Jump to content
Dogomania

basia2202

Members
  • Posts

    2194
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia2202

  1. [COLOR=Purple][B]przyszłam tu... bo.. tu fajnie :evil_lol: jakaś wszechogarniająca głupawka tu panuje u Cię, dilerowa :evil_lol: :loveu: a mnie strasznie potrzebny ostatnio dobry nastrój :p cmokale w nochale!! :loveu: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Purple][B]tak Madziu... wiem... dlatego chcę wziąć może wolne na poniedziałek, żeby mała ze 2 dni się z klatką oswoiła... włożę jej tam kocyk... dam smaczki... mam nadzieję, że przywyknie trzymajcie kciukole, trzymajcie :loveu: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='Wyjątek']u mnie wczoraj były dzieci i dałam im cukierki a one mi klamke i tak posmarowały pastą:placz: :diabloti:[/quote] [B][COLOR=Purple]a to potworasy niedobre :evil_lol: :diabloti: [/COLOR][/B][quote name='Wyjątek']Kojec powoli jest zjadany:evil_lol: zdjęcia smyczki i obróżki na pewno zrobie ale pewnie prędzej będą ze szkolenia. czekam az mi przesla albo pojawia sie na naszym forum :)[/quote] [B][COLOR=Purple]oo.. no masz... :roll: co te nasze piesy tak kochają zżerać drewno?? :roll: :crazyeye: no Zuzka ma to samo.... już stwierdziliśmy, że kupimy jej hantelek taki drewniany... nich sobie to zjada... i czekamy na foteczki:) no i... w ogóle to buziole Wyjątkowi;) ściskamy Was mocniachno :loveu: [/COLOR][/B]
  4. [COLOR=Purple][B]eloł pracusie :p co tam u fafluniaków? ;) czy spacerowe foteczki były już wszystkie? :razz: bo bym se pokradła jeszcze :evil_lol: buziolee!!:loveu: [/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Purple][B]kobitki moje koffaneee!!:calus::calus::calus: wszystko poczytałam.. cytować już nie będę... dzięęęęki... naprawdę... wieeelkie dzięki, że jesteście!! :buzi: dam znać, jak tam porady pani Zofii:) a co do klatki... ja długo się przed tym opierałam... bo Zuzka nie wytrzymuje z sikaniem.. nadal... i się bałam, że będzie we własnych odchodach leżeć:roll: ale.. wczoraj w artykule polecanym przez panią Zofię przeczytałam, że psy, które są w klatkach często właśnie wytrzymują... i przecież zwierzak nie powinien załatwiać się na własne posłanie... (co do Zuzki miałam wątpliwości... bo ostatnio znajduję bomby zawinięte w kocyk... tylko, że ten kocyk jest zduźdany i przeciągnięty w zupełnie inne miejsce... może wtedy nie traktuje go już jak swoje posłanie :roll:) także to już postanowione - wezmę może wolne na poniedziałek, żeby mała się oswoiła ze 2 dni... strasznie dużo kasy na nią wydamy znowu :roll: dopiero co była sterylka i karma... teraz znowu kupujemy halti, klatkę, będzie szkolenie najprawdopodobniej... więc znowu majątek pójdzie... ale.. chyba warto.. bo przecież kocham tę gadzinę :grins: P.S. [U]Alutka!![/U] jak nie masz prawka, to ja z Tobą nigdzie nie jeżdżę :shake: :eviltong: no.. chyba, że na wrotkach :cool3: a nie... na wrotkach to ja nie umiem :hmmmm: :diabloti: [/B][/COLOR]
  6. [B][COLOR=Purple]no ładnie:evil_lol: Brutus pije.. to się wydało :eviltong: taki ma tęskny wzrok do tego kieliszka:p [url]http://img218.imageshack.us/img218/2195/s5007518im1.jpg[/url] witanko Brutuskowi!! :multi: miziamy Was mocniachno za ucholami:loveu:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Purple]hej dziewczynki:) widziałam znowu fajne foteczki:) sporo terenu do biegania macie tam koło siebie:) to jest ładne zdjęcie.. Sarcia tak w niebo patrzy:) [url]http://images33.fotosik.pl/31/304a10c60245453f.jpg[/url] i super, że Sarunia tak chętnie się kąpie:) hehe.. hopsaa.. na dropsaa;) [url]http://images30.fotosik.pl/106/c6ba580ebd5d688d.jpg[/url] oo dżiiizaass.. jaka koparka [url]http://images26.fotosik.pl/105/d54d0d0f570c0b93.jpg[/url] i poczytałam, że Sarunia też będzie ciachnięta a to ile ona ma już m-cy? i kiedy dokładnie to ciachnięcie?? to będziemy trzymać kciukole[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Cześć :) Decyzja niby dobra, ale boje sie jak cholera i mam wyrzuty sumienia, że skazuje swego psa na cierpienie...:roll: [/quote] [B][COLOR=Purple]ja się też bałam... ale wyrzutów sumienia nie miej Agatko:) to dobra rzecz... jak nie chcesz szczeniaczków, to raz, że wygoda dla Ciebie, i pozwoli uniknąć różnych chorób;) poza tym... nie myśl w ten sposób, że na cierpienie... zobaczysz, jak szybko Sara dojdzie do siebie;) pewnie tak jak Zuzka, że po 2 dniach tyłek jej odżyje :loveu:będzie okej!! a boleć w czasie zabiegu ją nie będzie - przecież nie kroją na żywca tylko pod narkozą, więc nic się nie mart!! będziemy mocno trzymać kciuki i zaglądać, co tam u Was:) [/COLOR][COLOR=Purple]buziakujemy Was mocniachno kochane!![/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=Purple]normalnie mina "bez kija nie podchodź":diabloti: [url]http://images23.fotosik.pl/107/1b253ccc7e0a1553.jpg[/url] jeeju... ależ Bułeczka ma siły... tyle oponek ciągnąć:) witajcie dziewczyny!! pozdrawiamy serdecznie:) [/COLOR][/B]
  9. witaaajcie kochaaani!! powróciłaaam!! och.. znów mnie dawno nie było u Was:( przez problemy wychowawcze z Zuzą i nawał pracy już mi nie starcza czasu na inne blogaski ale właśnie ponadrabiałam wszyściutko:) ojeeej.. jaka fajna foteczka:) Gizmusiowa... tenprzybytek to Twój?:) http://i4.tinypic.com/52dasf7.jpg śliczny kotecek i kłolicek tyss:) ooochhhh... piękny... słodki.. cmok cmok http://i14.tinypic.com/47v1csi.jpg no Giymol to te widzę, że potrafi zabójcze pozy przybierać http://i19.tinypic.com/4qyggas.jpg [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Zapraszamy, przekonasz się na własnej skórze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Witajcie panienki :loveu: :loveu: :loveu: na pewno nie jest gorszy od Zuzki :diabloti: nie ma takiej możliwości :diabloti:
  10. [COLOR=Purple][B]Witanko Azulkowe panny:multi: a się piesy uhahały :evil_lol: [url]http://img523.imageshack.us/img523/4010/62361477bn6.jpg[/url] [url]http://img523.imageshack.us/img523/3929/62979891xa8.jpg[/url] oo.. widzę, żę czas na piknik :cool3: [url]http://img77.imageshack.us/img77/2201/85040832sc9.jpg[/url] błaaahahaaaaaaa coś jej się do śnupy przykleiło:evil_lol: [url]http://i15.tinypic.com/3zgjgw3.jpg[/url] a to co to za obywatel plujący bąbelkami?:razz: [url]http://img474.imageshack.us/img474/1928/78472927dz7.jpg[/url] ech... widziałam wszystkie superowe fotki:) nadorbiłam znaczy się:) i piesy i roślinki i wszystko inne ekstra!! jak zawsze u Was cmokamy Was mocniachno Azulki:)[/B][/COLOR]
  11. [B][COLOR=Purple] ech... powiem Wam, że miło mieć takie wsparcie[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:calus: zwłaszcza u osób, które potrafią zrozumieć psowe problemy[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:buzi: to dla Was Kochani :) [/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='teqquila'][B][COLOR=Green]Witaj Basiu no no ale Zuzak narozrabila i cie z rownowagi wyprowadzila niezle !!a moze przed wyjsciem do pracy zmecza ja bardzo mocno to nie bedzie miala sily na niszczenie i moze na qpy [COLOR=Purple]bardzo mocno, znaczy jak?? ja już wstaję o 5 rano! a to koszmarna godzina :placz:żeby ją zmęczyć na np. godzinnym spacerze, to musiałabym wstawać chyba koło 4-4.30 [/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:-? a tego nie przeżyję :placz: poza tym... Justyś... ona teraz nie mogła przecież biegać, ze względu na szwy:( musiałam ją oszczędzać... stąd te wariactwa na dworzu... mam nadzieję, że chociaż w tej kwestii się teraz poprawi:roll: [/COLOR][/B][B][COLOR=Green] ale Dilerowa ma racje mozesz do p. Zofi napisac napewno pomoze [COLOR=Purple]tak - będę dziś pisać wiem, że p. Zofia to mądra kobieta - mam jej książeczki psowe...[/COLOR] a ja siem na ciebie focham wiesz czemu :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Purple]a się fochaj :eviltong: sama się do mnie nie odzywałaś ze 3 dni :mad: :cool3: zresztą... i tak nie miałam teraz głowy do innych spraw... :roll: [/COLOR][/B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Basiu....wyślij PW do Pani Zofii posyłam Ci linka do profilu ...tam kliknij na wyślij prywatną wiadomość [URL]http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=6608[/URL] Tutaj otrzymasz chyba najbardziej sensowna pomoc ... trzeba temu jakoś zaradzić bo Zuza jest już dużą dziewczynka ;)i tak być nie powinno Całuski i pozdróweczka dla Was:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]dziękuję Alutku, dziękuję [/COLOR][COLOR=Purple]:calus: ale odnalazłam już panią Zofię:) trzymaj kciuki, żeby udało się zaradzić tej całej sytuacji:roll: buziaczki kochana!! :loveu:i wymiziaj Ozzulca:) [/COLOR][/B][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :multi: :loveu: :multi: Co słychać u Ciebie i u Twojej Pięknej Bestii? :) :eviltong: ślę pozdrowienia i uściski dla Was :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]heloł żonkilko:) no cóż... co słychać, to właśnie napisałam w poprzednim poście... dziś od rana było ok... grzeczna była... ściskamy Cię również mocniachno i dziękujemy, że jesteś :loveu: [/COLOR][/B][quote name='Czarna_Owieczka']Dzieńdoberk! :cool3: :lol:[/quote] [B][COLOR=Purple]witajcie czarne łowce :multi::p[/COLOR][/B] [B][/B]
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala mooże i miała fajny sen... tobie natomiast nie mogę zazdrościć... jak Ala kierowała... maluchem do tego :shake: :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:ten maluch to był mały fiat 126p :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]Madziku... czy sugerujesz, że Ala tak kiepsko prowadzi? :cool3: (nie się oczywiście... tylko auteczko :diabloti:) [/COLOR][/B][quote name='evaxon']Hej Baś:multi: ja bym na twoim miejscu jeszcze sprobowala z inna karma:razz: to tez moze byc przyczyna...ja wiem ze ona od malego na tej karmie ale tak jak ludzie tak i zwierzeta lubia miec urozmaicana diete;)[/quote] [B][COLOR=Purple]hej Eff:) hmm... być może i karma :roll: tylko, że teraz mam dwa worki kupione...:roll: nie wyrzucę doi kosza... sprzedać? :roll: komu? :roll: może... na parę dni kupię inną karmę i zobaczymy... a potem znów wrócimy do Acany... i sprawdzimy też jak teraz bez abażurka Zuza będzie się zachowywać - czy te kupy to nie był faktycznie odwet za to, że z niej lampę zrobiłam;) [/COLOR][/B][quote name='agbar']:grins: to ja tadam:multi:jest zalogowana pod ''Mrzewinska'':p[/quote] [COLOR=Purple][B] hehe.. no teraz to już Cię poznaję:loveu: już odnalazłam panią Mrzewińską:) dzięki:) wczoraj sobie poukładałam wszystko w głowie, co jej napisać i dzisiaj się do niej odezwę:) oby nam pomogła :roll: [/B][/COLOR][B][/B]
  14. [B][COLOR=Purple]heloł - witanko:) nie odzywałam się wczoraj... bo już nie miałam siły:( po wszystkim musiałam się wyciszyć... wypiłam meliskę... i odpoczywałam...:roll: Zuza znowu wariowała... ja się wściekłam, bo na klatce schodowej, jak wracałam, to słyszałam, jak mała znowu drewno gryzie i zrywa w przedpokoju :placz:potem jest mi jej oczywiście szkoda, jak nakrzyczę na nią, albo jak klapa w tyłek dostanie:( a to generalnie nie jest przecież metoda:( potem się zrobi złośliwa... będzie bardziej broić... i sama stworzę sobie zamknięte koło, z którego nie da się wyjść:( oczywiście znowu były też qpy (jedna niespodzianka zawinięta w kocyk) :mad: na spacerze też niedobra była... do tego stopnia, że ją za obrożę prowadziłam do domu.. no tak się rzucała... a tu deszcz leje, kałuże, błoto... już nie mam siły:( klatka jest już postanowiona - jedziemy w niedzielę na giełdę - bo mnie już siada psychika:( wczoraj dosłownie się poryczałam, bo już mi totalnie ręce opadły... płakałam sobie... gadałam pod nosem, jaka to mała jest niedobra i sprzątałam cały ten bajzel :placz: dzisiaj będę pisać do pani Mrzewińskiej... wczoraj czułam się tak umęczona, że poszłam wcześniej spać:( mam nadzieję, że Ona pomoże na nasze kłopoty z Zuzki jest niestety strasznie trudna młodzież - przysparza nam bardzo poważnych kłopotów wychowawczych :-? aa... i znalazłam parę wątków, które pani Mrzewińska rozpoczęła... w jednym dawała link do bardzo fajnego czyjegoś artykułu o wychowaniu psów... bardzo mądre rzeczy... poczytałam sobie... tak sobie wymyśliłam jeszcze inne przyczyny jej zachowania: - wariowanie na dworzu i niesłuchanie to ewidentnie efekt niewyżycia, niewybiegania - niszczenie... niszczy jak niszczyła... czy to drewno czy to zrywanie pcv... więc... najprawdopodobniej z nudów... no chyba, że faktycznie robi to po złości, bo sama zostaje (ale jak miała np. pieniek znad morza, to się nim zajmowała i nie niszczyła - więc... może jednak nie złośliwość?); stwierdziliśmy, że kupimy jej taki hantelek z bardzo twardego drewna i niech sobie to gryzie, skoro tak kocha drewno - qpy w domu podczas mojej nieobecnośni... nie sądzę, że nie wytrzymuje... wczoraj ją długo przetrzymałam - tzn. poszłyśmy na o wiele wcześniejszy spacer wieczorny niż zawsze i wytrzymała do samego rana (więc... być może w klatce też nie będzie się załatwiać?)... moim zdaniem... te kupy w domu może są zemstą za to, że musiała chodzić w tym cholernym abażurku:-? no i znowu walnęłam elaborat:roll: Chlorkowa nie da rady przeczytać :eviltong: Madzialeno - wybacz, ale musiałam się wygadać:roll: [/COLOR][/B]
  15. [COLOR=Purple][B]a Zuzka generalnie to wszystko zjada:lol: ale najbardziej lubi marchewki (wcina całą na raz:p) i ogórki kiszone, zjada też jabłuszka i gruszki, winogrona też jej smakują:) a z psich rzeczy: ciasteczka ciasteczka i jeszcze raz ciasteczka:) i żwacze wołowe oraz inne przysmaki (chipsy) suszone np. z żołądków, czy jakichś innych flaczków:) [/B][/COLOR]
  16. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a no taką jesień to ja też lubieć ;) :evil_lol: [U] niestety od dwóch dni non stop pada i do tego jeszcze czasami śnieży :crazyeye:[/U] :shake: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Purple]podsumowując... :-? g**niana pogoda :watpliwy: witaj dilerko przemieniona:p widziałam Twe jesienne foty - no zarąbiste kolory! :crazyeye: [/COLOR][/B]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witanko i doberek :hand: Oj Basiu tak mi zalazłyście z Zuzą do głowy że nad ranem mi się śniło ze jechalam z Wami małym fiatem:evil_lol: i to JA prowadzilam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: caly czas kombinuje :hmmmm:...i wychodzi ze ona to chyba robi z powodu samotności i ostentacyjnie pokazuje jak jej ''źle'' samej...kurde no nie wiem .... zresztą nie będę się wymądrzać:shake: bo różnie może to być odbierane :roll:. nie mam w tej materii doświadczenia :shake:...nie miałam takich problemów z pieskami ...na szczęście:razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]heloł Alutku :multi: :loveu: no to jak z nami, to zdecydowanie fajny sen miałaś :eviltong: :loveu::loveu::loveu: wiesz Aluś... może i z samotności - chociaż kurcze bardzo ładnie sama zostaje; nie hula na drzwi, nie drapie, jak wychodzę :niewiem: ale po wakacjach to ewidentnie pokazała, na co ją stać - przez pierwszy tydzień - pamiętasz przecież, jaką demolkę zrobiła :roll: a potem dopiero się zajęła pieńkiem znad morza... wiem, że źle jej było, bo była z nami non stop, a potem nagle sama ja wiem, że ona jest bardzo towarzyska... woli leżeć koło mnie niż u siebie, no chyba, że jej się twardo w dupsko zrobi... jak jemy, to też woli leżeć u mnie pod krzesłem albo koło Mariusza... no ale... jak jestem w pracy, to musi być sama - nie ma innej opcji - zabrać ze sobą jej nie mogę :( [/COLOR][/B] [quote name='agbar']hej Basiu:hand: nie bylo mnie troche , wracam a tu takie problemy z Zuzolem:shake:nie wiem jak ci pomoc....nie mialam takich problemow ale chyba sie przychyle do zdania Alicji, moze psina sie czuje samotna? sprobuj zwrocic sie o pomoc do pani Mrzewinskiej, jest zalogowana na dogo i na pewno chetnie ci pomoze.....:p[/quote] [B][COLOR=Purple]ło matko kochana! :question: :crazyeye: :icon_roc: dilerowa... no Ty się nie odmieniaj tak znienacka, bo przecie żem Cię nie poznała :-? :evil_lol: normalnie pomyślałam, że to jakaś nowa całkiem ciocia :cool3: a pani mrzewińska... ona jakiś login ma czy tak normalnie nazwisko swoje? zdaje się... że jakieś jej książeczki mam :hmmmm: eloł dilerowa-agbarowa :) [/COLOR][/B]
  18. [quote name='evaxon']a powiedz mi jeszcze jedno, jak jestes w domu to ile razy w ciagu dnia chodzicie na qpy??[/quote] [B][COLOR=Purple]jak wracam do domu po pracy.. koło 16-17... to wychodzimy różnie... 2 czasem 3 razy (zależy, jaka pogoda i jak Zuzka często woła na spacerek), ale wieczorem nie zawsze robi koopkę:niewiem:) a jak jestem z nią cały dzień w domu, np. w weekendy... to chodzimy na ogół 4 razy... czasami 5, jak bardzo musi... ale bywa też tak, że i 3 razy w zupełności jej wystarczają (np. są takie dni, że sporo sobie śpi i nie musi wcale częściej wychodzić)... generalnie staram się ją trochę przetrzymywać, żeby uczyła się coraz dłużej wytrzymywać wiem, że potrafi wytrzymać - zresztą, jak z nią jestem, to nie brudzi w ogóle, nie ma mowy, żeby załatwiła się w domu... a jak mnie nie ma.. to masakra... to po tej sterylce się pozmieniało... potrafi w czasie krótkiego spaceru załatwić się 2 razy - coś jest nie tak... ja rozumiem, jakby była wybiegana... to w jelitkach ją ruszy i ok... ale teraz... jak nie mogła biegać... a jeść dostaje przecież tak samo:-? ech.. niepokoją mnie te kupy, bo Zuzka w tej kwestii naprawdę już od jakiegoś czasu ładnie wytrzymywała i wystarczały jej spokojnie 3-4 spacery :shake: [/COLOR][/B][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Jak najbardziej rozumiem to że nie potrafisz się na nią gniewać [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1272.jpg:loveu:[/URL] ona to diabeł w skórze ślicznoty :eviltong: [COLOR=Purple]taa... ja już dawno mówiłam, że to pomiot szatański jeden :cool3: [/COLOR]:diabloti: Salsa po złości robi QQ w domu...jak jestem to może od 8 rano wytrzymać do powiedzmy 15 a jak jestem w szkole to dziwnym sposobem nie wytrzymuje...nie jest to codziennie ale jak np. zostaje sama z dziadkiem bez nikogo za kim mogłaby pochodzić po domu (dziadek raczej cały dzień w swoim pokoju siedzi/leży) to wtedy jej się zdarza...z nudów? :roll: Kiedyś byłam z nią przed 8 a wróciłam ze szkoły 12:30 ... przecież nierealne żeby nie wytrzymała. Ahhh te psy takie kochane a momentami doprowadzają do szału. [COLOR=Purple]ano widzisz.. a Zuzka już jakieś 2 m-ce spokojnie wytrzymywała bez problemy nawet 10 godzin bez kupkania! czasem... baaardzo sporadycznie też jej się zdarzało... jak się np. nażarła drewna i ją ruszyło... to ok... rozumiem, że mogła nie wytrzymać... ale teraz po sterylce to jest dizeń w dzień! notorycznie! 1-2 bomby:placz: [/COLOR] Buziaczki :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]całusy!! :loveu: A W OGÓLE TO WITAM WSZYSTKICH:) [/COLOR][/B]
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cholewka... taka niby niewinna zuzanka a taka z niej huliganica....i wredna maupa :diabloti: [COLOR=Purple]strasznie Madzik, strasznie wredna :shake:[/COLOR] Basieńko.... ja już nie wiem co ci poradzić... jaka jest przyczyna tego że ona sika i robi qp.... czy to złośliwe, czy jak?? :niewiem: jak ją tego oduczyć... bo demolka to wiadomo... złośliwość.... [COLOR=Purple]moim zdaniem... demolka to raczej... nuda...:roll: bo przecież jak ja jestem w domu, to pracuję przy kompie.... a ona sobie siedzi w drugim pokoju... bawi się... i wtedy nic nie majstruje.. choć też sama się sobą zajmuje...:roll: ale może goopia jestem i się nie znam... już sama nie wiem...[/COLOR] zawsze mówiłam że rude to fałszywe... na 12 rudych 13 fałszywych :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] :glaszcze:[/quote] [B][COLOR=Purple]dzięki :)[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Moja Sara bardzo szybko zajarzyła, że warto założyć halti- bo zawsze po założeniu dostawała smaczka ;) stopniowo sie przyzwyczaiła, ale i tak czasem próbuje to z siebie zdjąć :cool3: zresztą kupiłam jakieś badziewne, zaczęło mi sie rozlatywać :roll: więc skusiłam sie też na szelki.. tu masz linka [URL]http://www.krakvet.pl/trixie-szelki-easy-walk-rozmiar-1303-p-3750.html[/URL] Są o tyle wygodniejsze, że psu nie przeszkadzają, tak jak halti.. no i w halti Sara sie często zaplątywała, jak wąchała z pyskiem przy ziemi to smycz właziła między nogi.. wkurzało mnie to, bo ciągle musiałam tego pilnować.. W szelkach mi wygodniej, no i Sara sie nie buntuje, ale nie można używać ich na stałe..[/quote] [B][COLOR=Purple]dzięki Agatko:) dziś już późno, ale jutro poczytam, co to za szeleczki... ech.. zobaczymy, jak to będzie z tym halti...:roll: [/COLOR][/B][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oj Zuzka .......pańcia tak cię koffa ...nie rób jej tego ..... Basiu .....kurde pocieszyć tylko mogę :glaszcze:....nie potrafię nic doradzić :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]dzięki Alutku... to i tak baardzo dużo... takie podtrzymywanie na duchu:) [/COLOR][/B][quote name='evaxon']BAsiu prawda jest taka ze nawet jak do niedzieli nic nie odwali to nie znaczy ze juz nic nigdy nie zrobi bo jak widziasz przez chwil pare bylo oki. [B][COLOR=Purple]wiem... :roll: ja się tak łudzę głupio... ale jakiegoś zwrotu akcji - znaczy w jej zachowaniu - to nie przewiduję raczej...[/COLOR][/B] co do sikania to po sterylce moze nie trzymac moczu...i niestety moze to dlugo trwac aczkolwieknie wiadomo czy ona sika dlatego ze nie umie wstrzymac jeszcze czy wlasni epo sterylce... [B][COLOR=Purple]hmm.. co do sikania... moim zdaniem ona sika tyla samo teraz po sterylce, co i sikała przed sterylką - znaczy w domu... więc chyba sterylka na sikanie akurat nie wpłynęla[/COLOR][/B] a qpy to chyba tez jakas taka złosliwosc:shake: co innego jak by to bylo rozwolnienie... ale to jest zwykły stolec [B][COLOR=Purple]nie wiem Ewuś... jaka przyczyna :-( sterylka była w poprzedni piątek... w weekend załatwiała się bardzo mało, bo nie było czym... poniedziałek, wtorek w tamtym tyg. było normalnie - ładnie wytrzymała sama i kupy nie było w domu... zaczęło się chyba... w środę albo czwartek, kiedy to aż 7 razy w ciągu całego dnia musiała kupę zrobić:roll: strasznie dużo! przy czym 3 razy w domu... i od tamtego czasu, jak jest sama to zostawia jedną, dwie bomby... (jak ja jestem, to nie brudzi w domu absolutnie - bardzo ładnie prosi o spacer) czy złośliwość? no ale to czemu tak w środku tygodnia? a nie od powniedziałku - np. w odwecie, że sama została... zwyczajnie tego nie kumam... nie rozumiem, gdzie jest problem...:roll: lekarz ją jutro obejrzy, to może będę wiedzieć, czy to przyczyna sterylkowa czy jakiś mega foch :roll:[/COLOR][/B] [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1278.jpg[/URL] :evil_lol: zamiast ogonem to łapką merda:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Purple]co tam akurat ma do dyspozycji, to tym merda :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B]
  20. [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1276.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1277.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1278.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1279.jpg[/IMG]
  21. [COLOR=Purple][B]aa.. to jeszcze wstawię parę fotek sprzed miesiąca:) było dużo fot spacerowych... no i te tak leżały odłogiem;) fotki będą poranne:) jak to się psisko budzi i wita z pańciem:) [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1271.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1272.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1273.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1274.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1275.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa']Fajne fotki :loveu: [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1263.jpg[/URL] kup jej rutinoscorbin, bo jakoś niewyraźnie wygląda :evil_lol: :eviltong: [B][COLOR=Purple]a bo ona za szybka jest czasem :cool3:[/COLOR][/B] Basiu i pamiętaj z tym halti!!! najpierw musisz koniecznie ją przyzwyczaić, dobrze skojarzyć, nie nakładaj od razu na spacer!! Mam nadzieje, że podziała.. My mamy już i halti i szelki Easy walk.. jest dużo lepiej! :) Powodzenia![/quote] [B][COLOR=Purple]tak Agatko... będę się starać stopniowo ja przyzwyczajać... znając Zuzkę - na pewno będzie opór...:roll: a co do tych szeleczek... dałabyś mi jakiegoś linka? bo chciałabym zobaczyć, jak to wygląda, poczytać jak działa... my mamy takie zwykłe szelki [/COLOR][/B] [quote name='evaxon']widzialam marchewkowe foty:multi: klatka.. klatka i jeszcze raz klatka:p[/quote] [B][COLOR=Purple]tak - klatka :-( i tak giełda psowa jest w niedzielę... więc zobaczę, co będzie do niedzieli... ale rewelacyjnych zmian nie przewiduję w Zuzkowym zachowaniu :roll: tylko maaartwi mnie cały czas, że ona tak strasznie jeszcze sika... i teraz znowu kupy robi:( nie chcę, żeby siedziała na własnych sikach... chociaż... jak z nią jestem, to staram się ją przetrzymywać, żeby coraz dłużej wytrzymywała... no i... się udaje... a jak jest sama, to sika i robi kupę gdzie popadnie :splat:może jak będzie zamknięta, to będzie wstrzymywać... a może nie... naprawdę już nie wiem, co lepsze... a przecież nie chcę dla małej źle... [/COLOR][/B][quote name='AgusiaTerierka']Może klatki nie zdemoluje...:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Purple]no strasz mnie jeszcze :cool3: to co... mam od razu jakąś pancerną zamówić? :razz: [/COLOR][/B][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Basiu nie denerwuj :glaszcze: [COLOR=Purple]ech... to już jest chyba bezsilność:placz:[/COLOR] Kurde czemu Zuzka taka ślicznota a taka nie dobra jest :shake: [COLOR=Purple] nie wiem czemu...:( podlica z niej straszna:( a teraz byłysmy na dworku... przed spacerem nie odzywałam się do niej pół dnia... leżała sama u siebie... już zaczęła piszczeć, że chce wyjść, przyszła do mnie... zaczęła mnie lizać po rękach... przytuliła paszczę... i co ja mam z nią zrobić?:-? ja ją kocham, a ona taka gadzina...:niewiem: [/COLOR] Szkoda że klatka się może pojawić ale może faktycznie tak będzie lepiej...ale jednak mam nadzieję że Zuzolek dozna jakiegoś "szoku" i zmieni się w grzecznego, spokojnego pieseczka. [COLOR=Purple]tak jak pisałam... ciągle mam opory... bo nie wiem, jak będzie w klatce z tym sikaniem i kupami.. czy da radę wytrzymać... ale Zuzka znowu zaczyna robić pogrom w mieszkaniu i chyba nie mam już wyjścia:([/COLOR] Trzymaj się cieplutko :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Purple]buziolki kochana, buziolki:)[/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1270.jpg[/IMG] [B][COLOR=Purple]jutro wkleję zdjęcia z dzisiejszej demolki :roll: jak pozgrywam na kompika... to zobaczycie, co gadzina potrafi zrobić w abażurku :splat:[/COLOR][/B]
  24. [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1265.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1266.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1267.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1268.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1269.jpg[/IMG]
  25. [quote name='agaciaaa']cześć Basiu :) Noooo fajnego suprajsa wymyśliłaś :) Żółwie z Galapagos :evil_lol: i lancuszek jest świetny :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Purple]witaj Agatko i Sarciu:) a teraz... kilka zdjęć Zuzki sprzed 3 tygodni:) zdjęcia z serii "3 minuty na marchewkę" :evil_lol: bardzo dużą marchewkę :cool3: [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1260.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1261.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1262.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1263.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_1264.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...