Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. właśnie o to mi chodzi- o "towarzystwo" dla swojej suczki do domu itp. Zadzwonił kiedyś pewien pan- dobrze nam się rozmawiało, dom taki jak chciałam dla Rexa no tylko jeden "minus"- suczka. Rex na początku skupiał się na spacerze na psach i "odpyskiwał" na zaczepki. Teraz ładnie przechodzi obok innych, nie zwraca na nich uwagi albo po upomnieniu odpuszcza.
  2. Ogłaszałam Rexa z tym tekstem: Rex to piękny owczarek niemiecki. Niestety w schronisku spędził już 2 lata, ludzie zwracają na niego uwagę ale zniechęca ich wiek, gdyż Rex ma ok. 10 lat, natomiast siłę i posturę jeszcze młodego psa. Nie toleruje innych zwierząt, dlatego też szukam mu domu, gdzie będzie jedynym czworonogiem. Najlepszy były dla niego dom z ogrodem. Będzie wspaniałym stróżem i członkiem rodziny zarazem. Nie wydaje psa na łańcuch. Pies obecnie przebywa w schronisku w Warszawie. Mogę jeszcze dodać, że na zdjęciu wyszedł mniejszy, w rzeczywistości to na prawdę duży pies. W sprawie Rexa proszę o kontakt telefoniczny. Namiary na mnie: tel: 609-266-951 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL]
  3. na żywo jeszcze ładniejszy ;) dużo ludzi się za nim ogląda bo jest pokaźny, taki dumny przy swoim chodzie i posłuszny. no a wiek odstrasza potencjalnych właścicieli.
  4. NO! oby tak dalej! a z domem to świetny pomysł.
  5. Marta- faktycznie, piękne psiaki!
  6. zaraz zajrzę. Wiek + to, że nie toleruje innych czworonogów. Były tel w jego sprawie- nie powiem, że nie ale kończyło się zazwyczaj ile pies ma lat? (w ogłoszeniach oczywiście była taka adnotacja), starszy pies ok. 10 aaaaa dobrze to się zastanowimy z rodziną i oddzwonimy. Zrobię mu ogłoszenie na owczarki.eu są jakieś jeszcze bardziej znane?
  7. Chciałabym prosić o pomoc ale nie finansową tylko ogłoszeniową wszystkich, których los starych onków nie jest obojętny. Próbowałam do tej pory sama mu znaleźć ale....nadal jest w schronisku i dożywocie się mu "szykuje"..... A to CUDNY ONEK! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235784-CUDO-ONEK-REX-czeka-na-dom-2-lata-bo-jest-za-stary!-PROSZ%C4%98-O-POMOC!!!?p=19976505#post19976505[/url]
  8. Proszę cioteczki o zajrzenie do mojego podopiecznego. miałam już nie bawić się w żadne wątki ale jak tu można? skoro tyle jest potrzebujących. Rex bez naszej pomocy zostanie na dożycie w schronisku.... http://www.dogomania.pl/forum/threads/235784-CUDO-ONEK-REX-czeka-na-dom-2-lata-bo-jest-za-stary!-PROSZ%C4%98-O-POMOC!!!?p=19976505#post19976505
  9. zawału zaraz dostanę...
  10. zapiszę sobie jeszcze jeden post- tak na wszelki wypadek.
  11. Oto REX: [IMG]http://images39.fotosik.pl/1839/46696176b7715039gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/495/124eb0f155bf4e4fgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/458/013031bb248d7a39gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1638/7992ac4d3b41492bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1855/e8e4c67a1b881e80gen.jpg[/IMG]
  12. [SIZE=3]Wreszcie po prawie 3 latach spędzonych w schronisku Rex 4.03.2013r. opuścił schronisko! Bez problemu wskoczył do samochodu i z uśmiechem na pysku pojechał zacząć nowe życie! Wszystkiego dobrego cudny psiaku! Miałam nie "bawić się" już w zakładanie wątków ale jak tu tego nie robić, gdy tyle "moich" jest potrzebujących. Tym razem chciałabym przedstawić baaardzo adopcyjnego psa- na pierwszy rzut oka ALE ludzie podchodzą, czytają "kartkę" o psie i idą dalej. Dlaczego? Rex jest za stary na dom. Ok. 10-letni owczarek niemiecki? po co komu? zaraz zaczną się problemy zdrowotne i tylko "problem". Po drugie: Rex nie akceptuje innych psów a ja nie mogę ryzykować, że może z jakimś się "dogada". Po trzecie: Rex to typowy onek- musi coś robić, tzn. nie ma żadnego adhd ale jest bardzo inteligentny i tego samego oczekuje od przyszłego Właściciela. Absolutnie nieagresywny do ludzi. Gdzie chciałabym go widzieć? W domu z ogrodem, u boku ludzi dla których Rex nie byłby tylko stróżem ale również członkiem rodziny. Gdzie wieczorami mógłby się rozłożyć spokojny o swój los przy nogach swojego Pana. Gdzie ma pełną miskę, opiekę i miłość. Czy taki dom się dla niego znajdzie? Proszę mi w tym pomóc. Ja już nie mam siły i nie wiem gdzie szukać... Zalety Rexa: - jak na swój wiek to naprawdę silny pies, nie ma problemów z poruszaniem się, lubi spacery, zna komendy tj: siad, daj łapę, do nogi (ładnie chodzi przy wolontariuszu) - byłby dobrym stróżem - jak już wyżej pisałam- jest inteligentny, np. umie otwierać drzwi! - posłuszny, wierny, wpatrzony w człowieka - lubi samochody- pewnie za dobrych czasów jeździł. Jak tylko ktoś przy nim otworzy bagażnik- próbuje do niego wskoczyć Wady: - nie toleruje innych zwierząt Pies na dom czeka 2 lata! Gdyby był o połowę młodszy....pewnie kolejka by się po niego ustawiała! Na zdjęciach nie wyszedł zbyt duży ale to pokaźny, duży pies! Czego potrzebuje? Przede wszystkim POMOCY w ogłoszeniach, szukaniu DS. Pies przebywa w schronisku w Warszawie i jako w typie owczarka niemieckiego wymogiem schroniska - przed adopcją są 3 spacery zapoznawcze z psiakiem.[/SIZE]
  13. o masz....i taka kruszyna w budzie? co ona ma bronić? nie ma u "właściciela" wolnego kąta dla niej? w głowie mi się takie coś nie mieści!!!
  14. dla mnie boskie jest to zdjęcie: [url]https://lh4.googleusercontent.com/-L_zqP59-OVg/UKU5mRWN85I/AAAAAAAAHCY/YXTDmj9XHr0/s720/IMG_8016.JPG[/url] gryziemy Etnie łapę a Gamoń wygląda jakby chciał złapać w zęby smycz :)
  15. faktycznie- smutne ma oczęta ale pod dobrymi skrzydłami mam nadzieję, szybko o tym zapomni....
  16. Tinula- ja mam dużą wyobraźnie........a o tym nawet nie chce myśleć. czytałam o suczce- nie wypowiadałam się bo ostatnimi czasy ciągle się denerwuje i niedługo chyba będę chodzącym, jednym kłębkiem nerwów. Twoja Tinka to taka mieszanka schroniskowych suczek (niestety nie doczekały ds...ale wspominam sobie często te psiaki)- trochę Sekwany (szorstowłosa ale nie podpalana, cała ciemna)- głównie z wyglądu a charakterek to Mufki :)
  17. myślę, że może być przyzwyczajenie po schronisku. Velma też na początku wolała na dworze- szczególnie w cieplejsze dni, kiedy w domu było ciepło chowała się w ogródku pod krzaki. Teraz to ona musi koniecznie pilnować kuchni, więc siedzi w domu i wzrokiem otwiera lodówkę ;)
  18. SUPER! Meguli się faktycznie poszczęściło! wszystko tak ekspresowo się zrobiło! :) żal mi strasznie tych dwóch co nadal tam są...
  19. znalazłam coś takiego: (ale nie ma ochoty): [URL]http://www.pragapld.waw.pl/dofinansowanie-do-zabiegów-sterylizacji-i-kastracji-psów-i-kotów-w-warszawie.html[/URL] można też zadzwonić do dwóch lecznic, które brały udział w akcji w marcu i kwietniu- może teraz też ale nie są na wykazie (?) [B][COLOR=green]Ochota[/COLOR][/B] [B]Przychodnia Weterynaryjna DOGERIA [/B] uL. Korotyńskiego 23 tel:505086319; 509423690 [B][COLOR=red]uwaga: akcja marzec i kwiecień[/COLOR][/B] ---- [B]Przychodnia Weterynaryjna[/B] ul. Baleya 3 tel.22 487-85-95; 608-324-279 tylko nie znam lecznic a tutaj na wątek na dogo o dofinansowanie zabiegu, tylko trzeba przeczytać regulamin: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap/page34[/url]
  20. Klaudus- czy możesz się na ten temat wypowiedzieć? To wstyd, że ludzie nie wiedzą o podstawach- czyli szczepieniach, odrobaczeniu i zabezpieczeniu przeciw kleszczom. Nie wiem czy Jamor wziął psa do hotelu bez aktualnej książeczki zdrowia? wydaje mi się, że to podstawa. Może zapomniał dać?
  21. Super, że Sami przełamuje pierwsze lody w nowym miejscu. Oby tak dalej!
  22. ja w nd. Kurcze jeśli Ty nie widzisz Bulika na spacerze, ja też nie kojarzę...tzn. że nie wychodzi? Patrycja- możesz się zapytać Pani z fundacji? może coś wie więcej na temat wolontariusza?
  23. Tinula ma coś z terriera? Nic dziwnego, że taki charakterek hehe a ile ma lat? Kryśka jak zwykle uśmiechnięta. Super :)
  24. nie tylko tak się pytam- u mnie na wsi troche taniej ;) 300 zł. to cena warszawska- standardowa ale jeśli suczka jest bezdomna to teraz (w listopadzie) jest akcja sterylizacji w niektórych lecznicach- o ile się nie mylę i może być nawet o połowę taniej. Znam dobrą lecznicę- boli łapka- na ursynowie- niedaleko sggw. Nie wiem czy ktoś kojarzy. No i oczywiście czy nie będzie za daleko dla Was bo benzyna też ważna.
×
×
  • Create New...