Jump to content
Dogomania

magdyska25

Members
  • Posts

    10164
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magdyska25

  1. On jest zaciekawiony człowiekiem czy raczej patrzy czy wchodzisz na wybieg, żeby zwiać?
  2. 4 odeszły- 1 adoptowany.........przerażająca rzeczywistość.
  3. niestety- nie mam już tak dużo czasu na ogłoszenia a sama "swoich" ponad 20 i nie nadążam już. jeżeli Fruzia ma ogłoszenia u Ciebie + fundacja robi to na prawdę musi być ich sporo. Może skontaktuj się z Panią z fundacji i spróbujcie w jakieś gazecie?
  4. ona chyba boi się nowych rzeczy?
  5. Alpina jest piękna!!! i oczywiście jak najbardziej kciuki za najlepszy dom na świecie! a co z jej lewym okiem?
  6. kojarzę co najmniej 2 psy, które spędziły najlepsze swoje lata w schronisku. np. Aston i Wafel- ok. 12 lat... niestety pomóc nie ma jak wszystkim ale cieszę się, że przynajmniej Tiramowi dano szansę.
  7. prawdopodobnie jutro będę w schronisku także jak nie zapomnę- rozejrze się czy jest już w geriatrium.
  8. myślę, że to nie zależy od tego, że Fruzia wygląda bullowato. W końcu każda rasa ma swoich fanów ;) Może jednak do Fruzi uśmiechnie się już niedługo szczęście... A jak z jej ogłoszeniami?
  9. no nic. trzeba szukać domu z ludźmi, którzy pokochają jej "odpały".
  10. Oooooooooo a wiesz coś więcej????
  11. Również przyłączam się do życzeń i oczywiście trzymam kciuki za zdrowie córci!
  12. pies zmęczony a tu fotki pstrykają ;) śliczny jest!
  13. [quote name='danavas']Laska jedzie!!!!!!!!:):):):) w sobote w nocy startuje.... żeby tylko dobrze zniosła drogę...jedzie tam do domu tymczasowego... myslę ze taki kochany psiaczek szybko znajdzie domek....[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi: strasznie się cieszę!!!! a jak z pozostałą dwójką? nie ma dla nich nigdzie miejsca.... mam nadzieję, że będą wieści o suni.
  14. co tu mogę dodać? dobrze Bea, że trafił na Ciebie- potem na Ajlii i Jubu. W schronisku zgasłby bardzo szybko. U Was ma fantastyczną opiekę.
  15. to faktycznie...lipa a na starość schronisko. jejku.
  16. Oczywiście, że tak. Maja się trochę zasiedziała u nas. Myślałam, że szybciej to wszystko "pójdzie". Ma nietypowe umaszczenie, charakter fajny (jeśli ktoś jest przygotowany na zdrowego kociaka z małym adhd ;) ). Oprócz tego panienka się rozpuściła. Ostatnio chodziła za mną, żeby wziąć księżnę na rączki, po 5 sek już się nie podobało. Olcia (mimo, że wiekowo są najbardziej do siebie zbliżone) to za bardzo nie chciała mieć z nią nic wspólnego a teraz? mają wspólne upodobanie- bawienie się futrzastym ogonem Velmy.
  17. [COLOR=#808080]z Filipem na spacerze można odpocząć bo kondycji to nie ma wcale i woli posiedzieć na trawie niż latać. Kolejny pies "tomkowy"- ja go tylko spróbuje wziąć na spacer "o fajnie, że jesteś! a gdzie ten drugi"? Oooo jest- dawaj do niego! (nie ważne, że trzyma innego psa). Fajny pies, też go polubiłam ale ma wymagania odnośnie właścicieli i tutaj jest ciężko. Ogłaszałam ale 0 telefonów.[/COLOR] No nic- zapytam się już bezpośrednio w schronisku o ubranka. jak nie mają to kupimy i będzie się prezentował ;)
  18. Świetnie sobie radzisz z prowadzeniem tego wszystkiego u Bazylka. On jeszcze nie w domu? Bazyl, Bazyl- oczaruj kogoś!
  19. a ja tak się głośno zastanawiam, czy Paluch ma kubraki nieprzemakalne dla psów na zimę? [I] Morisowa- co do ubrania- myślimy o Filipie. Jak nie ma albo są w nie najlepszej formie- wymierzymy i kupimy (mam nadzieję, że nie zniszczy tak szybko). Tomek mnie uświadomił, że gdyby nie tyle psów i kotów to by u nas grzał tyłek. he ?[/I]
  20. Bochnar nie raz zaskakiwał i jak tak będzie miał znowu w planie- na pewno to zrobi po raz kolejny. Pamiętam doskonale jak wyglądał w schronisku. tylne łapy totalnie siadały. masakra. myślałam, że już nie dużo mu zostało a tutaj? 1,5 roku i rozpieszczony pies nadal psoci u Ajlii !
  21. Kluskowi dobrze u Ani. Może innego psiaka chętniej pani by zaproponować skoro domek fajny?
×
×
  • Create New...