Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Czyli wzmacniamy mięśnie Franusiowe i poprawiamy sprawność umysłową. :loveu: No Franiu od jutra 1 kapsułka za ciocię Monikę (łyk), 1 za ciocię ajlii (łyk) i 1 za ciocię malibo (łyk). Ciekawe czy będzie chciał połykać sam czy trzeba będzie wpychać do dzioba.
  2. Ja zawsze u moich psów stosowałam i stosuję Lakcid w ampułkach (liofilizowany) - rozpuszczam go w odrobinie wody, wylewam na łyżeczkę i podaję dopyszczkowo. Mój weterynarz twierdzi, że jest najskuteczniejszy. Oczywiście on a więc i ja możemy się mylić. Teraz jest wiele probiotyków.
  3. No ajlii zmartwiło mnie to co napisałaś, że Franiu chyba jeszcze schudł. Miejmy nadzieję, że to po antybiotykach. Przecież wziął ich dużo. A czy dostaje jakiś probiotyk??? Przydało by się podać mu np. Lakcid lub coś innego. Z pewnością ma wyjałowiony organizm.
  4. Cześć Franuś. Franuś Abażur :eviltong:. Jak długo jeszcze będzie w tym 'ustrojstwie' chodził??? Witaj Moniko, już jesteś :lol:. Ale ten czas leci. Jak Ci było tam gdzie byłaś??
  5. Kochany pies z mnóstwem energii :loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. Znaczy zadowolony, nie czuje dyskomfortu :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Uwielbiam jak pies idzie i macha do taktu ogonem
  7. A mnie się tu podoba https://lh3.googleusercontent.com/--4xdWh0OwX8/TiSZUsusdsI/AAAAAAAAAmI/FwarglL6tBY/s640/DSCF5677.JPG i nie powiem, że biedak bo ładnie wygląda
  8. Franuś 'Abażur' :multi: No majqa na pewno będzie zachwycona zdjęciami
  9. Najbardziej podoba mi się 1 i 2 pocztówka. Franusiu ja u ciebie wieczorem, u mnie już po burzy. U Was spokojnie czy też burzowo.
  10. Późno bo późno ale jestem u Franeczka. Tak mi jakoś zeszła ta niedziela.
  11. Ciągle dopytuję się o oko Frania, bo się martwię, ale obiecuję ajlii już tak często nie pytać. Będę cierpliwie czekać na Twoje informacje. Spytam jeszcze :evil_lol: tylko o to pokasływanie czy ciężkie oddychanie, uspokoiło się już??? Czy za 2 tyg. trzeba powtórzyć zastrzyk z Convenii??? Wiesz ja bym się na razie nie martwiła tą różnicą wagi Frania, tylko patrzyła czy dalej nie chudnie. Może to rzeczywiście wina wagi (przyrządu) i jej wyskalowania, a może Franio ostatnio mniej je np. z powodu upałów albo antybiotykoterapii.
  12. [SIZE=4][B] [*] [*][/B][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://imageshack.us/photo/my-images/21/wiecazgasa.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6464/wiecazgasa.th.jpg[/IMG][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6464/wiecazgasa.jpg[/IMG] ?????????????? :-( :-( :-( :-(
  13. Dobrze, że Monika szybko zdecydowała :loveu:. Może ta Convenia okaże się bardzo skuteczna, kto wie, lek mało znany. Biedny Franiu, już się nauczył, że masowanie karku oznacza jedno - znowu kłucie. Czy są efekty dotychczasowego leczenia??? co z okiem, co z tym wrzodem na rogówce???
  14. Cześć Franeczku :buzi: Fajnie ajlii że Franciszek czuje się dobrze. A jak z tym ropniem na oku??? jest nadal, nie zmniejsza się???
  15. [QUOTE]A stało tam jakies gigantyczne,niebieskie ustrojstwo tego typu...[/QUOTE]No czyli ma Dorka basenik domowy, ogrodowy :multi:. Ale fajnie.
  16. Piszę post pod postem :mad: a to mnie najwyżej moderator opitoli [quote name='Monika z Katowic']:Franusiek - "mój" psiaczek wirtualny i rozczulający - jest starszy i chory więc trzeba Mu będzie naszej pomocy już do końca życia.:loveu: Powiem tak Moniko - ja liczyłam się z tym od początku. Franio stary, chory, zaniedbany, niemedialny pies - nie ma się co łudzić, że pojawi się człowiek i powie 'Franiu chodź ze mną'. Jeśli już to tylko prawdziwy miłośnik o dobrym sercu i mający możliwości opieki nad Franiem. Jedynie ktoś z Dogo- tylko, że na Dogo- wszyscy mają psów do granic własnych możliwości.
  17. Ajlii i co z tą Convenią?? Dzwoniłaś może?? Wiesz, myślę, że skoro to nie jest popularny, łatwo dostępny lek to przedstawiciel handlowy tym bardziej pomoże w zakupie. Wiecie co, nie mogę czytać na spokojnie tych słów, że Franio jest niewidomy, że otacza go mrok :-(. Dla psów wzrok nie jest podstawowym narządem zmysłów, ale ja patrzę z punktu widzenia człowieka. Nie jestem niewidoma, ale wyobrażam sobie a raczej próbuję sobie wyobrazić co czuje człowiek, który widział i nagle widzieć przestał. Cóż, przyzwyczaję się powoli do tej myśli o ślepocie Frania
  18. Tak Moniko bardzo rozsądnie pomyślałaś i zrobiłaś wysyłając ajlii pieniądze na leki, które mają dojść lada moment. Nie można zostawiać Dziewczyny z niczym bo może się okazać, że leki są ale w tym momencie ajlii nie bardzo może kredytować Franeczka. Przepraszam ajlii ale mówię tak hipotetycznie. Zwłaszcza, że Księgowa Frania ma kwotę pozwalającą na bieżące opłacenie koniecznych wydatków.
  19. No skoro togaa mówi, że byłaby spokojna o los Dorki to znaczy że nie trzeba się martwić. A ma Dorcia w domku basenik???? :evil_lol: Albo choć oczko wodne???
  20. No wiesz co Moniko :obrazic:, dobre opinie na temat prowadzenia tego wątku już się pojawiały niejednokrotnie, pewnie nie zauważyłaś. Przecież wiesz, że bardzo dobrze, wręcz wzorowo prowadzisz wątki więc czemu jesteś zaskoczona pochwałą. Podobno inni zazdroszczą nam tak czytelnego i na bieżąco aktualizowanego wątku i stawiają za wzór wątek Frania :happy1: Tak trzymać!!! :lol:
  21. Ajlii tu znalazłam ulotkę dotyczącą tego leku Convenia http://www.ema.europa.eu/docs/pl_PL/document_library/EPAR_-_Product_Information/veterinary/000098/WC500062067.pdf. Na dole jest podany telefon do lokalnego przedstawiciela odpowiedzialnego za dany produkt leczniczy. Może tam podpowiedzą jak zdobyć ten lek
  22. O jesteś ajlii. Tych nowych wieści zdrowotnych to nawet nie będę próbowała komentować .
  23. Ciekawe co powiedział weterynarz na oko Frania. Ajlii pewnie zmęczona po podróży i napisze jutro.
  24. Tak, jutro wizyta u wet-okulisty. No to Franio dzielny, burza mu nie straszna. Mój pies [*] gdy grzmiało i biły pioruny to podchodził do balkonu i patrzył. Jak błysnęło i huknęło to szczekał na ten piorun. Natomiast suczka w tym czasie umiera ze strachu i nie wie już w jaką mysią dziurę się wcisnąć.
×
×
  • Create New...