Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. silny facet :)
  2. przecież to bliźniaki! ;)
  3. dużo, dużo- nawet nie wiem kiedy się tyle zrobiło:evil_lol: ja również mam nadzieję, że długo się obędzie- nie z powodu kasy (chociaż nie ukrywam, że dla mnie to masakrycznie dużo- ale jak będzie mus to mus).
  4. niestety Dasza ma dysplazję (3-letni pies...)- w stopniu D (a najgorzej jest E). masakra. wet powiedział, że ma bardzo ładnie rozwinięte mięśnie co jest b. dobre w tym przypadku. Do karmy dodawać trzeba suplement w dawce leczniczej (mamy w zapasie bo Brutus bierze to samo) ale nie wykluczone, że za jakiś czas nie obędzie się bez operacji- koszt obu łap ok. 5 tys. no cóż już teraz trzeba będzie ostro odkładać.
  5. [quote name='xxxx52']przeciez wszystkie psy sa domowe,a te ktore nie sa domowe moga tylko zawdzieczac czlowiekowi,ze nie sa ,co w domu nie chca miec zadnego wloska czy sladow lapek na podlodze,stad musza te biedaki wegetowac w budach ,an dworze ,czy kojcach ,a o lancuchach juz nie wspomne. tacy to milosnicy zwierzat mnie brzy....a to sa wg.pseudomilosnicy zwierzat[/QUOTE] xxxx52 proszę ja Ciebie- myśl- potem pisz. Twój ton wypowiedzi jest pretensjonalny a tak być nie powinno. Od razu myśli się, że atakujesz a nie próbujesz coś przekazać. Wiesz gdzie moja suka najlepiej się czuje? na dworze. Oczywiście nocuje w domu ale to raczej jest moja "intencja". Może tak jest bo w schronisku- na dworze- spędziła 10 lat a u mnie jest od sierpnia.
  6. taaaaak prawie 27-kilowa kruszynka.... muszę ją odchudzić ale jest mi ciężko (do domu dojeżdżam najpóźniej no i jak Velma się kręci przy kuchni tzn., że na bank dostała coś prócz swojej porcji śniadania- jak to mówią "pomaga w gotowaniu"). Oooo Guru chyba widział zdjęcie Puni Apsy- chyba to ona miała żółtą "obróżkę" hehehe
  7. no coś Ty- ja chętnie oddam i podziękuję :) to napisz mi już na pv kiedy będę miała wysłać i adres.
  8. Po prostu dba, żeby nic się nie zmarnowało!!! ;) no a ja jak wyrzuciłam folie po jakieś wędlinie, nie domknęłam drzwiczek od śmietnika- Velma na paluszkach, bezszelestnie otworzyła nosem i nura w śmietnik. złapałam pannę za obrożę bo chyba by się zaklinowała ;)
  9. pewnie był tak zestresowany, że nawet nie śmiał o tym pomyśleć.
  10. uuuu ale tego jest naprawdę dużo ;) znając mnie- pewnie jeszcze coś wygrzebię. chcesz na bank. hehe mogę wysłać bo to nie problem dla mnie. wezmę wszystko w duże pudło zmieszczę (mam nadzieję) i poleci w świat.
  11. dowolny. mi to obojętne, tylko, żeby rzeczy się nie zmarnowały tak jak teraz u mnie leżą i nic z tego nie wynika.
  12. do ludzi to nie dociera. jak grochem o ścianę. fajnego chłopa masz. nie to, że pożycza pieniądze ale zwierzęta nie są mu obce- w końcu to kaska dla nich. teraz trzeba uzbierać i oddać. nie wiecie, czy może ktoś z W-wy (okolic) chce rzeczy na bazarek? ja już nie mam sił prowadzić a zostały mi ciuchy i jakieś drobiazgi.
  13. jak psy bez opieki pozostawione to i ludzie są bojowo nastawieni. Widać, że Panu się nie przetłumaczy.
  14. ha! musi sobie facetów ustawiać- co by sobie za dużo nie pozwalali ;) sunieczka typowo domowa a tu kazali psu spać w budzie. brrrrr Fajnie, że na Was trafiła!
  15. tym bardziej, że nie wiemy jaka była jego przeszłość
  16. hehe oj tak...żeby tylko opuścił to miejsce!
  17. niestety nie pomogę w tej kwestii bo nie posiadam......
  18. Widzę, że też macie fajne tereny do spacerowania! :)
  19. Toyota- nikt nie ma do Ciebie żadnych zastrzeżeń (jeśli mogę tak napisać). Sytuacja wydawała się dziwna- były dwa zupełnie odmienne zdania. Myślę, że zostało to już wyjaśnione. a jak z psiakiem? jest sprawdzone-wolne miejsce, gdzie można by go umieścić? żeby było wiadomo ile jeszcze deklaracji stałych jest potrzebnych.
  20. możliwe- myślał, że gdzieś go wywozicie. moja znajda lubi jazdę autem ale w znane jej miejsca, gdy jedziemy gdzie indziej- zaczyna "taniec" w samochodzie.
  21. może też przyjeżdża na takiej samej zasadzie jak Ty? no dobra nie ma co gdybać. Jest gdzieś miejsce dla psiaka? wyciągacie? robicie ogłoszenia? co teraz?
  22. nie wiem dlaczego ale skojarzyłam sobie ją z pekińczykiem ;)
  23. Śliczności :) domki powinny się ustawiać w kolejce!
×
×
  • Create New...