną pogodę i aż żal by było z tego nie skorzystać. Zebrałam się też w sobie i wzięłam aparat chociaż zdjęć dużo nie zrobiłam bo nie chciało mi się ale grunt że jakieś tam mam. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05092640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05093640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05094640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05101640x480.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05104640x480.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a ja w życiu takich butów nie widziałam...dzięki Vectra za edukację :D[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][COLOR=navy][/COLOR] po pierwsze , wspaniała ta kobieta która adoptowała obu chłopców zdając sobie sprawę z tego że nigdy nie będą w kwestii wyglądu tacy jak inni , ale człowiek to przede wszystkim to co sobą reprezentuje ...jego wnętrze .....poza tym cudowna więź między nimi[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Tak...też zwróciłam uwagę na więź, widać że jest to prawdziwe, aż miło patrzeć. Oby jak najwięcej takich ludzi. Chłopak w ogóle mega pozytywny pomimo tego wszystkiego.[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agaga21']nie ty jedna... chłopak wybrał idealną piosenkę do swojej historii. całość wzruszająca.[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Swoją drogą ja uwielbiam tą piosenkę.[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]O...mogłaby wyrosnąć na weta, miałabym darmowe wizyty i wtedy mogłabym mieć sobie kilka psów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: W ogóle to Zuzia poszła do przedszkola...dzisiaj była drugi dzień. Wczoraj jak ją siostra zostawiała to miała tylko łzy w oczach ale twardo poszła z panią za rękę, podobnie zresztą inne dzieci. Pewnie nie zdawały sobie sprawy do końca czym to pachnie, natomiast dzisiaj już nie było tak ładnie. Zuzia była dzielna do ostatniej chwili ale gdy zobaczyła że inne dzieci płaczą i rzucają się z rozpaczy po podłodze to też się rozpłakała ;) W ogóle nie chce rozmawiać o tym co robiła w przedszkolu ale to chyba normalne bo pamiętam że Oliwka też nie chciała nic mówić na początku. [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]też bym sobie łódeczką pośmigała....następnym razem proszę mnie zabrać ze sobą! ;) :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-BzY-Z62uRjU/TmEm70P_GdI/AAAAAAAACPI/hN3IXC_EuJg/s512/_DSC8708.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie ładnie...oj nie ładnie :shake: Mogłaś powiedzieć jeszcze żeby do Ciebie po nazwisku nie mówiła ;) Osobiście tego nienawidziłam w szkole a szczególnie jeśli robił to nauczyciel, którego nie darzyłam sympatią...zdarzało mi się zwracać uwagę na fakt że posiadam imię. Nie zazdroszczę szkolnych lat...sama nie wróciłabym do szkoły pomimo tego że w gruncie rzeczy było mi łatwiej wtedy niż teraz.[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Hej Hej ludziska :loveu: Miło że nie tylko ja taka ograniczona pod tym względem jestem ;):evil_lol: Mnie to nawet z jednej strony trochę bawi ta cała sytuacja...nie sądziłam że dwa razy jestem w stanie popełnić tą samą głupotę...no cóż :cool3: Jestem pełna podziwu dla swojego psa. Od godziny Zuzka okleja ją naklejkami i mówi że to bandaże... Salsa siedzi mi przy nogach i nawet nie drgnie, daje się opatrywać i jest dzielna jak to Zuzka cały czas powtarza ;) Dowiedziałam się też że ma sznurek ;) Okleiła jej ogon i gdy zapytałam na co choruje to odpowiedziała 'na ten no.... sznurek' :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='M&S']Baaardzo, taki psie koty:lol:, jest to krzyżówka syjama (starego) z syberyjskim. I straszne gaduły:p[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu: coś dla mnie...jednak kot nie wchodzi w grę, może kiedyś :) Aik cudowny...nadal nie mogę uwierzyć że tak wyrosła ta mała puchata kuleczka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]a czy Nevy są towarzyskie? [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Pozwoliłam sobie jedno zdjęcie Podenko ukraść i wkleić do wątku Obamowej :cool3: jakiej rasy są Twoje kocurki? są śliczne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]bo Lalka jest 'inna' !!! :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:roflt: to Ty się łudziłaś że on nie będzie miał hopla na pkt. latania za czymś latającym? przecież przy reszcie Twojej bandy nawet foka zaczęłaby aportować [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]taka ładna piłeczka a taka niewytrzymała ;) :evil_lol: a w jacuzzi tylko jakiejś laski brakuje :diabloti: konkretnie to Sabinki :)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
jonQuilla replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro. Domyślam się przez co teraz przechodzi Twoja rodzina i szczerze współczuję. Śmierć tak bliskiej osoby niesamowicie boli i wywraca nasze życie do góry nogami. Straciłam ojca gdy miałam 13 lat i do teraz czasami zadaję sobie pytanie 'dlaczego' pomimo tego że zaakceptowałam i nauczyłam się żyć z tą stratą... jednak było to dla mnie bardzo traumatyczne przeżycie i tak na prawdę dopiero niedawno nauczyłam się o tym rozmawiać. Wierzę że i Tobie kiedyś uda się pogodzić z tą stratą.... trzymajcie się i bądźcie silni. -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]... to by się nie ochlapała :) efekt końcowy pozowania bardzo udany ...podoba mi się to zdjęcie:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img714.imageshack.us/img714/8399/dsc0195f.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Lalka jest trochę tak jakby zażenowana głupkowatością reszty bandy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]