Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. [url]http://img195.imageshack.us/img195/9184/p1200330.jpg[/url] hahaha jaki zafascynowany tą gierką. :evil_lol: [url]http://img194.imageshack.us/img194/1283/s5005815.jpg[/url] o fajnie wyszłaś. :eviltong::eviltong::eviltong: Póki masz jeszcze wannę ? To Ty wanny nie będziesz miała ? :eviltong:
  2. Cooo ?! No to dziwne, bo mi nic na gg nie dochodziło w takim razie. :roll: A co dziś u Ciebie ? :D Widziałaś go ? :cool3: Ja niedługo też do kościoła idę, a tu taka pogoda ... :shake: Burza nadchodzi, a wcześniej było na zmianę deszcz i słońce ...
  3. [url]http://i44.tinypic.com/23sjkf8.jpg[/url] łaaa ta jest fajna. :D Super ryby. ;D
  4. No ja liczę na to, że będzie ten zasięg, bo jak nie ... :shake: :eviltong:
  5. Ale fajne zdjęcia z wycieczki. ;) Ta krzywa wieża i ryba (co miała największe powodzenie ;p) są najlepsze. :D No i w końcu dałaś zdjęcie z sobą. :cool3:
  6. Ejjj nie możesz mnie opuścić. :placz: Ledwo 3 dni wytrzymałam, a tu 3 tygodnie... :shake: :placz:
  7. No to pisz na gg. :D A i cóż, tacy ludzie, jak Dominik i Anita, to już są na tym świecie ... Niestety, u mnie co prawda musiałabym pomyśleć, kto by taki mógł być, ale różni są. :eviltong:
  8. Śmieszne zdęcia. :D Romek śmiesznie wygląda. :evil_lol: :diabloti: O, macie koło łóżek takie coś, by nie spaść. My na zielonej w jakimś tam ośrodku nie mieliśmy, to w 5 klasie się bałam, że spadnę (byłam na 2 piętrze). :eviltong: Ada miarzdząca biedne pajączki. :placz: :eviltong: No tak, nie lubisz robali. :evil_lol: A o średniej, to cały czas mówię, że Ty tak będziesz mieć, w końcu jesteś taka mądra. :cool3: Dominik i Anita, jaka para... :roll:
  9. Haha, śmiechowe zdjęcia. :D Ooo walczysz o pow. 5.0. :cool3: Mówiłam, że będziesz mieć coś koło 5.99. :cool3:
  10. I jak tam, wyspałaś się ? :D
  11. Super zdjęcia, fajne widoczki. :D Znowu gdzieś nam wyjeżdżasz :( ? OGLĄDAĆ ZDJĘCIA NA POPRZEDNIEJ STRONIE! :D
  12. Ej nie, te posty są takie tępe ... Znowu mi się w zdjęcia wbiły, choć powinny być poniżej. :angryy: Pozwolisz, że ukradnę jedno nasze zdjęcie (te drugie, nie to co masz na nk :eviltong:) ?
  13. O nie, tylko nie ja. xD (ile Krolina zrobiła zdjęć tymi z ratuszem? xD) Nie no, zdjęcia super, nie ma to jak podziwiać na zdjęciach miejsca, które praktycznie się widzi na codzień. :D Fajne. :D Przepraszam za odpały karoliny, ale ona tak już ma. :eviltong::eviltong::eviltong:
  14. Wklejaj zdjęcia, a szczególnie prześlij mi te z nami. :D
  15. Będę komentować w czasie czytania. :D No ten Maciek cały czas się koło Ciebie kręcił. :diabloti: Ale się musiałaś wysypiać... :cool3: Na basenie nie pływać, phi. :eviltong: Byłoby fajniej. :eviltong: W 2 osoby pod jednym prysznicem się kąpaliście? :eviltong: Był przynajmniej podizał na męska/damska część? :eviltong: A z tymi kartkami na plecach to ja miałam na WOSie. :) Fajne to jest. :) Dawaj filmik z tą zabawą. :D Fajnie ogólnie miałaś. :D
  16. E tam, nie przejmuj się testem. ;) Fajne zdjątka. :D
  17. Czekam niecierpliwie na fotorelację. :D Może być długa, jak Ci wcześniej obiecałam - przeczytam. :cool3:
  18. Ojj biedna Asiula. :-( Szybko wracaj do zdrowia. :calus:
  19. Ej, wracaj już! :D Bo nudno tutaj. :D
  20. Wracaj już! :multi:
  21. Ale Holly się pięknie prezentowała. :loveu: Cudeńko na ringu! :cool3: Arisek również śliczny. ;)
  22. Ale sobie wyje. :D :loveu::loveu::loveu:
  23. Jakie ładne zdjęcia. :loveu: Cuda. :) Super, że jedziecie na obóz! ^^
  24. Wracaj szybko. :D Ja mogę się znowu tak często nie odzywać, bo nauka itd. :roll:
×
×
  • Create New...