-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='agaga21'] oby to stado liczyło tylko 3 sztuki! ;) szczurów to się boję, zawsze się bałam i chyba bym się wyprowadziła gdyby u nas postanowiły zamieszkać! jutro musimy sprawdzić czy kratki wentylacyjne się jakoś nie obluzowały, bo jakoś te myszy do komina wchodzą a raczej chyba nie przez dach...?[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] szczury gorzej wytępić i znacznie większe robią szkody... moja znajoma zostawiła mieszkanie na 3 miesiące bo wyjechała za granicę i jak wróciła to w drzwiach od łazienki miała wyżartą dziurę wielkości piłki do nogi ;) poza tym jeszcze wiele innych rzeczy było w mniejszym stopniu zniszczonych co do wchodzenia przez komin to nie wiem...nie wydaje mi się chociaż z drugiej strony po ścianach zasuwają dość sprawnie[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Puszek kłębuszek, zdziwiony maluszek :):loveu::loveu::loveu: [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSC_0110.jpg[/url] reklama obróżek :) [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/Puszki/DSC_0373-1.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Moja mama właśnie weszła do pokoju jak ogladałam zdjęcia Bogusia i powiedziała 'paskudny ale przez to uroczy' :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jej koleżanka ma buldożera i zawsze mówiła ze jest wstrętny więc zszokował mnie jej komentarz ;)[/B][/FONT][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][B][COLOR=navy]Capo di tutti capi[/COLOR][/B] :lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Don Boguś Vectrolone [/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='FredziaFredzia'] [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26082011-271.jpg[/URL] minę ma cwaniaczka. :cool3:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Ty faktycznie...taki psi ojciec chrzestny :)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No powiem że mamy nadal lato :) Wczoraj było mega duszno ale bez słońca a dzisiaj dodatkowo doszło słońce i nie ma czym oddychać dosłownie...ale ok, lepiej niech będzie tak niż jakby miało padać bo w sumie parę dni temu myślałam że już lato na dobre sobie poszło i przyszła jesień. Jeśli już tutaj się znalazłam to napiszę jeszcze że ostatnio przyszła do mnie niechęć i troszkę się zadomowiła dlatego mniej mnie na dogo, chociaż bywam...obserwuję ale nie zawsze się udzielam. Grunt że mam wszystko pod kontrolą więc strzeżcie się - żonkilowa patrzy! :evil_lol: Ostatnio sobie znów pokomplikowałam sprawy prywatne :multi: Jestem mistrzem w spieprzaniu sobie życia a najlepsze jest to że w ogóle nie uczę się na własnych błędach. Dopiero niedawno tak na prawdę uporządkowałam sobie do końca pewne sprawy i teraz zrobiłam dokładnie taką samą głupotę... czuję się identycznie i aż nie wiem czy mam się śmiać z własnej głupoty czy płakać.[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]te uszy ma kapitalne...przyduże trochę :) odgryzanie kończyn to musi być na prawdę fajna zabawa...kiedyś sama to sprawdzę [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/26082011-184.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Georgia][COLOR=olive][B] i już znamy użytkowość rasy[/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oj skoro Bogusiowi tak się wszystko do ząbków klei to weź go wykorzystaj przy zrywaniu tych niewdzięcznych tapet :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Moja suka waży też 20kg a pociągnąć potrafi i to dość solidnie.
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oo ale olbrzymek już z niego...śliczny :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Vectra do jasnej cholery ja się zakochałam i to tak całkiem nie na żarty! :loveu::loveu: [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/25082011-386.jpg[/url] Piękne to to jest. Prosiaki wyglądają faktycznie przy nim jak giganty :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Kateczka']ja mimo wszystko w takich przypadkach proponuję nie brac 100kilowego bernardyna :P moj pies ma 40 kg i nad nim panuje...przed wyborem rasy zastanawiałam się czy podołam...to chyba tez ważny element w wyborze ;)[/QUOTE] Czyli idąc tym tropem szczenięta mieszańców nie powinny być adoptowane bo przyszły właściciel nie ma gwarancji że nie wyrośnie z małej kulki duży, silny pies. No a dorosłe psy w schroniskach, które też do małych nie należą a są po przejściach i sprawiają problemy też powinny być od razu usypiane a bo właściciel może nie okazać się Pudzianem. Pisałam to już tutaj kilkukrotnie ale się znów powtórzę. Kolczatka sama w sobie nie jest narzędziem zbrodni, to człowiek jest głupi a osoby tak wzbraniające się przed użyciem kolczatki powinny na prawdę najpierw na pewien czas zaopiekować się psem np. z agresją lękową. Wyklikać ze swoim psem, którego wyżej wymieniony problem dotyczy to ja mogę siad, podaj łapę, zostań itp. itd. ... co zresztą uczyniłam i bardzo pomaga mi przy stosowaniu kolczatki bo podstawą jest to żeby pies na kolcach znał podstawowe komendy.
-
temat ten jak zwykle mi poprawia humor ... dziękuję! :) to Ty yorka nie wyprowadzasz w kolczatce? ja bym stosowała...kolczatka to super obroża i nadałaby charakteru nawet yorkowi, polecam!
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie chciałaś jej oswoić? :evil_lol::evil_lol: kiedyś z koleżanką spałyśmy u niej na działce na strychu i obudził nas nad ranem szelest torebki po czipsach...mysz sobie wlazła i wyjadała pozostałości ;) przygniotłyśmy torebkę kapciem żeby nie zwiała a potem przerzuciłyśmy ją do starej kanki na mleko, następnie wypuściłyśmy też w pole[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]może i tak ale ślubu nie mają!!! żyją w grzechu :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a nie może zostać ON? :evil_lol: Franciszek będzie miał kumpla :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]chłopaki zdjęły sierść żeby móc poopalać się na plaży :):evil_lol: nudyści! ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 21590 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] Rekin dostał komplement :evil_lol: cytuję "teraz jesteś malutki , to jesteś milutki , ale jak urośniesz to będziesz zły" Rekin ma 21 miesięcy..... duży niestety nie będzie[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jakieś pół roku temu Salsa podobny komplement usłyszała 'teraz fajna ale co będzie jak dorośnie' ... ogólnie jest często brana za niespełna rocznego asta, mam wiecznego szczeniaka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale się całują świntuchy! :):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no to mnie zaskoczyłaś...w życiu nie spodziewałam się że akurat francuzek się pojawi :) super, gratuluję i trzymam mocno kciuki! to jedna z nielicznych małych ras, którą lubię i mogłabym mieć...są fantastyczne, szczególnie to chrumkanie :loveu::loveu: W pierwszym momencie jak przeczytałam że brunet o ciemnych oczach to pomyślałam 'o ho doberman' a tu taka niespodziewajka :) [/B][/COLOR][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a nie możemy założyć że już jest środa?[/B][/COLOR][/FONT] :razz: