No cóż Alfa widocznie Ty, ja należymy do innego świata. I powiem Ci, że jest nas mniejszość. Nie ma zasad, nie ma etyki, są tylko pieniądze. Taki jest teraz świat i musimy w nim żyć bo innego po prostu nie ma.
Chyba się za bardzo rozgadałam.
Magda rozmawiałaś z zuziaM????
A wiesz, teraz to się mówi 'zaradni', 'z głową do interesów'. Wyznają tylko jedną zasadę "pieniądze nie śmierdzą"
Czasem człowieka aż serce ściska jak zobaczy jakiegoś biedaczka, choć parę groszy żeby mu pomóc. A tu proszę czego się można dowiedzieć. Komu pomogłaś :angryy:.
Właśnie :angryy: :angryy:
Wiesz staram się ufać ludziom, ale na prawdę nie można, nie wolno!!!!!
Niebawem nikt nie da grosza na żadne hoteliki, DT, czy jak go zwał. Nikt, chyba że komuś kogo zna
Szkoda, bo tak myślę czy trafił w odpowiednie warunki. Czasem do schroniska przychodzą ludzie kompletnie nieodpowiedzialni i dramat psa trwa nadal, tyle tylko, że o nim już nie wiemy.
Polubiłam tego kudłaczka.
[QUOTE]hotelik przenosi się w zupełnie inne, odległe miejsce! [/QUOTE]Oooo, a daleko od tego miejsca gdzie teraz jest???
Iwop czemu niedobrze, będzie dużo dalej od Was??? No bo teraz to odległość nie jest jakaś straszna, osiemdziesiąt parę km.