Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. no właśnie, gdzie??? Masz awatar malibo, przykro wymowny.
  2. Franeczku zaglądam do ciebie wieczorem. Zaglądam codziennie tylko nie zawsze się odzywam, bo nie wiem co powiedzieć.
  3. O to, to, może w niedzielę a może w piątek z okazji święta wystroisz Frania odświętnie. Franio elegant, nie dość, że ma ubranko to jeszcze ma drugie na zmianę :loveu:. I oczywiście też bardzo chcemy zobaczyć Franusia w tym świątecznym ubraniu, ajlii :lol:
  4. Co słychać u Frania??? Ajlii co u Was??? Nic nie piszesz to chyba większych problemów nie ma.
  5. Oczywiście, że tak. Musi trochę dojść do siebie po tym zapaleniu i po antybiotykoterapii.
  6. No to dzięki Bogu. Można zatem rozpatrywać zabieg kastracji, gdzie, kiedy, jak itd.
  7. Wiesz co malibo ... zmroziło mnie, ścięło mi krew w żyłach jak to przeczytałam. Franusiu odwiedzam cię drogi staruszku. Co robić z tym twoim zdrowiem??? No czego by nie tknąć wszędzie problemy. Czy serce Frania jest na tyle wydolne aby podać mu narkozę nawet wziewną???
  8. Ajlii to może porozmawiaj z weterynarzem co robić z tym powiększającym się jądrem. Mojego Kubę staruszeczka lekarz nie podjął się kastracji (wiek i serce). I takie zapominanie Frania, kto wie ile on naprawdę ma lat, lekarz ocenił go na 14 ale może być starszy
  9. Nie mogło mnie dziś u was zabraknąć kochane sunie [INDENT] [B] [*] [*][/B] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2204/wiecawdoniachresize.jpg[/IMG] [/INDENT]
  10. No to dobre wiadomości i złe Coś trzeba postanowić w sprawie jądra Frania. Czy lekarz coś podpowiedział, coś sugerował po badaniu???
  11. Franuś u ciebie wszystko w porządku??? Jasne. Antybiotyk kończysz brać, w kurteczce biegasz po ogrodzie
  12. No czyli intensywny zapach moczu pochodził od leków. Myślę, że zwieracze już nie ma całkiem sprawne. Zachce mu się siusiu (po przebudzeniu, po wysiłku) i nie zdąży poprosić, nie zdąży wyjść. Ale to nie zmienia faktu, że masz uciążliwy kłopot w domu z tym siusianiem, mam nadzieję, że inne psy tego nie robią. A wracając do ubranka - na zimę dobre bu było takie pokryte czymś nieprzemakalnym no bo wiadomo śnieg, ciapa, teraz znowu deszcz. Od spodu polar a na wierzchu to nieprzemakalne. Ale takie dwuwarstwowe to na pewno dużo trudniej uszyć. Bardzo mi się Franio podoba taki wystrojony :loveu:, krój ubranka nowatorski chyba przez ten golfik i zakładki z tyłu. Czy ono jest zapinane pod spodem czy całe, wkładane przez głowę??? Nie widziałam takiego.
×
×
  • Create New...