-
Posts
10164 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magdyska25
-
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
właśnie o to mi chodzi- o "towarzystwo" dla swojej suczki do domu itp. Zadzwonił kiedyś pewien pan- dobrze nam się rozmawiało, dom taki jak chciałam dla Rexa no tylko jeden "minus"- suczka. Rex na początku skupiał się na spacerze na psach i "odpyskiwał" na zaczepki. Teraz ładnie przechodzi obok innych, nie zwraca na nich uwagi albo po upomnieniu odpuszcza. -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Ogłaszałam Rexa z tym tekstem: Rex to piękny owczarek niemiecki. Niestety w schronisku spędził już 2 lata, ludzie zwracają na niego uwagę ale zniechęca ich wiek, gdyż Rex ma ok. 10 lat, natomiast siłę i posturę jeszcze młodego psa. Nie toleruje innych zwierząt, dlatego też szukam mu domu, gdzie będzie jedynym czworonogiem. Najlepszy były dla niego dom z ogrodem. Będzie wspaniałym stróżem i członkiem rodziny zarazem. Nie wydaje psa na łańcuch. Pies obecnie przebywa w schronisku w Warszawie. Mogę jeszcze dodać, że na zdjęciu wyszedł mniejszy, w rzeczywistości to na prawdę duży pies. W sprawie Rexa proszę o kontakt telefoniczny. Namiary na mnie: tel: 609-266-951 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL] -
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
magdyska25 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na żywo jeszcze ładniejszy ;) dużo ludzi się za nim ogląda bo jest pokaźny, taki dumny przy swoim chodzie i posłuszny. no a wiek odstrasza potencjalnych właścicieli. -
NO! oby tak dalej! a z domem to świetny pomysł.
-
Psy ze schroniska w Gdańsku. Zdjęcia - str. 1, 12, 14.
magdyska25 replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
Marta- faktycznie, piękne psiaki! -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
zaraz zajrzę. Wiek + to, że nie toleruje innych czworonogów. Były tel w jego sprawie- nie powiem, że nie ale kończyło się zazwyczaj ile pies ma lat? (w ogłoszeniach oczywiście była taka adnotacja), starszy pies ok. 10 aaaaa dobrze to się zastanowimy z rodziną i oddzwonimy. Zrobię mu ogłoszenie na owczarki.eu są jakieś jeszcze bardziej znane? -
Chciałabym prosić o pomoc ale nie finansową tylko ogłoszeniową wszystkich, których los starych onków nie jest obojętny. Próbowałam do tej pory sama mu znaleźć ale....nadal jest w schronisku i dożywocie się mu "szykuje"..... A to CUDNY ONEK! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235784-CUDO-ONEK-REX-czeka-na-dom-2-lata-bo-jest-za-stary!-PROSZ%C4%98-O-POMOC!!!?p=19976505#post19976505[/url]
-
Bochnar staruszek - za TM- był z nami 1,7 roku szczęśliwy
magdyska25 replied to bea100's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę cioteczki o zajrzenie do mojego podopiecznego. miałam już nie bawić się w żadne wątki ale jak tu można? skoro tyle jest potrzebujących. Rex bez naszej pomocy zostanie na dożycie w schronisku.... http://www.dogomania.pl/forum/threads/235784-CUDO-ONEK-REX-czeka-na-dom-2-lata-bo-jest-za-stary!-PROSZ%C4%98-O-POMOC!!!?p=19976505#post19976505 -
Perła.... małe puchate coś.... w nowym domu:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
zawału zaraz dostanę... -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie jeszcze jeden post- tak na wszelki wypadek. -
CUDO ONEK REX- WRESZCIE MA DOM !!! Proszę trzymać kciuki!
magdyska25 replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
Oto REX: [IMG]http://images39.fotosik.pl/1839/46696176b7715039gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/495/124eb0f155bf4e4fgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/458/013031bb248d7a39gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1638/7992ac4d3b41492bgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/1855/e8e4c67a1b881e80gen.jpg[/IMG] -
[SIZE=3]Wreszcie po prawie 3 latach spędzonych w schronisku Rex 4.03.2013r. opuścił schronisko! Bez problemu wskoczył do samochodu i z uśmiechem na pysku pojechał zacząć nowe życie! Wszystkiego dobrego cudny psiaku! Miałam nie "bawić się" już w zakładanie wątków ale jak tu tego nie robić, gdy tyle "moich" jest potrzebujących. Tym razem chciałabym przedstawić baaardzo adopcyjnego psa- na pierwszy rzut oka ALE ludzie podchodzą, czytają "kartkę" o psie i idą dalej. Dlaczego? Rex jest za stary na dom. Ok. 10-letni owczarek niemiecki? po co komu? zaraz zaczną się problemy zdrowotne i tylko "problem". Po drugie: Rex nie akceptuje innych psów a ja nie mogę ryzykować, że może z jakimś się "dogada". Po trzecie: Rex to typowy onek- musi coś robić, tzn. nie ma żadnego adhd ale jest bardzo inteligentny i tego samego oczekuje od przyszłego Właściciela. Absolutnie nieagresywny do ludzi. Gdzie chciałabym go widzieć? W domu z ogrodem, u boku ludzi dla których Rex nie byłby tylko stróżem ale również członkiem rodziny. Gdzie wieczorami mógłby się rozłożyć spokojny o swój los przy nogach swojego Pana. Gdzie ma pełną miskę, opiekę i miłość. Czy taki dom się dla niego znajdzie? Proszę mi w tym pomóc. Ja już nie mam siły i nie wiem gdzie szukać... Zalety Rexa: - jak na swój wiek to naprawdę silny pies, nie ma problemów z poruszaniem się, lubi spacery, zna komendy tj: siad, daj łapę, do nogi (ładnie chodzi przy wolontariuszu) - byłby dobrym stróżem - jak już wyżej pisałam- jest inteligentny, np. umie otwierać drzwi! - posłuszny, wierny, wpatrzony w człowieka - lubi samochody- pewnie za dobrych czasów jeździł. Jak tylko ktoś przy nim otworzy bagażnik- próbuje do niego wskoczyć Wady: - nie toleruje innych zwierząt Pies na dom czeka 2 lata! Gdyby był o połowę młodszy....pewnie kolejka by się po niego ustawiała! Na zdjęciach nie wyszedł zbyt duży ale to pokaźny, duży pies! Czego potrzebuje? Przede wszystkim POMOCY w ogłoszeniach, szukaniu DS. Pies przebywa w schronisku w Warszawie i jako w typie owczarka niemieckiego wymogiem schroniska - przed adopcją są 3 spacery zapoznawcze z psiakiem.[/SIZE]
-
Perła.... małe puchate coś.... w nowym domu:)
magdyska25 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
o masz....i taka kruszyna w budzie? co ona ma bronić? nie ma u "właściciela" wolnego kąta dla niej? w głowie mi się takie coś nie mieści!!! -
Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]
magdyska25 replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
faktycznie- smutne ma oczęta ale pod dobrymi skrzydłami mam nadzieję, szybko o tym zapomni.... -
Tinula- ja mam dużą wyobraźnie........a o tym nawet nie chce myśleć. czytałam o suczce- nie wypowiadałam się bo ostatnimi czasy ciągle się denerwuje i niedługo chyba będę chodzącym, jednym kłębkiem nerwów. Twoja Tinka to taka mieszanka schroniskowych suczek (niestety nie doczekały ds...ale wspominam sobie często te psiaki)- trochę Sekwany (szorstowłosa ale nie podpalana, cała ciemna)- głównie z wyglądu a charakterek to Mufki :)
-
Malwinka dzięki wam już w nowym domku!!!!
magdyska25 replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
znalazłam coś takiego: (ale nie ma ochoty): [URL]http://www.pragapld.waw.pl/dofinansowanie-do-zabiegów-sterylizacji-i-kastracji-psów-i-kotów-w-warszawie.html[/URL] można też zadzwonić do dwóch lecznic, które brały udział w akcji w marcu i kwietniu- może teraz też ale nie są na wykazie (?) [B][COLOR=green]Ochota[/COLOR][/B] [B]Przychodnia Weterynaryjna DOGERIA [/B] uL. Korotyńskiego 23 tel:505086319; 509423690 [B][COLOR=red]uwaga: akcja marzec i kwiecień[/COLOR][/B] ---- [B]Przychodnia Weterynaryjna[/B] ul. Baleya 3 tel.22 487-85-95; 608-324-279 tylko nie znam lecznic a tutaj na wątek na dogo o dofinansowanie zabiegu, tylko trzeba przeczytać regulamin: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap/page34[/url] -
Super, że Sami przełamuje pierwsze lody w nowym miejscu. Oby tak dalej!
-
Odszedł Tiram :(.... Bulik ciagle czeka na dom
magdyska25 replied to patrycja100's topic in Już w nowym domu
ja w nd. Kurcze jeśli Ty nie widzisz Bulika na spacerze, ja też nie kojarzę...tzn. że nie wychodzi? Patrycja- możesz się zapytać Pani z fundacji? może coś wie więcej na temat wolontariusza? -
Malwinka dzięki wam już w nowym domku!!!!
magdyska25 replied to sambo_os1's topic in Już w nowym domu
nie tylko tak się pytam- u mnie na wsi troche taniej ;) 300 zł. to cena warszawska- standardowa ale jeśli suczka jest bezdomna to teraz (w listopadzie) jest akcja sterylizacji w niektórych lecznicach- o ile się nie mylę i może być nawet o połowę taniej. Znam dobrą lecznicę- boli łapka- na ursynowie- niedaleko sggw. Nie wiem czy ktoś kojarzy. No i oczywiście czy nie będzie za daleko dla Was bo benzyna też ważna.