Ale śliczne zdjęcia. :) Śliczne zwierzątka i oczywiście Ty. :D
E tam, jeszcze 4 dni chodzenia do szkoły (piątku już nie liczę), więc jest dobrze. :cool3:
No to na pewno zmniejszyłaś się jeszcze bardziej przez te pół roku. :evil_lol:
Tow cale nie jest śmieszne, to jest tragedia. :placz:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
No oczywiście, że mała. :diabloti: Takiej małej jeszcze nie widziałam. :evil_lol:
Tak tak, ręce, głupie ręce. :placz: Musisz mi o nich przypominać ? :placz:
Ej, no i co tak mało zdjęć, co ? :eviltong: Phi, i poszła sobie zadowolona. :eviltong:
Haha, nie no, Chester przeciez musi mieć najwygodniej. :D:D
No pilnuj się, pilnuj. :eviltong:
E tam, do 11:00 to też dobry czas. :evil_lol:
A kiedy tego canona dostajesz? Haha, ja też miałam podobne postanowienie z tą instrukcją, ale niestety nie wyszło. :evil_lol: Nie no, jest ok. :D
Haha jak Ty fajnie na niektórych wyglądasz, taka grzeczna, dobra Adusia. :evil_lol:
Zdjęcia morza są najładniejsze, oczywiście poza Twoimi, żeby nie było. :eviltong: