Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. O, fajne zdjęcia. ^^ [url]http://img41.imageshack.us/img41/2644/suc56134.jpg[/url] ooo Dominik się nas Was czai, uwaga. :evil_lol: Śpiący autokar, ah skąd ja to znam. :D Haha, Maciej jest śmieszny. :evil_lol: Dawaj dalej. :D:D:D
  2. Aha, to fajne profile. :eviltong: Ja ogółem na biochem idę. :D
  3. U nas też, ale w piątek muszę zanieść podanie, kopie dokumentów itd. Tak to jestem tam zapisana jako kandydat, ale musze to jeszcze udokumentować. :eviltong: A wiesz, nie wiem, czy znasz ta szkołę. Do lo9 u mnie w mieście. :eviltong: A Ty ? I na jaki profil ? :D
  4. [FONT="Arial Black"][SIZE="5"][COLOR="Red"]Wszystkiego najlepszego Majaczko !!![/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol::cool2::Rose::siara::sweetCyb: :klacz::dog::Cool!::ylsuper::bigcool: :B-fly::new-bday::BIG::laola: :cunao::pepsi: zaraz wyczerpię limit emotek. xD
  5. No to dobrze. ;) Mi, mam nadzieję, też starczy. Właśnie wydrukowałam podanie do szkoły ... :-o E tam, liczyłam na więcej, bo z angielskiego było łatwe. :evil_lol:
  6. Poszczególnych ? 39 pkt hum, 41 mat-przyr, 46 ang. :evil_lol: Mogło być lepiej, ale mam nadzieję, że do wybranego już liceum mi starczy. :eviltong: A Tobie wystarczy, nie? ;) Neska śliczna. ;) :loveu:
  7. No oczywiście, zostaniesz niedługo moją idolką. :evil_lol: O, nowy banner masz, i jaki świetny! :loveu:
  8. Kurczę, Ada, akurat taka ważna sprawa, a Tobie net siada. :placz: :eviltong:
  9. To dawaj z wycieczki. :evil_lol::evil_lol: Tylko ? Ojej, normalnie jakiś przełom. Zawsze kupowałaś wiecej rzeczy, hmmm ... :diabloti:
  10. Ale ciekawe zdjęcia. :eviltong: A gdzie to się było dzisiaj ? Na zakupach, co ? :evil_lol:
  11. Ale się poświęcasz, normalnie Ciebie podziwiam. :D A tak w ogóle co u Bonka ? (żeby nie było, że OT :evil_lol:).
  12. Nieeee, mi wszystko pasuje, czy ja coś mówię. :evil_lol: To sobie zrobisz kolczyk akurat z okazji zakończenia roku szkolnego. :eviltong:
  13. No oczywiście, Majaczki zawsze mądrze gadają. :cool3: :loveu: I jak tam, nazwałaś już swoje dziecko ? I jak Ci idzie czytanie intrukcji ? :eviltong:
  14. Oj, niegrzeczna Anulcia. :evil_lol: :D Ciekawe, co potem będzie ... :eviltong:
  15. Łaaał jakie oceny i wyniki. :D Z egzaminów łącznie (mat-przyr + hum) mam o jeden punkt więcej. :evil_lol:
  16. Oj tam, może ich namówisz. :cool3: A tymczasem ... masz jakieś zdjęcia ? :eviltong:
  17. Oj, może gdzieś jeszcze wyjedziesz. ;) Co tam u Ciebie ? :loveu:
  18. Dawaj zdjęcia. :evil_lol: To rozkaz. :evil_lol:
  19. Jakie słodkie zdjecia. :loveu: Cudowne. ^^
  20. O, Candy może jeszcze być. :evil_lol: Ah, ale radość. :loveu: Najważniejsze, żeby Tobie się podobało i już. :eviltong:
  21. A no to dobra, może się obejść bez nagrody. :evil_lol:
  22. No właśnie widać, że Tobie mało ich. :D Gdzie jedziecie na wakacje poza zlotem ? :evil_lol: Temat 'wakacje' od jakiegoś czasu poprawia mi humor. :evil_lol:
  23. Jupi, wygrałam ! :multi: Jaka nagroda ? :diabloti:
  24. No przecież, jesteście po prostu sweetaśni. :cool3: :loveu:
  25. Ale sobie słodko leżycie. :D A kiedy wracasz z tego festynu :D ?
×
×
  • Create New...