Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. ERKO odezwij się jak z jutrzejszym dniem. Byłoby super gdyby był transporterek, bo jak nie to chyba trzeba będzie wykombinować jakiś karton żeby towarzystwo nie rozlazło się po samochodzie i żebym ich potem nie szukała. Zaraz wychodzę do pracy więc dzwoń na komórkę i to o każdej godzinie do oporu, aż odbiorę.
  2. ERKO odezwij się jak z jutrzejszym dniem. Byłoby super gdyby był transporterek, bo jak nie to chyba trzeba będzie wykombinować jakiś karton żeby towarzystwo nie rozlazło się po samochodzie i żebym ich potem nie szukała. Zaraz wychodzę do pracy więc dzwoń na komórkę i to o każdej godzinie do oporu, aż odbiorę.
  3. Do mnie jak przyjdą jakieś "fachury" to Kuba robi im przegląd co mają w swoich przepaścistych torbach. Raz jednemu zabrał śrubokręt, a ja zauważyłam to dopiero jak poszedł. Patrzę co ten Kuba tam ma na kocyku, coś ogryza, nie daje Soni podejść, a tu śrubokręt speca :evil_lol:
  4. [quote name='agnieszkal2']Nie muszę Krysiu dodawac,że przybrały minę niewinnych pieseczków [/quote] Jasssssne !!!!! Znamy się na tym, znamy takie niewinne minki. A zdziwione!!!! A ogon jak sekundnik lata. Zanam to Agnisiu, znam.
  5. [quote name='mysza 1']Naprawdę dziewczyny są sliczne, wygladają na grzeczniutkie aniołki.:loveu:[/quote]Tylko im czasem rózki wystają zza skrzydełek. :evil_lol: :evil_lol:. Na poparcie tej tezy cytuję : [quote]ostatnio zakradły się do kuchni i pożarły całą szynkę przeznaczoną dla nas na kilka dni, a dziś zżarły ze stołu kawałek kurczaka..[/quote]No nie ma co, aniołki:mad:, jak słowo daję a-n-i-o-ł-k-i
  6. Będzie dobrze!!! :multi:. Będzie dobrze!!! :multi: A więc masz głaskać, miziać, przytulać Miciunię. No widzisz a tak tego chciałaś. No to masz. Ciekawe co to za metoda "spacerowa" na Micię??
  7. A piwo Ci nie zginęło Oleńka w niewyjaśnionych okolicznościach???? :evil_lol: A teraz poważnie - moja koleżanka z pracy ciągle opowiada, że jej pies bardzo mało pije wody, natomiast pije .... herbatę. Ba, jak mu długo tej herbaty nie daje to się dopomina (piszczy jak ona sobie zrobi i pije). Ciekawe czy to prawda.
  8. Czy może są jakieś wieści od Uszeńki??? Nadal zwiewa Dagmar w lesie??? Jak z jej zdrowiem z tymi guzkami???
  9. Wiecie a ja myslę, że Tania wypiękniała bo jest szczęśliwa. I człowiek i pies pięknieje gdy czuje się szczęśliwy, kochany, gdy jest mu naprawdę dobrze. :loveu: Ale masz Agnieszko wspaniały balkon. Po pierwsze wygląda na bardzo duży. I tyle na nim pięknych kwiatów i roślin. Pomimo zamiłowania suń do "prac ogrodniczych" :evil_lol: tyle bujnej zieleni. Wygląda to jak ukwiecony ogród a nie balkon. Gdybym miała taki balkon to chyba bym się na niego przeprowadziła od wiosny do jesieni. CUDNY !!!! Bardzo ślicznie wygląda Nuka na tym zdjęciu koło pomarańczowych kwiatów (jak nagietki). Taka przechylona na bok głowa, a jasne futerko pod brodą to wygląda tak jakby miała mały kołnierzyk. No i jej mina. :loveu:
  10. A może jednak powinnaś ją troszkę poprzytulać. Ona potrzebuje takiego ciepła. Pomyślałam, że może ona boi się przeszkadzać. Wiesz co mam na myśli - skoro ją położyłaś na kocyku no to Micia się boi że jak będzie wstawać czy gdzieś chodzić to będzie przeszkadzać i będzie np. bita za to. Może tak było tam gdzie była wcześniej. Może trzeba ją ośmielić, zachęcić, jakoś pokazać że wolno jej chodzić po domu. Tak jakoś rozruszać. Ciekawe co na to wszystko powie ta Pani Kasia jak się spotkacie.
  11. Czy coś nowego u Kapselka??? Już niedługo piesku tego schronu, już niedługo :lol:
  12. Ola, Ola dogadzasz im jak w niebie a tu nam piszesz "wodę z kranu" :evil_lol: :evil_lol:
  13. Witaj tekilla!! Co dziś u Was??? Jak Micia, czy wstała z posłanka, zrobiła kilka kroczków???? Czy z jej skórą trochę już lepiej?
  14. No tak, najpierw Oleńka serwuje im duże lody z bitą śmietanką :evil_lol: a potem się dziwi, że mają kłopoty z gardłem czy krtanią.
  15. Atosku co z tobą znowu. No czy już nie wolno napisać na tym wątku słowa "zdrowy" bo zaraz będzie nowy kłopot. Cóżeście chuligany piły czy lizały i to cała trójka :mad:.
  16. Cześć sunie :lol:, witaj Agnieszko :lol:, witajcie Przyjaciele Tani i Nuki :lol:.
  17. Oj tekilla wcale się nie cieszymy, wcale :multi: :multi:. Żeby nie zapeszyć. Czyżby nareszcie zrobiła ten pierwszy malutki kroczek??? Jeśli tak to z dnia na dzień powinno być coraz lepiej. Och żeby tak właśnie było. Tekillko melduj, pisz o postępach suni. Bardzo trzymam za Was kciuki. :thumbs: [quote]JETS!JEST! Udalo sie!!!! Pomimo mojej obecnosci Miciunia wstala pospacerowala i wyszla na balkon!!!!!!:multi:[/quote]:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
  18. Tak są tzw. "hormony szczęścia" wydzielane przez zakończenia komórek nerwowych w mózgu - głównie serotonina i dopamina. W ich sytezie dużą roę odgrywa stosowna dieta. [quote]Kiedy jej dzisiaj podawalam jedzonko na raczce( z tabletkami) jakby mniej sie bala:lol:[/quote] :multi: :multi:
  19. No właśnie. Niech się wypowie na temat takiego legowiska/budy behawiorystka z którą tekilla ma kontakt.
  20. Trudna ta przeszłość Mici i dość trudna droga przed Wami. Ale pierwsze wskazówki już masz - nie podchodzić do Mici póki ona sama nie będzie tego chciała. Może tak właśnie trzeba. Wiesz co spytaj P. Kasi czy może kupić by dla suni takie legowisko w formie budy. Całość wykonana jest z gąbki. Postawiłabyś tą budkę w pokoju i niech sobie tam wchodzi. Może tam czułaby się bezpieczna, miałaby taki azyl dla siebie. Tylko jak byłoby z jedzeniem, czy wyszłaby sama aby zjeść i napić się wody. O spacerze nawet takim tylko "na siusiu" chyba na razie nie ma co mówić. Może potrzebne są jakieś ziołowe leki na przezwyciężenie tego lęku. Na którymś wątku czytałam, że Pani dawała psu ziołowe tabletki na jak to Ona nazwała przezwyciężenie smutku i tęsknoty (ciekawe za czym ta tęsknota .... za schronem?).
  21. O to świetnie, że będziesz mogła poradzić się behawiorysty. Ta Pani spotkała się pewnie z różnymi trudnymi przypadkami i może pomóc Mici. Wie fachowo jak postępować w takim przypadku. Uśpić takiego psa :crazyeye: .... to znaczy jakiego???? Przecież mówiłaś że jest zdrowa, nie jest nieuleczalnie chora i nie cierpi z powodu choroby. Co za głupie gadanie. Mam nadzieję, że taką opinię słyszysz nie od ludzi których cenisz czy liczysz się z ich zdaniem. Oj to trzeba być dobrej myśli, ciekawe co powie ta Pani. Tekilla uszu do góry!!!
  22. Mój Boże jak Micia musi bać się ludzi. Nie bez przyczyny. Wydaje mi się, że ona walczy sama ze sobą, ze swym strachem. Kto może jej pomóc - chyba tylko Ty tekillo, swoją cierpliwością i spokojem. Na pewno wreszcie zaufa, wstanie z posłanka i podejdzie do Ciebie, ale kiedy ....ile jeszcze potrzebuje na to czasu??? Przytulisz ją wkrótce, ona nadstawi główkę do głaskania a potem podrepta poszaleć z Dinusiem. No przecież inaczej być nie może. Uśmiechnij się :lol:
  23. Jak zdrowie Dzielnej??? Czy już w miarę wydobrzała po operacji???
×
×
  • Create New...