Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Kobieto, Tobie wciąż za mało tych kolczyków, tatuażów itd. :evil_lol: Ile Ty tego jeszcze chcesz :D ?
  2. O na festyn się wybierasz :D ? I niech zgadnę .. widziałaś go dzisiaj w kościele :p ?
  3. Ojj i znów do bursu jedziesz .. no trudno, czekamy na powrót. :D
  4. Ale śliczne zdjęcia. :) Śliczne zwierzątka i oczywiście Ty. :D E tam, jeszcze 4 dni chodzenia do szkoły (piątku już nie liczę), więc jest dobrze. :cool3:
  5. Ale robi słodkie oczka ... i jak tu takiego wygodnić. :D :loveu:
  6. Jak oni cudnie wyglądają. :loveu:
  7. Jakiś kwiat? Róża? :diabloti:
  8. No to na pewno zmniejszyłaś się jeszcze bardziej przez te pół roku. :evil_lol: Tow cale nie jest śmieszne, to jest tragedia. :placz: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. No oczywiście, że mała. :diabloti: Takiej małej jeszcze nie widziałam. :evil_lol: Tak tak, ręce, głupie ręce. :placz: Musisz mi o nich przypominać ? :placz:
  10. Ej, no i co tak mało zdjęć, co ? :eviltong: Phi, i poszła sobie zadowolona. :eviltong: Haha, nie no, Chester przeciez musi mieć najwygodniej. :D:D No pilnuj się, pilnuj. :eviltong:
  11. Co tam u Ciebie ? :loveu: Ahh a my tak czekamy cierpliwie na zdjęcia ... musisz nam to wynagrodzić. :evil_lol:
  12. Haha no o to mi chodziło. :evil_lol: Taka słodka, mała (:diabloti:), kochana WZOROWA (uczennica) córeczka. :D I Ty, i morze. :evil_lol:
  13. E tam, do 11:00 to też dobry czas. :evil_lol: A kiedy tego canona dostajesz? Haha, ja też miałam podobne postanowienie z tą instrukcją, ale niestety nie wyszło. :evil_lol: Nie no, jest ok. :D
  14. Haha jak Ty fajnie na niektórych wyglądasz, taka grzeczna, dobra Adusia. :evil_lol: Zdjęcia morza są najładniejsze, oczywiście poza Twoimi, żeby nie było. :eviltong:
  15. Jakie ładne zdjęcia nieba. :loveu:
  16. Na pewno będą zdjęcia, przynajmniej tak mi mówiła. :D Ada, wracaj już do nas. :loveu: [SIZE="1"]I od razu na gg wpadaj. :evil_lol:[/SIZE]
  17. Haha, tego, że byłyście mumiami ? xD Zgadłam. :evil_lol: A tak naprawdę poznałam. :D
  18. No to wrzucaj, mi chętni na zdjęcia :evil_lol:
  19. Ale fajne spacerki. :) Ale chyba raźniej Bobikowi w większym towarzystwie, prawda? :D
  20. Dodałam do znajomych. xD Jestem ta na literkę "F". :eviltong:
  21. No to zabawa musiała być udana. :D Super zdjęcia. :D O, Ty i Asia w roli mumi. :evil_lol:
  22. Aducha dzisiaj wraca !!! :multi::multi::multi:
  23. No banner świetny ! :cool3:
  24. Jak Sonia urosła ! Cudowna jak zawsze. :cool3: A gdzie Neska ? :eviltong:
  25. Właśnie, pokaż nową fryzurkę ! ^^ Tort wygląda bardzo apetycznie. :cool3:
×
×
  • Create New...