wiem coś o tym, szczególnie jak znaczna część podopiecznych to starsze psy, które w schronisku są od 2005/2006 itd.
Rex to jeden z moich "Świeżaków" bo "dopiero" czeka od 2010.
no ale muszę przyznać, że jak na starszego onka były tel. W końcu wielkim plusem dla niego jest to, że to piękny pies!