-
Posts
11984 -
Joined
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hop!
-
Jamnicza bieda w schronisku ! Ma dom w Krakowie.
hop! replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Skopiowałam post Rybc!i z innego wątku. A to ci dopiero historia! :razz: [I]Basia niedawno wróciła z Lepna i Kama- mix jamniczka, którą dzisiaj do niej zawiozłam (do jutra) obsrała jej samochód, poczym łapami rozniosła po siedzeniach, a Baśka na to siadła, ha ha! ;-)[/I] (wątek:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9505250#post9505250[/URL]) Proszę o podanie orientacyjnej wagi suni. Czy ma obrożę i smycz? -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
hop! replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Ja się w tym wszystkim pogubiłam... :huh: Magda, Ty masz teraz 7 swoich psiaków + 2 tymczasowe: Daktyla i Marcelinę? -
Zaspane, przedpokojowe pieski... ;) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8208/bz106ty2.jpg[/IMG] [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7391/bz109bu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3919/bz111ks0.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/9186/bz113xf5.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6060/bz121ax8.jpg[/IMG]
-
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Niestety, transport takiej budy jest kłopotliwy i kosztowny. -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
To znaczy, że już można poskakać z radości?! :sweetCyb: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[B]To cud, że udało mi się odnaleźć ten post...[/B]:huh: [quote name='Murka']Wszystkie ciotki teraz cisza i kciuki trzymać! :mad: Jutro przyjeżdża rodzinka zainteresowana adopcją Brutuska. Przyjeżdżają aż z Tarnowa, w grudniu stracili swojego psa i szukają nowego przyjaciela do mieszkania ;)[/quote] [B]Czekam na informacje... [/B] [B]Dzisiaj w warszawskiej GW pojawiły się trzy ogłoszenia w trzech wersjach (dodam, że klarownie, świetnie zredagowane ;)). Może się przydadzą a może nie...[/B] [B]Do[/B] [B][SIZE=5]H[/SIZE]opaczek! Jestem pod wrażeniem! Hopacie... (brak mi słów, by to opisać). Wcale nie jestem Wam potrzebna... :sad: [/B] -
[B][FONT=Arial]DWIE ŚLICZNE 6 – MIESIĘCZNE SZYLKRETOWE SIOSTRY (JEDNA KLASYCZNA SZYLKRETA, DRUGA CZARNA Z LEKKĄ DOMIESZKĄ RUDEGO) SZUKAJĄ WSPÓLNEGO DOBREGO DOMU! KOTKI SĄ ZASZCZEPIONE, WYSTERYLIZOWANE I NAUCZONE PORZĄDKU. TEL. 0600 92 15 99 [/FONT][/B] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/636/noname039ew7.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/340/noname058ga2.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2504/noname059mv2.jpg[/IMG]
-
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
12 lutego przelałam dla suni i szczeniaków 200 zł. -
Co słychać u Murzynka? Krysiam, napisz proszę tekst informacyjny o Murzynku + dane kontaktowe, bo bez tego nie będzie ogłoszeń.
-
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
hop! hop! hop! :helo: Brak odzewu. Trudno. Ponieważ los Brutusa-Nie-Brutusa bardzo mnie obchodzi postanowiłam uparcie ogłaszać go w warszawskiej GW (informacje pożyczę stąd: [URL="http://www.allegro.pl/item308066184_brutus_idealny_kandydat_na_przyjaciela_ii.html"]http://www.allegro.pl/item308066184_...aciela_ii.html[/URL]). Do poniedziałku musicie sobie radzić bez hop! (naprawdę nie wiem jak Wy to zrobicie ;)). -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Biedny, samotny, niechciany Brutus-Nie-Brutus... Nikt nie chce mu pomóc... Zobaczcie, w jakich warunkach ten pies wegetuje... [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3322/brutus2jz9dd0.jpg[/IMG] ...a pomoc nie nadciąga. :sad: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Brutus, czy Nie-Brutus? Oto jest pytanie... Myślę, porównuję... i nie wiem... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8969/kopiabrutus2at7pr1.jpg[/IMG] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
hop! replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='lavinia']Maura to imię żeńskie :loveu: czy tamten żółw był dziewczynką ??:evil_lol: Maupa, powodzenia :loveu::loveu: i dzwoń[/quote] Dziewczynką? No, nie wiem... :-? Ale żółwiem mauretańskim na pewno. -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Patia, ja Cię podziwiam, że wzięłaś to na siebie... Mnie było ciężko o tym napisać i czułam się bardzo podle. :sad: To jest straszne ale... nie było lepszego wyjścia. Rzeczywistość czasami zmusza do takich a nie innych rozwiązań... -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
hop! replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='lavinia'][B] Maura [COLOR=Red]Maura[/COLOR] [COLOR=Blue]Maura !!![/COLOR] [/B] to takie ładne imię.....[/quote] Maura? Tak się nazywał pewien żółw, któremu dawno temu dałam dom tymczasowy. ;) Nie pasuje... -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
hop! replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Bazarki zakończone - powinno wpłynąć (na razie na moje konto) 167 zł. :smile: -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[quote name='samoglow']Bizuterie? Naturalna? Widzialas taka? :crazyeye: HOPAJ SIUP !!![/quote] Tak, biżuterię. Widziałam na własne oczy.Korale, kolczyki, broszki, bransoletki... Naturalnie naturalne... Z wełny... Być może też z sierści Brutusa właśnie... -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Czy Brutus jest gdzieś ogłaszany? Myślę, że Camara powinna w pierwszym poście zamieszczać te ważne i poważne informacje. [COLOR=Plum]hop![/COLOR] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
A może to, co wyczeszą filcują i robią biżuterię... To dopiero interes dochodowy. [COLOR=DeepSkyBlue]hop! [/COLOR] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, tak wyglądał Brutus zanim trafił tam, gdzie trafił... Jeszcze przed rozczesaniem ogona. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5345/brutus2at7gd2.jpg[/IMG] [COLOR=Plum]hop![/COLOR] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
A tu biedny Brutus po rozczesaniu ogona... [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7527/bb1dz0jv7.jpg[/IMG] [COLOR=Silver]hop![/COLOR] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
I co one robią z tym, co wyczeszą? Może produkują "wypsione" poduszki i sprzedają za ciężkie pieniądze... hop! -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Black]Tak długo zastanawiałam się nad tym pruciem aż doszłam do wniosku, że to absurdalne przecież. Zupełnie niemożliwe, żeby psa pruć... Owszem rozpruć można... Mam nadzieję, że tego nie zrobią... Martwi mnie jednak to ROZCZESANIE. Życie Brutusa jest zagrożone... Może zostać ZACZESANY NA ŚMIERĆ!!! To straszne! POMOCY! [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Black]I OCZYWIŚCIE HOP![/COLOR][/SIZE] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
hop! replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Imienia dalej brak! :placz: Póki co, "roboczo" nazwana Mafią :cool3: NIC ... nic do niej nie pasuje ani na M ani na żadną inną literę :([/quote] Może... [B] Map(k)a Min(k)a Minut(k)a Marcelin(k)a Moj(k)a :smile: [/B] -
Brutus - wiejski burasek też może znaleźć szczęście :-)
hop! replied to Camara's topic in Już w nowym domu
To jeszcze zdjęcie psa, żeby było wiadomo, którego ratować... [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4456/bb1dz0cf2.jpg[/IMG] Zdjęcie autorstwa: niestety, nie wiem... Na zdjęciu: Brutus lub Nie - Brutus... I jeszcze hop! na koniec.