Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. A Ty znowu o nim, phi. :shake: :obrazic:
  2. Popieram Anulę. :obrazic:
  3. Coś Ci posty przeskakują. :eviltong: No i co, może Ci jeszcze nie starczymy ? :shake: :eviltong:
  4. No właśnie, to co piszesz, że nikt nie kocha :D ?
  5. Przecież ja tu piszę. :diabloti:
  6. No i gdzie się podziwacie ? :eviltong:
  7. Hmmm dziwne, zrobiło się tutaj cicho. :evil_lol:
  8. Ale ona zdolna ! :cool3: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]Jesteś na nk ? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  9. Łaaał, ale zaszpanowałaś. :D:D:D
  10. No ja też. ;) A u nas nawet tak długo nie gadała, szybko u nas poszło. ;)
  11. A to szybciej macie. To jeszcze 3 dni poczekasz. ;) Ja sobie poczekam jeszcze 9. ;) 1-2 lipca oryginały i 3 lipca ostateczna lista. No chciałabym. Haha, ale Was kamerują w tej telewizji. :D
  12. Haha, brzmi jak groźba. :cool3: Ja Ci mówię, że się dostaniesz. ;) Kurczę, ale czemu trzeba tak długo czekać (kiedy macie wyniki ? też 30 czerwca dopiero ?), nawet ja się o siebie denerwuję, gdzie się dostanę. :lol: Tak wcześnie wstałaś do kościoła :D ? No ja mam nadzieję, przynajmniej z tym, których lubiłam. ;)
  13. A no to niech żałuje. :p Bo Ty nawet na 6 zasługujesz. :D Ale teraz to nawet Ty się nad tym martwić nie musisz, bo i tak masz dużo pkt do liceum i się dostaniesz do szkoły I wyboru, ja Ci to mówię. ;) A dobrze, dobrze. Spałam do południa :cool1: I właśnie trochę robiłam porządki w rzeczach z gimnazjum.. tyle fajnych rzeczy znalazłam np. te zabawy typu za co mnie lubisz, w czym jestem dobra itd., albo pełno liścików.. tyle wspomnień. Trochę się smutno robi, że tych ludzi już nie będę widziała. Chyba że raz na ruski rok. :roll:
  14. Aż tak się brudzisz ? :eviltong: Jak tam niedziela mija ?
  15. To mówiłam, żebyś dała powiększone. :eviltong: Właśnie jakiś bardzo ciemny ten niebieski. :eviltong: Wolę jasniejszy. :eviltong:
  16. Lipne jest, bo ledwo kogokolwiek rozpoznać. :evil_lol: Te Twoje niebieskie spodnie są jakieś granatowe. :evil_lol:
  17. Ale wtedy Wam pogoda dopisywała. :) Ładnie wyszły te fotki. ;) :loveu:
  18. I tak bym nie zgadła, bo lipne zdjęcie dałaś. :evil_lol: Nic nie widać dokładnie to jak tu zgadywać. :evil_lol:
  19. [url]http://i41.tinypic.com/200ch0l.jpg[/url] piękny :loveu::loveu::loveu:
  20. Haha, co ty zrobiłaś z włosami. :D Fajnie. ;)
  21. Pewnie robisz zdjęcie. :diabloti: (to mi pierwsze przyszło na myśl, widząc te zdjęcie, bo nigdzie Ciebie tam nie poznawałam xD).
  22. Co, jak to? To ja Ciebie nie poznaję. :evil_lol: Daj większe zdjęcie to Ci powiem. :evil_lol: Pierwsza od lewej? Pewnie na żywo śmieszniej to brzmiało. :D
  23. No wiem ... ale może po jakimś czasie się wybaczy. :lol: :) Widzisz, masz jakieś plany, a tak mi pisałaś, że prawie nic. ;)
  24. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Neska%20and%20Sonia/20%20czerwiec/IMG_2130.jpg[/url] te mi się b. podoba. :-o :loveu: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/Neska%20and%20Sonia/20%20czerwiec/IMG_2104.jpg[/url] i te, i te ! :multi:
  25. Może akurat Ci się spodoba nowa klasa. :) A z ludźmi z byłej klasy nadal można utrzymywać kontakt. :) Gdzieś się wybierasz na wakacje ?
×
×
  • Create New...