Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Ania :)

    GERO-nimo

    Ale jest to rasa naleząca do grupy gończych.. sa tak samo "trudną" rasą powiedzmy jeśli chodzi o przywołanie jak beagle ? Czy hodowcy już raczej hodują je jako psy domowe, czy polują z nimi?
  2. Ania :)

    GERO-nimo

    Świetny ;) A jakie charaktery mają bassety ? Nigdy się jakoś za bardzo nie wgłębiałam w tę rasę.
  3. Ania :)

    GERO-nimo

    Witam i tutaj :) Dawaj mnóstwo zdjęć i opowieści o małym kłapouchym :loveu:
  4. [quote name='kesencja']Bardzo mi przykro... Ania, ale z tego co czytałam, czekałaś na labka, a przecież tutaj nasza koleżanka szykuje miot, może powinnaś się z nią zgadać? :)[/QUOTE] Już rozmawiałam ;) A jak tam Wasze wyprawki ? Stanęły w miejscu, czy znowu jakieś promocje były? ;)
  5. [quote name='kesencja']O kurcze... Nie straszcie... Co teraz zrobisz, Aniu?[/QUOTE] Musicie być dobrej myśli. Nie wiem co zrobić, mam straszny mętlik w głowie. Nie wiem, czy czekać na następne krycie, czy poszukać w innej hodowli.
  6. [quote name='Gezowa']W tym sensie... :/ Ech, że będę sobie wkręcać, że u mnie też tak będzie. To tyle czekania...[/QUOTE] Trzeba byc dobrej mysli :* bede trzymac kciuki zeby wszystko bylo dobrze u Ciebie i innych oczekujacych :)
  7. [quote name='aegyo'][B]Ania :)[/B], moja bardzo dobra znajoma też miała mieć labowe szczeniaki. miały się rodzić dosłownie na dniach, miała potwierdzoną ciąże, kryła swoim psem ( pięknym zresztą) więc i bez stresu dla suki... pierwszy miot suki i... też zresorbowała :( Tak się niestety zdarza nawet jak najlepiej jak umiemy dbamy o suke :([/QUOTE] Wiem, ze sie tak zdarza, bo jak pisalam ciocia miala podobny przypadek. Jestem zalamana bo juz dni odliczalam a tu taka wiadomosc. No nic nie poradzimy. Nie wiesz moze o jakims planowanym miocie w najblizszym czasie lub gdzie maja sie na dniach urodzic? Na pw daj mi znac jakbys cos wiedziala.
  8. Hodowczyni napisała, że najprawdopodobniej zresorbowała. Ostatni kontakt z hodowczynią miałam z początkiem lipca, gdy ciążą była potwierdzona. Nie chcę więcej dopytywać. Wiem, że tak się zdarza. Mojej cioci suka w tamtym roku odrzuciła szczeniaki, weterynarz z 5 szczeniaków wyciągnął 1 żywego. Co masz na myśli pisząc, że będzie kolejna jazda?
  9. Właśnie dostałam wiadomość od hodowczyni, że suka odrzuciła szczeniaki... Za tydzień miały się rodzić, czekałam ponad rok... a tu taka informacja. :-(
  10. Ja też poproszę link do bloga :)
  11. Nie chce mi sie rozpisywac bo na tel jestem ale mam takie samo zdanie na temat labow jak aegyo :D a tak w temacie bylam dzisiaj w galerii i chcialam kupic zabawki ale tz kategorycznie zabronil :( ale jest jeszcze internet :diabloti:
  12. aegyo red foxy mi się podobają, tylko o nie to trochę trudno u nas ;) tak myślałam, że mniej więcej taki obwód będzie, więc już mogę czegoś szukać, w alternatywie będzie pożyczał obroże od mojego bf bo ma trochę ponad 40 w szyjce :evil_lol: kesencja a nie myśleliście w ogóle o jakimś innym psie z VII grupy ? Trochę mniejszym i z łatwiejszym charakterem ?
  13. [quote name='aegyo'][B]Ania :)[/B] , ja mam czekoladkę i biszkopta więc czarnuszka mi jeszcze brakuje ;) Następny będzie czarnuch :) Chyba, że jakaś czekoladka mnie kupi i zostanie... ale nie ma jej w planach :D Znajoma ma suczke z bellatrix z tym, że biszkopta, bardzo ładna dziewczynka, chociaż samych hodowców nie znam :) [/QUOTE] Podeślij swoich pociech jakieś zdjęcia, z chęcią zobaczę cuda :) (tu lub na pw). Ja nigdy nie chciałam biszkopta, podobają mi się, ale jakoś najbardziej urzekają mnie czarne i czekolady :) A skąd jesteście? Teraz muszę porozglądać się za obróżkami i smyczami :) Tylko kurczę, ktoś mi powie ile ma mały labek mniej więcej w szyjce? :lol:
  14. Będzie następna promocja i kolejna stówka pójdzie :diabloti:
  15. Zaszalałaś :eviltong:
  16. [quote name='kesencja']Czekoladowy lab :loveu: Ja zrobiłam dziś ok 17 przelew, ale paczkę z zooplusa będę mieć dopiero w czwartek/piątek, bo dopiero wtedy będę mogła odebrać :( Już nie mogę się doczekać :loveu:[/QUOTE] Te czekoladowe noski :loveu: Teraz po roku będzie mi dziwnie się znowu przyzwyczaić do długiego pyszczka :lol: A co zamówiłaś? :)
  17. Też czekolada z Bellatrix. Za jakieś 2 tyg się urodzą i już się nie mogę doczekać, bo już rok czekam :) Wcześniej miałam czarnego (a jak go kupowałam, to było baardzo mało czekolad) i postanowiłam, że następny lab tylko czekoladowy. Z resztą chyba bym już nie chciała czarnego, za bardzo przypominałby mi Andego...
  18. aegyo to trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie ;) Ja też czekam na laba i też jeszcze się szkraby nie urodziły :) a jakich kolorków się spodziewacie?
  19. Jednak tego crackle balla schowalam dla szczeniaka, Leon nie bedzie sie nim bawil :evil_lol: wydaje mi sie ze moze on byc przydatny dla szczyla w szczegolnosci przy wymianie zebow :) a przynajmniej mam taka nadzieje ;) ALE okazalo sie ze zamowilam sa maly ten materac dla Lemona wiec jest na sprzedaz :p
  20. [quote name='Gezowa']Nie no, jak się memła dość intensywnie to słychać jakieś strzelanie :P Ale z dość fajnego materiału - tego wierzchniego - jest. Bardzo gumowa, tylko to tworzywo w środku powoduje, że piłka jest twarda ;). Mojemu i tak się podoba, bo się toczy :grins:[/QUOTE] To jutro bedziemy testowac ;)
  21. [quote name='Gezowa']Nie no, jak się memła dość intensywnie to słychać jakieś strzelanie :P Ale z dość fajnego materiału - tego wierzchniego - jest. Bardzo gumowa, tylko to tworzywo w środku powoduje, że piłka jest twarda ;). Mojemu i tak się podoba, bo się toczy :grins:[/QUOTE] To jutro bedziemy testowac ;)
  22. W takim razie crakle ball dam od razu Leonowi :) myslalam ze to dosc miekkie bedzie, ale przynajmniej Leon nie rozpracuje tego od razu. Ta wubbe tez bede musiala zamowic bo fajne to :D do mnie paczka dojdzie jutro, jestem tez ciekawa tego materaca.
  23. Fajne to i nie drogie :)
  24. [quote name='Gezowa']To ja Crackle Ball wzięłam x2, bo podejrzewam, że przy takiej cenie (nawet bez promocji) raczej długo nie pociągnie :P Do tego Grinz, Wubba i Kong L + jakieś pierdoły :lol: I tak większość zabawek będzie na spółę z łipetem, dlatego wybieram już od razu w miarę wytrzymałe. Orki mam już prawie dwa lata i były memłane przez kilkanaście psów różnej wielkości i żyją :grins: to póki co mój najlepszy zakup ever :D[/QUOTE] Orki ? A co to są? :razz: Ja zacznę może bardziej szaleć w przyszłym miesiącu, bo po jutrze aparat ortodontyczny zakładam i na to troche kasy pójdzie, więc wyprawka dla psa poszła trochę w odstawkę :)
  25. [quote name='Gezowa']Tak Was poinformuję, że na zooplusie jest zniżka na zabawki... ... tak, piszę to, żeby Was skusić... bo sama się nie powstrzymałam i prócz kongów, piłek i pluszaczków, wpakowałam nawet smyczkę dla papisia... :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] I skusiłaś :) Kong i Crackle ball zamówione :evil_lol: więc wyprawka dla małego zaczyna się kompletować :loveu: edit: domówiłam jeszcze posłanie dla Leona, też w promocyjnej cenie :lol: tż mnie zabije :diabloti:
×
×
  • Create New...