Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Ta fryzjerka może miała zły dzień ? :evil_lol:
  2. Ojej, pierwszy raz Twój post wyskoczył nad mój. :evil_lol: Hahaha. :evil_lol: Tak tak, nowy kolega... :cool3:
  3. Ohh no i zdradziła małą słodką tajemnicę. :cool3:
  4. Kochanie, tak mi przykro. :( [*] Trzymaj się. :calus:
  5. Ale z nim długo gadałaś ... :cool3: Na gg mi opowiesz ... :cool3:
  6. No dobra, postaram się czekać cierpliwie ... ale to będzie trudne. :evil_lol:
  7. Chcemy zdjęcia !!! Ehh jeszcze 6 dni chodzenia do szkoły .. Nie jest tak źle. :D
  8. Ojej, to musiało być straszne ! Żeby oko wyleciało ... :-o Dobrze, że nie jest tak źle. Czekamy na zdjęcia z wycieczki. :)
  9. Moja Anula wróciła ! :multi: :loveu: Wstawiaj foty. :D
  10. Haha, zauważyłam. :D Jeszcze 7 dni chodzenia do szkoły ! :multi:
  11. Rencach. :eviltong: I kto tu dziwnie pisze. :eviltong: Aha, tak tak. :eviltong:
  12. Na początku myślałam, że coś mi się porąbało z tą dgm. :evil_lol: No ale i tak uważam, że dziwnie te ręce ułożyłam. :evil_lol: Hm hm, ciekawe jakie zakupy. :eviltong:
  13. No właśnie, teraz tak dziwnie to rozszerzone wygląda. :roll: Oj tam. :evil_lol: I tak potem stwierdziłam, że było minęło. :eviltong: Teraz już wiem, jak je trzymać. :evil_lol: Tak długo Ciebie nie było, a ja wciąż czekałam na gg. :placz: :eviltong:
  14. Taki szczęśliwy, pełnia szczęścia. :loveu: Nie ma to jak odpoczynek nad morzem. ;)
  15. Gdzie się podziewacie ? ;)
  16. Ejjj tylko nie zamykaj galerii ! Nie możesz ! :placz:
  17. Ej, czy u Was też te dogo się jakoś rozszerzyło ? :roll: Ada, przestań narzekać, masz ładne imię i się zamknij. :D
  18. Domyśliłam się, dlatego nie dopytuję się o to coś. :eviltong: Ada jest ładne, Adusia moja. :loveu: Aducha, Adunia. :loveu:
  19. Chyba wiem. :diabloti: Dlaczego nie powiesz ? :evil_lol: Nie no, nie musisz pisać, skoro nie chcesz. :D Zdjęcia !!!
  20. Hmmm to z kim będziesz gadała to ja wiem. :evil_lol: Oczywiście nie licząc mnie. :D Ciekawe, co tam planujesz kupić. :eviltong: Ja .. hm wieczorem do kościoła, a tak to nie wiem. :eviltong:
  21. Głupie posty. :shake: Jakie masz plany na jutro ? :D
  22. U mojej siostry też jest bal szóstoklasisty, ja go miałam też 3 lata temu. ;) Czekamy na zdjęcia ^^ !
  23. Co to za reformy, jeszcze o takich nie słyszałam. :-o Sorry, ale jestem na chwilę na laptopie taty, więc nie odpisuję na gg. ;)
  24. No no, ale ładnie wyglądacie. :) Też wczoraj bal miałam. :) U nas róże dawali na koniec poloneza. :D
  25. Haha. :cool3: A ja za to idę na próbę bierzmowania ... Tak więc będę wieczorkiem. ;)
×
×
  • Create New...