-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='fioneczka']a szkoda ... ponieważ mój Młodszy ma ze względu na uprawiany sport częste kontuzje ma wykupione indywidualne NNW prócz szkolnego (składka roczna 150 zł) ubezpieczony na 35 tys, zwrot kosztów leczenia i sprzętów ortopedycznych itp + wypłata odszkodowania od 1% uszczerbku, każdorazowo jak coś nie halo korzystamy tylko z wizyty na pogotowiu a później ciskamy do lekarzy privat ;), ubezpieczenie zwraca za wszystko, za wizyty, materiały opatrunkowe, leki, kule, ortezy itd może warto zainwestować w takie ubezp ? ... później jeśli chodzi o samo leczenie nie trzeba wysiadywać w poradniach itp[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] o dzięki...dobrze wiedzieć i trzeba się tematem zainteresować bo z kolankiem to ja już zawsze będę miała problemy[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sabinka40'] Dzięki za poradę:roflt:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie ma za co...jestem ciocia dobra rada :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No miałam zamiar dzisiaj go wypchać bo rzucił się na moje nogi gdy tylko przekroczyłam próg jego sanktuarium ale potem odkryłam ślady po ataku padaczki i mu odpuściłam... ten kot jest zepsuty do granic możliwości, nawet złościć się na niego nie można bo jakoś tak żal.[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='sabinka40'] To bedzie napewno wielka przyjazń:razz:, tym badziej że Ryszrd woli towarzystwo Saby niż kotów:eviltong:, myśli że jest psem:evil_lol:. A pudełko nie jest normalne?:hmmmm: [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Wygląda na to że kocur ma zaburzenia tożsamości ale nie jestem psychologiem i nie mogę tego ocenić ze 100% pewnością...tak samo jak nie jestem w stanie ocenić stopnia normalności pudełka, nie moja broszka :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Radzę Ci - Ty przestań myśleć że któryś z Twoich psów będzie chociażby w miarę normalny...przecież to nie realne w takim towarzystwie nie wyrosnąć na wzorowego świra.[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie, nie :) Jeden kot w domu starczy...w chwili obecnej ja się nim muszę opiekować bo ciocia sobie pojechała na wakacje i jaki jest tego efekt? całe podrapane ręce :multi: niewdzięczne kocisko! :)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]rude też powoli się klonują:evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='fioneczka']masz indywidualne NNW ?[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kashdog']Piękna Aza była...Ile miała lat jak odeszła?[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Miała 13 albo 14 lat także dożyła ładnego wieku chociaż dwa ostatnie lata były złe, z czasem coraz gorsze. Bywały dni kiedy prawie w ogóle nie mogła ustać na nogach a potem przychodziły takie kiedy widać było że jest słaba ale mimo to pełna energii, sama zaczepiała do zabawy i próbowała nawet biegać dlatego tak ciężko było podjąć tą ostateczną decyzję, która zakończy tą huśtawkę.[/B][/FONT][/COLOR]
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]'te' jakoś samo mi się i tak wkradło Noga z dnia na dzień coraz lepiej...przynajmniej tak mi się wydaje. W dalszym ciągu nie mogę wyprostować całkiem ale w stanie spoczynku i podczas wykonywania niewielkich ruchów w ogóle nie boli. Wczoraj znów dzwoniłam do przychodni i tym razem okazało się że ortopeda przyjmuje w piątek od 14 do 16 :hmmmm: W każdym bądź razie mam pojawić się w tych godzinach i porozmawiać z lekarzem w sprawie przyjęcia mnie bez rejestracji bo wszystkie terminy zajęte ale tego typu przypadki są przyjmowane poza kolejnością czy jakoś tak...zobaczymy. [/FONT][/B][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: nie....ostatnio wszyscy mi koty proponują ;) Fenrisowy ma kotkę znajdę do oddania i zostałam zapytana czy nie chcę, potem jeszcze jego znajoma wspomniała że ktoś tam od niej ma małe kociaki do oddania i czy nie mam ochoty się dozwierzyć :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Czas niesamowicie szybko leci. Moja przyjaciółka od dłuższego czasu szukała nowego towarzysza, również ONka...śledziła poczynania hodowli i pech albo nie pech chciał że zawsze coś stawało na przeszkodzie że psiak się nie pojawiał. Kilka tygodni temu Kasia dowiedziała się że jest w ciąży i teraz świat trochę stanął jej na głowie. Wyprowadza się z Gdańska do swojego chłopaka, który mieszka jakieś 100km dalej w małym miasteczku także w gruncie rzeczy chyba coś nad nią czuwało że psiak się nie pojawił w jej życiu teraz.[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]tak prosi o ten smakołyk a Ty zamiast dać to foty pstrykasz...bezduszna Ty! :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ciekawie ciapkowany ten kotek :) wiesz w sumie to taka trochę ochrona rodzicielska... dobra sprawa, nie wiesz że zUo czyha w sieci? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]może Ewa nada nowy przydomek hodowlany :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jeśli to coś zmieni to jestem ZA! :):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]opanowali już spanie synchroniczne :loveu::loveu::loveu: [url]http://img402.imageshack.us/img402/1061/dscf2814z.jpg[/url] wróżę im przyjaźń na całe życie :) dałabyś coś normalnego jej do jedzenia a nie musi pudełka jakieś pożerać :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
jonQuilla replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
:loveu:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:loveu::loveu: zazdraszczam! są fantastyczne[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]godny opatentowania ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=olive][B][FONT=Georgia]taa...powinna tak mieć w rodowodzie[/FONT][/B][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale się naoglądałam zdjęć...super! to musiał być na prawdę udany wypad :cool3: zdjęcia ptactwa bardzo fajne chociaż osobiście nie lubię mew...rano często śmigają nad moim blokiem i drą pyski nie do wytrzymania :roll: i trzeba na nie uważać szczególnie zimą na plaży bo potrafią wyrwać jedzenie z ręki :mad: kłębią się całymi stadami nad głową i podlatują niesamowicie blisko....wygląda to jak scena z filmu 'ptaki' :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 21590 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Rudy Kretyn to piękny przydomek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale ja jestem naiwna...sądziłam że już się znudziło poniektórym śledzenie wszystkich wątków i wyłapywanie potknięć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ślicznego małego koteczka widziałam i Ozzulca który go w trawie szukał ;) [/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
jonQuilla replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ah te oczy... :loveu::loveu::loveu: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-qaHjS8dn90I/TncO-c4hEVI/AAAAAAAAMUI/qoh5hOx5GL8/DSC_2705.JPG[/url] patrząc na nią zawsze zastanawiam się jak to możliwe że ktoś jej kiedyś nie chciał....idiota! [/B][/FONT][/COLOR] -
[quote name='sabinka40']Zapierdzielać tam i z powrotem:hmmmm:, z chorą nogą? Jak tu normalnie chorować:niewiem::lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No jak widać ale załatwiam wszystko bez śmigania.[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Doginka']Wydaje mi się, ze pieczątka i podpis muszą być:roll:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Też mi się tak wydawało i słusznie. Zadzwoniłam rano do szpitala i zapytałam...babka z działu rozliczeń mi powiedziała że ewentualnie może być bez ale jeśli mam możliwość dostarczenia z podpisem to lepiej żeby takowe było. Zadzwoniłam znów rano do tej 'agencji' ;) powiedziałam że dzwoniłam do szpitala i chcą z podpisem, raz jeszcze przypomniałam że jestem ograniczona ruchomo bo doznałam kontuzji kolana co nie pozwala mi na osobisty odbiór pomimo niedalekiej odległości więc pani w końcu uległa i powiedziała że prześle mi to poleconym albo wyśle faxem bezpośrednio do szpitala i jeśli wyśle faxem to da mi od razu znać. Zadzwoniła po jakiś 15 minutach że przefaxowała im to i że również wysłała mi to do domu poleconym. Miałam ochotę poklepać ją po ramieniu i powiedzieć 'dobra robota' ;) [COLOR=black] *** Dzisiaj mija rok od odejścia Azki. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/SSL21358.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC07312.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC02717.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01949.jpg[/IMG] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=olive][B][COLOR=black]To ostatnie jej zdjęcie robione na działce, na drugi dzień wracając do Gdańska pojechaliśmy do lecznicy żeby ukrócić jej cierpienia :roll: Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj... stałam pod lecznicą i płakałam razem z rodziną mojej przyjaciółki, to była ogromna strata. Azka była wspaniałym psem, chciałoby się napisać idealnym choć ideałów nie ma ale była na prawdę niesamowita. Nie wiem co Ona miała w sobie takiego że była jedynym psem, którego Ruda respektowała i potrafiła po jednym niewielkim warknięciu iść obok niej i nawet nie próbowała świrować. Inteligentna, posłuszna, opanowana, cierpliwa, kochana, radosna i przede wszystkim z ogromną wolą do życia. [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sabinka40']Z tą delikatnością to nie przesadzajmy:icon_roc:, gdybym Sabinki nie pilnowała to by Ryśka przygniotła, rozdeptała i zamlaćkała na śmierć:shiny::eviltong:. Biedna nie wie jak się z nim bawić, bo on taki malutki:niewiem:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to z miłosci[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Kashdog']Czas ją zadręczyć :diabloti::diabloti:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]dręczyłam, dręczyłam i wydręczyłam :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='fioneczka']wchodzę na wątek i pierwsze co czytam :hmmmm: Ci z 0 700 chyba raczej nie oddzwaniają :roflt: :eviltong::eviltong:[/QUOTE] :evil_lol:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol: oj tam, oj tam.... do mnie zawsze oddzwaniają ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]zastrzel [/B][B]babe [/B][/COLOR][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] miałam ochotę ale już naprawiła swój błąd ;) udało mi się do niej dodzwonić po 15 dopiero bo wczesniej albo nie odbierała albo było zajęte ;) wysłała mi ten druk na maila i coś czuję że będę i tak musiała do nich pojechać bo to co dostałam jest bez pieczątki, podpisu...zadzwonię jeszcze jutro do szpitala żeby dowiedzieć się czy takie może być...jak nie to klops bo będę musiała zapierdzielać tam i z powrotem [/B][/COLOR][/FONT]