Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Dzień dobry wieczór Wszystkim, dobry Franiu. To prawda, dodam jeszcze, że pięknieją w oczach, odżywają. No bo czy Franio nie jest piękny :loveu:, nie odżył mimo choroby??
  2. A ja się witam z Franusiem i z przyjaciółmi Frania. Co u niego, jak się czuje. Czy nadal dobrze chodzi bez tego zarzucania, zataczania. A oko??
  3. Tekilla mimo szczerych chęci nie mogę pomóc. A może załóż wątek dla tej suni, opisz jej sytuację, wstaw zdjęcia. Może ktoś z dogo- pomoże znaleźć dobre rozwiązanie. Ale musisz nagłośnić sprawę Lory.
  4. Franio spokojny, chory staruszek ma w sobie to 'coś' co sprawia, że zdobywa nowych przyjaciół. A przyjaciele chcą mu pomóc. Witaj Elżbieto!!!
  5. Czy taka kuracja antybiotykowa trwa długo??? dr Garncarz mówił coś na ten temat??? Podziękowania dla doktora
  6. Moniko jeden dzień bez 'koszmarów finansowych' Frania. :multi: Bardzo wielkie podziękowania dla Ofiarodawców :Rose: A jak Franciszek dziś się czuje?? ajliii czy dobra passa zdrowotna trwa???
  7. Tak mi się marzy aby ajlii jutro napisała, że z Franiem jest lepiej niż dziś. I tak co dzień - lepiej niż dnia poprzedniego. Franiu postaraj się na tyle, na ile możesz.
  8. Oj dobre wieści Franiowe przekazałaś nam ajlii. Świetnie, że się już nie przewraca, że utrzymuje równowagę. Pogubiłam się chyba, Franio ma planowany zabieg usunięcia jąder - na kiedy???
  9. On ma tyle wdzięku i to chyba dzięki tej przechylonej główce :loveu:
  10. Bardzo dziękujemy za album Frania Ajlii. Za wspaniałą opiekę również, a właściwie przede wszystkim. Dobrze, że z okiem już lepiej.
  11. Podziękowania dla ajlii za szybką reakcję i za zorganizowanie w sumie kompleksowej wizyty lekarskiej w dobrej (czy nawet bardzo dobrej) lecznicy. Jak musiało Frania boleć to chore oko. Stan zapalny bardzo szybko się rozwinął. Może ta infekcja rozwijała się już wcześniej z jakiegoś powodu, a upadek tylko ją przyśpieszył? :-( To jednak podcięło mi nogi jak to się mówi. Do jądra doszedł teraz jeszcze mózg. Jeśli są jakieś leki, suplementy, które byłyby wskazane w takich przypadkach to myślę, że należy podawać je Frankowi. Czy przyniosą oczekiwany przez nas efekt - nie wiadomo. Nie wspominam o finansach na to wszystko, bo mnie to przeraża - skąd na to wziąć. Franuś, oj Franuś .....
  12. Jestem też, co pisać?? że się bardzo martwię o Frania. Oczywiście że tak.
  13. Czyli aktywność stosowna do jego wieku i możliwości, a nie do tego co on by chciał.
  14. No to jak go tak znosi na boki to raczej nie powinien za bardzo szaleć i biegać bo się może poważnie porozbijać. Czy mi się wydaje, czy Franio ma ok. 14 lat???
  15. No napędził strachu. Moniko znaczy, że Franio już wcześniej też się wywracał???? I na zaburzenia błędnika u psów nie ma leków???
  16. Tak czy inaczej, w szelkach czy bez Franio jest przepiękny :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A ten wyraz pyszczka znaczy się twarzy :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:. Dzięki malibo za wstawienie tych zdjęć, bea100 i APSA wielkie dzięki za obfotografowanie Franciszka. Ale, ale .... gdzie zdjęcie z Kaziem??? Który to Kazio???
  17. Majqa a może teraz to taka moda - szelki 'uprzężowe' A może to szelki zdrowotne? Nie widziałam takich (wiele rzeczy nie widziałam)
  18. No jak nikt nie ogląda?? no jak??? A ja to co, powietrze??? Oglądam/y w skupieniu i w napięciu czekamy na ciąg dalszy Takie foty :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  19. No to jeszcze jedna teoria na temat łapy : może kiedyś go bolała (uraz) więc ją oszczędzał przy chodzeniu, teraz go już nie boli, ale został mu ten nawyk ochronny i tak sobie ją unosi bez powodu. Majqa rozesłałaś już :evil_lol: :evil_lol: bidna APSA, nawet jej się na chwilę oddalić nie wolno, bo zaraz
  20. Tak wieści od ajlii bardzo dobre. Czyli to alergia to świszczące oddychanie, ale czy tylko. Może ta łapa go boli i ją oszczędza. Malibo nie denerwuj się, powoli sobie opracowuj zdjęcia a potem je nam pokażesz
  21. To zdjęcie jest absolutnie, bezwarunkowo urocze, tzn. Franio jest uroczy (trochę zmniejszyłam) a na tym drugim to wygląda tak jak mój pies kiedy uważnie słuchał co do niego mówiłam, tak właśnie przekrzywiał głowę, w ten sposób się koncentrował. Malibo no to wstawiaj resztę zdjęć, bo coś podejrzewam, że masz ich więcej. A nie wczoraj jedno, dziś dwa, jutro ???.... dawaj od razu wszystkie
  22. Nos. Franiowy??? Franiowy, poznaję :multi:. Piękny :grin:
×
×
  • Create New...