Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Żeby to tylko nie było przeciwwskazaniem do operacji tego jądra.
  2. Co jest przyczyną tych problemów oddechowych Frania??? Alergia?? Franciszek :loveu: bardzo ładnie.
  3. :loveu: :loveu: Czyli Franuś nareszcie ma tak jak chciał i czuje się z tym bardzo dobrze. Takie trochę jego miejsce na ziemi. A to przecież Wy. Och żeby jeszcze udało się podreperować jego zdrowie, tak aby długo mógł się delektować psim życiem przez Ż
  4. Może macie świeże wieści jak dziś Franio się czuje. Jak sobie radzi u Ailjj.
  5. Nie jestem fachowcem, nie mam takiego doświadczenia jak Wy, ale uważam dokładnie tak jak Ty malibo. Nowotwór - jaki by nie był - to twór obcy i należy go się jak najszybciej pozbyć, bo może zezłośliwieć. Jeżeli oczywiście pacjent jest w stanie znieść narkozę, czyli się z niej wybudzić i może funkcjonować bez usuniętej części tkanek.
  6. Przybiły mnie te informacje o stanie zdrowia Frania. Może to powiększone jądro to przerost gruczołu, może łagodna zmiana nowotworowa. Czy badania w środę będą szły w kierunku diagnozy tego jądra??? Pewnie pytam o rzeczy które już zostały napisane wcześniej, przepraszam Nie wiem czy słusznie, ale to mnie najbardziej martwi, .....
  7. O Matko!!! No to się u Frania uzbierało różności.
  8. Moniko mój pies miał zaburzenia krążenia i rozstrzenie serca. Przez kilka lat (dożywotnio) brał codziennie leki nasercowe i świetnie na niego działały. W wieku 17 lat tak ganiał po łące za patykami, że nie do uwierzenia. A jak się wkurzał na mnie gdy już nie miałam siły się z nim ganiać. Ta choroba to nie tragedia jeśli się stosuje odpowiednie leki i co jakiś czas chodzi się na badania kontrolne.
  9. Czy był już lekarz u Frania??? Takie dyszenie to mogą być problemy z krążeniem. A że problemy krążeniowe ma to wiemy - ten wylew.
  10. Ku wieczorowi odwiedzam Frania. Dobrze, że finanse trochę rosną. To jak na razie na jeden miesiąc hotelu jest. Do lipca mam nadzieję, że przybędzie Franiowi sponsorów i Monika nie będzie się zamartwiać skąd wziąć. Dobrze malibo, że zadzwoniłaś.
  11. Skoro Franuś ma gdzie sobie posiedzieć i poczekać to niech posiedzi, czemu nie. Czytam tak wstecz wątek - niejasne do końca to co było w/z DT. Tymczasowa Pani najprawdopodobniej nie do końca wiedziała o co chodzi z pobytem Frania u niej. Ale chyba nie traktowała go w sposób obojętny i pewnie teraz niezbyt wie czemu Franio wyjechał - no chyba że wyjaśniłyście Pani w czym rzecz.
  12. Nic się nie zmieniło i Franek jedzie jutro do Brzyścia, tak??? Tylko pogoda nie dla 'powylewowców', bardzo gorąco. A może auto ma klimatyzację???
  13. Cudny blond wodołaz Domek Dorki MUSI mieć basenik. Gdzie jej będzie tak dobrze jak w baseniku :lol:
  14. Dziękuję za miłe powitanie u Frania. Numer konta dotarł :lol:
  15. Dzień dobry. A ja wprosiłam się sama do Frania :oops: Z 1# wynika, że nie ma jeszcze kompletu deklaracji Zatem proszę wpisać moją deklarację dla Frania - 30 zł miesięcznie na czynsz hotelikowy. Pierwsza wpłata za czerwiec, wpłacę po 10.06 Będę wpłacać po 10 każdego miesiąca (po pensji) Moniko proszę o konto i dane do przelewu
  16. No to o tym jeszcze nie wiedziałaś, po tylu stronach wątku??? :-o
  17. Oj tam zaraz 'nie wypowiada'. Pisałyśmy już Madziu, że dajemy Ci tzw. wolną rękę, czyli TY zadecyduj bo znasz potrzeby Waszych psów lepiej niż my. Rozdzieliłaś po równo dla Dagusi i Miki - i bardzo dobrze. Zaznaczam, że to moje zdanie.
  18. No to niech to szczęście uśmiecha się do Agnieszki całą gębą :lol:. Przecież Ci się Agnieszko to należy.
  19. Czyli Czarny i Kitka są razem nadal w fundacji pod opieką Andrei. Jak ich zdrowie może wiecie, jak z sercem Czarnego. Pamiętam o nich i zawsze czekam na nowe wieści.
  20. Madziu Ty wiesz lepiej który pies ma najtrudniejszą sytuację finansową, więc przeznacz pieniądze dla tego/tej. To myślę.
  21. Boże kochany co tej suczce jest - jakaś choroba czy wygryzła sama. U Was w schronisku w Tychach??
  22. Cudnie, że Deri już u Zuzi :loveu: Wygląda na zaciekawioną nowym miejscem a nie na przestraszoną.
  23. Witajcie!!! Uszanowanie dla wszystkich tak owocnie dbających o finanse Deri. Akcja błyskawiczna, gratulacje. Póki co ja mogę tylko podnieść wątek i trzymać kciuki za pomyślny wyjazd ze schroniska.
×
×
  • Create New...