Jump to content
Dogomania

basia2202

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia2202

  1. [COLOR=Purple][B]śliwy na szczęście nie mam:multi: jak teraz nie ma, to już chyba nie będzie;) wczorajsze okłady chyba pomogły... ale.. boooliii :placz:jak porządnie stłuczone:roll: moja pani doktor nie wiedziała, czy da radę mnie przyjąć... ale dzwoniłam właśnie... i się udałooo!! :multi: jadę na 14stą - mam nadzieję, że nic poważnego się nie okaże:roll: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Purple][B]będzie doobrze:calus: ja też się denerwowałam cały dzionek... :roll: martwiłam... a tu się okazało, że dzielna Zuzanka na własnych kuśpetkach wyszła ze szpitala:) [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Purple][B]witajcie, Gustawkowa rodzinko :multi::multi::multi: jak tam samotna noc minęła, Marzenko?:) i jak synuś? ozdrowieliście, czy jeszcze kichacie? :roll: buziolki kochani!! :loveu: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Purple][B]witam CIę dilersjo:loveu: i dilusia Twego:) :multi: cmokam Was na dzień doberek;) :loveu: [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Purple][B]cześć pracująca od dziś marudo ;) :loveu: daj znać, jak tam pierwszy dzionek:) a trudnych dni.. współczuwam.. ojj. bardzo:roll: [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Purple][B]hej Lusiaki:multi: buziakuję Was z ranka :loveu: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Purple][B]witajcie Wyjątkowi:multi: przybyłam z porannym całuskiem :loveu: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Purple][B]dzień doberek Pimpusie :loveu::multi:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Purple][B]a u Cia jak zwykle cudne fotki roślinno-zwierzątkowe:) i Dumbo widziałaam!! :multi: [URL]http://i9.tinypic.com/8etlhrm.jpg[/URL] buziole Azulki:loveu: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Purple][B]a co ta wielki wąż z wielką paszczą goni Balbinę? :cool3: :evil_lol: [url]http://i158.photobucket.com/albums/t120/Junka_89/PB110023.jpg[/url] witanko dziewczyny :multi: :loveu: [/B][/COLOR]
  11. [B][COLOR=Purple]eloł Zuzanki Fruzianki :multi: urocze panny poczochrane :p [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/sis1.jpg[/url][/COLOR][/B] [quote name='evaxon']dżem dobry:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [B][COLOR=Purple]a powidła jeszcze lepsze :cool3: :eviltong: [/COLOR][/B]
  12. [COLOR=Purple][B]przyszłam z porannym buziakiem:loveu: witanko dziewczyny:multi: super fotki jesienno-leśne:) [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Purple][B]dzień doberek boksilki:):multi:[/B][/COLOR]
  14. [B][COLOR=Purple]no Tyśkowa, coś Ty z tym drutem porobiła :cool3: żeby tak poplątać :shake: :evil_lol: :diabloti: [url]http://img127.imageshack.us/img127/4215/cimg0385cq4.jpg[/url] witanko i buziole Tyśki!! :multi: :loveu:[/COLOR][/B]
  15. [COLOR=Purple][B]widzę, że nieźle Was zasypało;) pozdrowionka diabełkowi :loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Purple][B]nie wiedziałam, że Salsa ma dobre kontakty z niedźwiedziem brunatnym :cool3: :evil_lol::diabloti: [url]http://img134.imageshack.us/img134/7070/ssl23791hh4.jpg[/url] witaj wiosenna kwiatuszko! :multi: :loveu:[/B] [/COLOR]
  17. [COLOR=Purple][B]eloł Brendowe Tygierki:multi: cudne rysunki dla Bimberków:loveu: nie wiedziałam, żeś Ty taka zdolna:) :cool2: uściski, buziole itd. :loveu: [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Purple][B]o masz.. no nygus i wampirek z jednym zębolem :diabloti: :evil_lol: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img002-3.jpg[/url] witanko witanko :multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  19. witanko Gizmolki :multi: zaglądnęłam z porannym buziolkiem :loveu:
  20. [COLOR=Purple][B]hej Emdziolki i Lusiaczki:) przyszłam z porannymi buziakami :loveu: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Purple][B]Medorowa :cool3: WSTAAWAAAAAAAJ!! :eviltong: :evil_lol: a poza tym to buziole :loveu: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Purple][B]o matkoooo!! :crazyeye: Bułka chce zeżreć drugiego piesa! :crazyeye: :evil_lol: :diabloti: witanko dziewczyny :p [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Purple][B]witaj ach witaj... ma mentalna Alutku :loveu: widziałam.. orzechowego Ozzulca :roll: :loveu: on tak rozbraja sam te orzeszki? ;) buzioleeeeeeee:loveu::loveu::loveu: ode mnie i mej gadziny niebezpiecznej dla otoczenia :roll:;) [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Purple][B]przylazłam się tu przywitać:) Madziku.. dajcie potem znać z Alutką.. jak tam w schronie było;) aa... nie brak Ci czegoś?:cool3: np... fruwającego lotto? :eviltong: :evil_lol: [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Purple][B]witam się z Wami:multi: Agatko - trzymam kciuki za Sarcię :happy1: a ja dziś do okulisty... oko boli :sad: na szczęście patrzeć mogę... klatka nie przyszła jeszcze... dzwoniłam... powinna być dziś na 99%, więc znowu czekam no to... do pracy rodacy, do maszyn...;) [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...