-
Posts
10164 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdyska25
-
Suri, Maczek Figa...wszystkie w swoich domach i rozliczone:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Figa z Maczkiem i na dokładkę mamusia Suri :) jacyś ludzie są już zainteresowani? tylko wybierz im najlepsze domy z najlepszych i podpisać umowę adopcyjną z adnotacją o ciachnięciu koniecznie! -
Malwinka dzięki wam już w nowym domku!!!!
magdyska25 replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
bardzo urodziwa ta Malwinka :) -
Feta i Laki, czyli jak ślepa prowadzi kulawego przez życie :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Foto Blogi
ale stoją nad malutką ;) [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m533/fonia123/DSC_1657.jpg[/url] -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
zdjęcia porobione ale trzeba zgrać z Tomka tel., także proszę o cierpliwość ;) mam nadzieję, że z ogłoszeń będzie odzew bo i watek tutaj podupadł.. -
Perła.... małe puchate coś.... w nowym domu:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
strasznie biedna ta sunia.... rozumiem dobrze, że jak się okaże, że sunia jest zdrowa- ma ds? tylko zastanawiam się jak będzie starsza i trafi do tej Pani- zachoruje i co wtedy? -
[MLB] Fanta - najpiękniejsza na dogo sunia w typie ON...!!
magdyska25 replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
oj bo jak jest dobra motywacja to i się przypominają ;) -
3 miesięczna kotka znaleziona na ulicy JUŻ W DS :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Kotki już w nowych domach
zaczęłaś jej już robić ogłoszenia? i pamiętaj koniecznie o umowie (sterylka!) bo na rozmnażalnie może trafić.... -
myślicie, że Samiego na tyle da się wyprostować, żeby w następnym etapie (a mianowicie ds)- nie było takiej sytuacji jak teraz- czyli praktycznie wszystko od zera zaczynać? chyba o to się najbardziej boję. i oczywiście czekam na 2 zdjęcia :)
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
wielkie dzięki za pomoc :) jutro jedziemy do Rexa, także postaram się porobić świeżutkie zdjęcia. -
Malwinka dzięki wam już w nowym domku!!!!
magdyska25 replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
wyżej dałam info o sterylizacji. -
Suri, Maczek Figa...wszystkie w swoich domach i rozliczone:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
przyciągasz te biedaczyska jak magnes. czy można je podciagnąć pod jamnikowate? zwłaszcza mamusia i ta czarna podpalana. mają jakoś na imię? -
3 miesięczna kotka znaleziona na ulicy JUŻ W DS :)
magdyska25 replied to fonia123's topic in Kotki już w nowych domach
ale piękne cudo!!! faktycznie- domki będą się o nią zabijały. a jak ma na imię? ;) -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Na kartce to on ma zapisane ok. 12 lat i imię Szarik (robione przez schronisko).....ale myślę, że te dwa lata można było "wyciąć". Z wiekiem zaszaleli... Dawno w zęby mu nie zaglądałam- ale to zrobię, zobaczymy czy coś się zmieniło w tej sprawie, chociaż wiadomo, że to nie miarodajne- w końcu przy takim "odżywianiu"....dobrze, że nie siedzi w klatce z piachem bo byłby również "składnikiem" jego posiłku. DONnka- pięknie dziękuję! i tam mam się zalogować, żeby zdawać relacje? Co do ostatniego wpisu to oczywiście mieszkanie w bloku również wchodzi w rachubę. Napisałam, że dom z ogrodem bo Rex jest jeszcze pilnującym psem i jak komuś by nie przeszkadzało szczekanie psa (na dziwne mu odgłosy bo nie szczeka sobie "od tak") to ja nikogo absolutnie nie skreślam. Oby tylko później nie było zwrotu bo sąsiedzi się skarżą (wiadomo jak bywa). Szukam mu fajnych miłośników rasy. -
Nie dla wszystkich mega ważne jest jedzenie- poprzednia moja paluchowa Kari to to dopiero był gagatek co do jedzenia...ile karm próbowałyśmy, ile puszek łącznie z gotowanym jedzeniem a ta i tak potrafiła podejść do miski i nie skubnąć nawet. A co do odchudzania- ostatnio z Velmą byliśmy u weta- przy okazji ją zważyliśmy i.....mam nadzieję, że waga się im popsuła bo waży więcej niż jak ją wzięłam. Poza tym Velma lubi ale daj jej parówkę, jakąś szynkę, żółty/biały ser, kotleta z obiadu a nie tam suche jedzenie!!! więc mieszam z puszką i jakoś je.
-
zanudziła? chyba żartujesz ;)
-
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
magdyska25 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak tam urzęduje w domu Pan Pies? -
Szczerze? czytam wieści z zapartym tchem. ten pies tyle przeszedł, że szok (przewertowałam wątki). Też myślę, że będzie już z górki. Poznał Was i wie, że mu nic nie grozi.
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękuję! Jak po takim zebraniu sił nie znajdzie super domu to już nie wiem. -
Perła.... małe puchate coś.... w nowym domu:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
jejku i kolejne u Ciebie bidy! masakra jakaś! -
Suri, Maczek Figa...wszystkie w swoich domach i rozliczone:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Powiedz Ty mi Danavas- skąd na to siły bierzesz??? -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Ja mam taką manię- jak już się "dorwę" do szczotkowania to nie ma mowy o odpuszczeniu wcześniej ;) (o ile oczywiście pies lubi ten zabieg pielęgnacyjny). Rexem zajmujemy się jakiś rok, więc automatycznie się zmieniłyśmy. Wiem też, że czasami wychodzi z nim chłopak w tygodniu. Sambo- Rex jest praktycznie naprzeciwko tam, gdzie słoma- w drugiej części schroniska. Co do pakietu ogłoszeń to Bea chyba już zamówiła (jak nie proszę mnie poprawić). -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Bea- pisz pisz o transporcie. Jak coś to my z Tomkiem w miarę możliwości możemy pomóc. Ooo ale się złożyło! Widzę, że nie jednego zauroczył :) Już nie szczeka na inne psy- ładnie się oduczył i nie ciągnie jak lokomotywa. Beataczl- nie mówię, że by się nie dogadał ale sprawdzaliśmy psa- poza schronem- na łagodną suczkę- kombinował tylko jakby tu ją "dorwać". To silny, duży pies, nie wiem czy ktoś chciałby ryzykować pogryzienie swojego pupila. Zazwyczaj te które siedzą pojedynczo to do psów nie bardzo. -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Co do jego samopoczucia: - jak sobie radzi w schronisku?- myślę, że całkiem nieźle, nie widać u niego jakieś wielkiej depresji- chociaż był moment "załamki", kiedy bardzo schudł, boki się mu zapadły- odrobaczyłam psiaka i prosiłam o dokarmianie-również jedna Pani w tyg. specjalnie dla niego przyjeżdżała i dokarmiała. Potem to już nawet za dobrze wyglądał. tylne łapy mu nie siadają, jest w drewnianym, pojedynczym "domku", gdzie ma do dyspozycji budę ale wydaje mi się, że ciągle leży przy tej budzie. Lubi obserwować co się wokół niego dzieje. Jest po prostu już obojętny. Ludzie podchodzą do jego klatki (przyzwyczajony chyba już tym) i odchodzą. Kiedyś jeszcze się zrywał i patrzył a teraz tylko leży i obserwuje. Bea- pięknie dziękujemy! A tekst to i pożyczę. Ok. dziękuję za dobre rady. Skreślę stróżowanie chociaż jakiś rok temu miałam tel. dzwonił facet, który rzekomo mówił, że to TEN pies stróżował u jego szefa ale szef oddał go do schroniska bo zainstalował kamery a teraz on chce go uratować ze schroniska i dać dom. Tylko, że powiedziałam, że Rex jest wykastrowany (coś mi nie pasowało) to facet zmienił taktykę- już nie był tak miły- powiedział, że mnie pozwie bo psa okaleczyłam i teraz zamiast stróżowania będzie się lenił bo pies UWAGA! niewykastrowany - nie szczeka! szczena mi opadła i poradziłam udać się do ludzkiego specjalisty albo się dokształcić w tym zakresie.