Śmieszne zdęcia. :D
Romek śmiesznie wygląda. :evil_lol: :diabloti:
O, macie koło łóżek takie coś, by nie spaść. My na zielonej w jakimś tam ośrodku nie mieliśmy, to w 5 klasie się bałam, że spadnę (byłam na 2 piętrze). :eviltong:
Ada miarzdząca biedne pajączki. :placz: :eviltong: No tak, nie lubisz robali. :evil_lol:
A o średniej, to cały czas mówię, że Ty tak będziesz mieć, w końcu jesteś taka mądra. :cool3:
Dominik i Anita, jaka para... :roll: