U nas też, ale w piątek muszę zanieść podanie, kopie dokumentów itd. Tak to jestem tam zapisana jako kandydat, ale musze to jeszcze udokumentować. :eviltong:
A wiesz, nie wiem, czy znasz ta szkołę. Do lo9 u mnie w mieście. :eviltong:
A Ty ? I na jaki profil ? :D