Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Jak dobrze czytać takie słowa. Dorciu takiego życia już zawsze
  2. No cóż Alfa widocznie Ty, ja należymy do innego świata. I powiem Ci, że jest nas mniejszość. Nie ma zasad, nie ma etyki, są tylko pieniądze. Taki jest teraz świat i musimy w nim żyć bo innego po prostu nie ma. Chyba się za bardzo rozgadałam. Magda rozmawiałaś z zuziaM????
  3. A wiesz, teraz to się mówi 'zaradni', 'z głową do interesów'. Wyznają tylko jedną zasadę "pieniądze nie śmierdzą" Czasem człowieka aż serce ściska jak zobaczy jakiegoś biedaczka, choć parę groszy żeby mu pomóc. A tu proszę czego się można dowiedzieć. Komu pomogłaś :angryy:.
  4. Właśnie :angryy: :angryy: Wiesz staram się ufać ludziom, ale na prawdę nie można, nie wolno!!!!! Niebawem nikt nie da grosza na żadne hoteliki, DT, czy jak go zwał. Nikt, chyba że komuś kogo zna
  5. Zadzwoń, będziemy spokojne. Czytałaś Madziu o kolejnym 'cud - hoteliku' :angryy: na Dogo-
  6. A to łaź jak Ci po drodze, raźniej we dwie niż samemu
  7. No właśnie, mam nadzieję, że u niej wszystko w porządku
  8. No Des, na częste odwiedziny nie możesz się uskarżać bracie. Nikt nie dzwonił, nie pytał o Desa, zgadłam prawda.
  9. UBOCZE a może jakiś wierszyk o Desiku, dla Desika??? Wiem, że potrafisz :roll:
  10. Szkoda, bo tak myślę czy trafił w odpowiednie warunki. Czasem do schroniska przychodzą ludzie kompletnie nieodpowiedzialni i dramat psa trwa nadal, tyle tylko, że o nim już nie wiemy. Polubiłam tego kudłaczka.
  11. Zaglądam sobie do Dorki
  12. Nadal nic nie wiesz Madziu gdzie Lucky trafił??? Oby mu było dobrze tam gdzie jest.
  13. No tak, ogłoszenia już pewnie nieaktualne, a tu telefonów (choćby jednego) w sprawie Desa nie było
  14. Smutne, że zero zainteresowania Desem. A to taki śliczny pies.
  15. Oj Des, Des, nikt nie zagląda do ciebie, nikt nie dzwoni . Co z tobą kudłaczu będzie dalej???
  16. No nareszcie widać beztroskiego szczeniaka :loveu: :loveu:
  17. To zasługa Encortonu. Steryd. Balbinko zdrowia, siły.
  18. O rany, to prawie na drugi kraniec Polski ( ok. 500 km)
  19. [QUOTE]hotelik przenosi się w zupełnie inne, odległe miejsce! [/QUOTE]Oooo, a daleko od tego miejsca gdzie teraz jest??? Iwop czemu niedobrze, będzie dużo dalej od Was??? No bo teraz to odległość nie jest jakaś straszna, osiemdziesiąt parę km.
×
×
  • Create New...