Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Tyle bym chciała powiedzieć, ale nie mogę :placz:, nie mogę :placz:. Nie dziś!!!
  2. [quote name='anovip1']:-( Umarł samotny Umarł samotny - nie ma nic smutniejszego na świecie. Nasz Franuś miał dużo więcej szczęścia - umarł wśród Ludzi, których pokochał i którzy pokochali Jego. Franusiu oprócz 'Twoich Ludzi' jest jeszcze cała rzesza innych którzy również Cię pokochali. Byłeś naszym Psem. Spij spokojnie za Tęczowym Mostem kochany staruszku :-( :-( :-( :-( A jeszcze parę dni temu leżał sobie pod choinką http://www.dogomania.pl/threads/176179-FRANU%C5%9A-odszed%C5%82-od-nas-za-TM...Bad%C5%BA-i-tam-szcz%C4%99%C5%9Bliwy!!!/page131
  3. Franusiu - Twojej pamięci ... http://www.youtube.com/watch?v=az94E3RPB8w&feature=related
  4. Ajlii czy on się hiperwentylacje???? Czy nie ma problemów z nerkami bo już nie pamiętam. Tak, tylko z czym on nie ma problemów. Chyba nie ma narządu, który byłby całkiem zdrowy u Frania.
  5. O ile dobrze zrozumiałam, to ciężki oddech, takie ziajanie powoduje że powietrze gromadzi się w żołądku. A co jest powodem tego ciężkiego oddychania nie wiem, chyba zakrzywiona tchawica. Ale ajlii jak tu zajrzy to pewnie odpowie.
  6. Ja też boję się o Frania, naprawdę boję ... Ajlii, ajlii nie wiem co powiedzieć w obecnej sytuacji.
  7. Ajlii ja tak bardzo chciałam aby to było zapalenie czy coś podobnego, tak bardzo chciałam żeby to nie był rak kości. Diagnoza bardzo przygnębiająca :placz: :placz: Na razie nie boli go, albo może boli ale słabo - w każdym razie nie okazuje bólu. Dziękuję Ci bardzo. Już nie rób diagnostyki kardiologicznej, nie zmieniaj tych sterydów skoro na obecnych jakoś funkcjonuje. On tak nie lubi jeździć do lekarzy. Niech ma spokojne życie w domu. :placz: :placz: Niestety ja też tak myślę i obym się myliła
  8. Ajlii może miał zwykłą bezsenną noc (nic mu nie dolegało) i sobie wzdychał, że wszyscy śpią. Staruszki czasem nie mogą spać. I tego się trzymajmy, ja w każdym razie tak chcę myśleć.
  9. Pięknie go wystroiłaś, świąteczny taki :loveu: Franulku :iloveyou: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  10. O matko ... Franio pod choinką :multi: Robi za prezent :grin: A ten gorący uczynek ... ummmm świetny:loveu: Kocham choinkę i Frania też. Franio + choinka = coś pięknego :loveu: Dzięki ajlii.
  11. Ajlii bardzo proszę o zdjęcie Frania przy choince. Może być brzydkie, rozmazane ale niech będzie Franio + choinka. Bardzo proszę. :modla: No widzisz posłuchał mnie trochę :multi: i stara się pion trzymać
  12. Dobry wieczór. Jestem od Sary i Balbinki/Tosi. Madziu od jakiegoś czasu stało się już tradycją, że niestety nie mogę zadeklarować żadnej stałej pomocy finansowej. Ale przyszłam poznać kolejnego ślicznego tyszaka.
  13. Witaj Franiu :loveu:. I nie chcę czytać, że znowu u ciebie gorzej. Masz trzymać Franiu pion :happy1:, chodzić do ogrodu i dopominać się jedzenia.
  14. Ufffff .... Ajlii :loveu: kryzys chyba mija
  15. DZIĘKUJĘ CI AJLII. I bardzo dobrze, że o tym nam napisałaś. Choć daleko jesteśmy od Was w sensie geograficznym, to jesteśmy blisko ( w każdym razie ja)
  16. Dlatego proszę ajlii aby porozmawiała z lekarzem czy dysponuje silniejszymi środkami uśmierzającymi, takimi na miarę raka kości. No i powtórzenie RTG bo może jednak, może to stan zapalny. Malibo nie woźmy go już po tych lekarzach, nie dokładajmy mu stresu. Jeśli RTG wskaże stan zapalny wtedy możemy powrócić do sprawy diagnozy czy raczej diagnoz.
  17. To bardzo złe wiadomości :placz: Oby dr Soszyńska się myliła, ale ... takie chudnięcie bez przyczyny, przy normalnym jedzeniu, bez zwiększonego wysiłku fizycznego kierunkuje lekarza w kierunku nowotworu. Mówiłyśmy o tym parę miesięcy temu. Rak kości to niestety nowotwór złośliwy, nie daje choremu szans. U ludzi powoduje bardzo, ale to bardzo silny ból, chorym podaje się bardzo silne środki uśmierzające włącznie z narkotykami i wszczepianiem substancji radioaktywnych. Ajlii proszę Cię oszczędźmy Franiowi już dalszych badań, dalszych wyjazdów, on tak tego nie lubi , tak źle na to reaguje. Sprawdź tylko diagnozę Pani doktor (RTG barku za jakiś czas jak te zmiany będą się zachowywać, czy to na pewno rak) Porozmawiaj z dr Soszyńską na temat środków uśmierzających ból, żeby Franio nie cierpiał. Tak napisałaś a ja podpisuję się pod tym. Niech Franio bez bólu spokojnie sobie dożyje swoje życie. Żeby nie cierpiał. Matko jedyna .........
  18. Ja też myślę, że pomimo tych wszystkich dolegliwości Franio dopiero teraz jest szczęśliwy pierwszy raz w życiu. Jest komuś potrzebny, jest dla kogoś ważny, ktoś się o niego troszczy i on to czuje. Franusiu :loveu::loveu: staruszku.
  19. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ale jej dobrze. Pozdrawiam.
  20. Jak to czytam to myślę, że była to dobra i potrzeba konsultacja, dr Korzeniowski podszedł poważnie i z zaangażowaniem do Frania. Straszne jest dla mnie to co piszesz o uszkodzeniu mechanicznym krtani - co ten pies musiał przechodzić w swojej przeszłości :-(. Mocz czysty a więc problem z pęcherzem opanowany, oddech spokojny, więc może kryzys minął. Żeby jeszcze udało się odejść od Encortonu to byłoby super. No i zdiagnozować to coś w woreczku żółciowym i jądro. Czy planujesz ajlii leczyć teraz Frania u tego doktora, czy to tylko miała być konsultacja?? [COLOR=blue]Podziękowania dla dr Korzeniowskiego za godzinną, bezpłatną konsultację [/COLOR]
  21. A ja się przywitam - dobry wieczór wszystkim. Witaj Franulku :calus:
  22. U Frania był jakiś kryzys, może spowodowany odstawieniem sterydu. Czy znowu podajesz mu ajlii encorton, czy odstawiłaś go??? Tobie i jubu należą się duże podziękowania za opiekę jaką dajecie Franiowi, choć łatwa ona nie jest. Czekamy zatem na to co powie dr Korzeniowski. Jak spraw stojaka na miski?? jest już??? Wygodniej by było jeść Franiowi.
  23. Aha, czyli na temat zmian nowotworowych nie ma ani słowa (ani na 'tak', ani na 'nie'), choć podawałaś to jako powód wykonywania badania. Odpocznij ajlii a jutro zrób jak mówisz - zadzwoń. W sprawie Frania chyba wszyscy są bezsilni, bezradni :-(, włącznie z lekarzami do których się zwracasz. Tylko oni się do tego nie przyznają. Dobranoc ajlii, dobranoc Franiu. Idźcie spać kochani.
×
×
  • Create New...