-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
[QUOTE]Albo moze my za duzo zmarszczek mamy i nie podobamy sie [/QUOTE]O to, to :evil_lol: :evil_lol: właśnie. Macie tak zwany 'syndrom za dużej skóry'. Nie denerwuj się Ulka. W jakiej znowu ona jest komórce?? :shake:To określenie mi się źle kojarzy. Jest pewnie w jakimś pomieszczeniu, może w tej izolatce co na zdjęciu, żeby nie zmokła.
-
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
KrystynaS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Moniko obawiam się, że odpowiedzi nie będzie. Gdyby miała być, to by już była dawno. -
Jest Gosiu, zaznacz najpierw na granatowo lewym klawiszem (tak przeciągnij jak do kopiowania tekstu, linka), najedź potem myszą na zaznaczony i naciśnij prawy klawisz, pojawi Ci się okienko a w nim jest 'Kopiuj' trzecia pozycja od dołu Jeśli da 'kopiuj obrazek' to skopiuje niepodlinkowany baner jako po prostu sam obrazek
-
Gosiu skopiuj sobie podlinkowany banerek od Sabiny ('kopiuj' prawym klawiszkiem myszy) i potem wklej w 'edycja podpisu' czy jakoś tak [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230130-MIELEC-Biedna-malutka-MONIA-czeka-schronisku-od-2002r-Czy-zd%C4%85%C5%BCymy-jej-znale%C5%9B%C4%87-dom"][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/2227/czekam.jpg[/IMG][/URL] Skopiowałam podlinkowany baner. Skopiuj go (tylko samo 'kopiuj') i wklej w podpis
-
Jak dobrze, że dziś znów wyszła na spacer. Dziewczyny chciałabym wysłać małą paczkę dla Moni. Która z Was podjęłaby się jej to doręczyć??:roll: Podajcie mi adres na jaki mogłabym wysłać, tylko nie adres schroniska bo mogłoby do Moni nie dotrzeć. Nie wiem czy zdążę naszykować w tym tygodniu czy dopiero w przyszłym.
-
Hmmm, czyli coś się zmieniło w Waszym schronisku. Pamiętam jak parę lat temu był tam Kierownik, którego znało z opowiadania pól Dogomanii jak nie cała. Sam woził psy do nowych domów i to nie tylko te ze schroniska ale inne również jak ktoś się do niego zwrócił. Był niespotykanym Kierownikiem schroniska. Ale już dość o tym co było. [QUOTE]Bardzo bysmy chcieli, zeby Monia wyszla ze schronu. To taka delikatna kruszynka.[/QUOTE]Czy macie coś w planach?? Zapadła mi w głowę ta sunia. A jest sens zanieść jej kocyk tam do boksu do jej budki czy raczej nie bo np. wyrzucą??
-
Jakie wzruszające te zdjęcia Moni. 10 lat zamknięta w malutkim boksie bez możliwości wyjścia choćby na mały wybieg. :-( Ulka czy planujecie zabrać Monię do DT domowego, takiego sprawdzonego i wypróbowanego?? Zanim znajdzie dom stały, bo wierzę, że znajdzie. Czy nie jest chora, nic jej nie dolega?? Jelena tekst piękny ... gratuluję.
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
KrystynaS replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Waldi 481 przykro mi ... -
Witaj dczn :lol: W naszym schronisku bardzo się zmieniło na dobre. To już nie jest miejsce skąd psy się 'wyciąga' aby je uratować. Dyminy są tym czym powinno być schronisko - miejscem schronienia, gdzie pies ma pomoc i opiekę i dobre warunki bytowe. Sądzę, że niejeden pies nie ma tak dobrze w swoim domu, o na pewno nie. Jest prowadzone przez Świętokrzyski TOZ, a są to osoby kochające zwierzęta i robiące dla nich bardzo wiele. Na wolontariusza się nie nadaję z kilku pewnie powodów. Mam w domu suczkę wielkością podobna do Lizy, ma 8 lat. Ze strachem myślę, że kiedyś nadejdzie ten straszny moment i .... Na drugiego psa nie mogę sobie na razie pozwolić, choćby z racji mojego czasu pracy jaki mam od pewnego czasu. A z nowym psem trzeba spędzać więcej czasu w domu aby go nauczyć pewnych zachowań. Ale wiem, że kiedyś pojadę do Dymin, na pewno pojadę. Chciałabym zobaczyć jak tam teraz jest. Tylko boję się, że jak tam wejdę to się popłaczę na wstępie.
-
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
KrystynaS replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ale czy dotychczasowa rodzina Odiego nie może/nie chce choć w części pokrywać kosztów hotelu. Przecież był ich psem i gdyby nie to, że ugryzł córkę to pewnie dalej by z nimi mieszkał. -
Odi, stracił szansę na życie... trafi do schroniska....
KrystynaS replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie do Odiego. W najbliższym czasie nie mogę mu pomóc finansowo. Przykro mi gdy muszę odmówić pomocy.