Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Ja pisałam stronę wcześniej xd
  2. O rany ale bym w gacie narobiła xdd ja się boję sama w las jechać a jakbym jeszcze takie coś zobaczyła to zawał murowany
  3. No dla mnie to fajna sprawa bo w mojej dawnej biedronce nigdy nie było psich rzeczy ;)
  4. No on pierwszy rok zmarnował, bo poszedł na kierunek, który go jednak nie interesował, później poszedł właśnie na informatykę, a w między czasie właśnie znalazł sobie tą pracę :) mówi, że kończy po prostu te studia żeby mieć papierek, ale generalnie są mu one nie potrzebne aż tak bardzo. Swoją drogą z tego co on mówił, to większość informatyków/programistów/grafików to "samouki" bez studiów ;) Mój brat też poszedł na stosunki międzynarodowe, ale po pierwszym roku zrezygnował i dalej jak na razie nie poszedł. Siedzi w Poznaniu i pracuje i też zarabia koło 2tys jak na razie :P
  5. Ej ale tak serio to coś w tym jest. żaden z moich znajomych czy z rodziny nie znaleźli pracy po studiach w swoim zawodzie. No ewentualnie mój wuja studiuje informatykę i pracuje w dużej firmie i jest programistą, ale do tego mu studia tak naprawdę nie potrzebne. tak btw ma 24 lata i zarabia prawie 10tys :P :P
  6. No jakby tak w Starym domu zrobił to by mi nie było szkoda. Ale tutaj dwa dni i już pozarte. No nic. Ćwiczymy klatkowanie. Wchodzić to wchodzi bez problemu , spac też tam sam z siebie chodzi tak jak na legowisko. Musimy ćwiczyć jeszcze zamykanie w niej. A z lepszych wiadomości to dzisiaj w biedronce kupiliśmy miskę , woreczki na kupy , zabawkę , rękawice do ściągania sierści (nie jest zła ale wolałabym lepsze efekty :P ) i smycz automatyczna dla Leona ;) niby jest napisane ze do 50kg ale byłabym się Branda na niej prowadzić :) dla Leona jest idealna. A co do Leona to zdarł sobie pazury w tylnich łapkach i podnosi te łapy (w szczególności jedna) do gory przy chodzeniu. Szkoda mi go ale chyba nic na to sie nie poradzi i trzeba czekać az odrosna.
  7. A ja nigdy bym suki nie chciała :P
  8. O rany :/ to faktycznie powinni go uspic bo to nie sa zarty :/
  9. Hej Aga :) gdzie się ukrywasz ? :p
  10. O rany no to się naczekaliscie na tą cieczke :) dobrze że wszystko się wyjaśniło :)
  11. Ja dzisiaj też odrobaczalam xd
  12. Czesć :) No już większość ogarniete. Ja dzisiaj ostatni dzień w pracy jestem. Psy dzisiaj pierwszy raz na kilka godzin w nowym domu zostały same , no i co ? Brando zjadł Leona legowisko i powygryzal listwy. Już mam dość. Zaczynamy klatkowanie od jutra.
  13. A ja nie chce żadnego kota i nigdy sobie nie sprawie xd
  14. Czas leci jak oszalaly.
  15. Hej Aga :D Hahaha to nieźle się zakrecilas :P
  16. Ja kiedyś też takich szerokich nie lubiłam ale od jakiegoś czasu zaczęły mi się podobac :D
  17. No ona ma bodajże 5cm ? I nie wiem jak to na nim będzie wyglądać ale podoba mi się bardzo :D My już w Ostrowie od wczoraj :) ciągle na pełnych obrotach od paru dni i już wysiadam. Chodzę jak zombie xd A jeszcze tyyle przed nami rozpakowywania , sprzątania. Za tydzień może wrócę do żywych ;)
  18. O nie to Ty już zeszlas na manowce skoro wolisz się dokocic :P
  19. Hej :) a u nas grzybów brak ...
  20. Super !! :D wielkie gratulacje !! :D
  21. Wow Dominika podgladasz nas :D Tak właśnie taka obroże :D
  22. A widziałam w katalogu ze 3 suki macie w klasie więc trzymam mocno kciuki :)
  23. Według mnie wygląda w niej jak wiejski burek :P więc pewnie ja sprzedam... Ja nie lubię obroż w jakieś wzory tzn na nie moim psie to spoko ale dla swoich nie. Jakieś jednolite tak a no i marzy mi się dla Branda obroża w amerykańska flagę :D
×
×
  • Create New...