Jump to content
Dogomania

Martunia

Members
  • Posts

    6648
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Martunia

  1. Nie no, ale śmiesznie było. :D U mnie tak samo, cały czas leje, mokro i ciemno, ogółem fajne lato. :-(
  2. Ok, pozdrowię. :) A Ty od nas możesz pozdrowić tych chłopaków z Twojej klasy. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  3. Nic nie mówiłam i normalnie gadałam, czyli nie przeszkadzało w ogóle. :D I fajnie było. :D No ja odczekuję z 5 min, bo czas jest nierówny i nie chcę znowu, by mi post przeskoczył. :roll:
  4. No widzisz, to jeszcze lepiej, nawet nie zauważyłam. :D Bez problemu rozumiałam, co mówiłaś. :D I pewnie Karolina, choć z nią to nawet normalnie czasami dogadać się nie da. :evil_lol: Nie no, żartuję. :D Musiałam czekać, by mi post nie przeskoczył ... :shake:
  5. Mi tam nie przeszkadza, bo rozumiem, co piszesz. :D Nawet nie zauważałam, że we Wrocławiu czasami po śląsku mówiłaś, czy tam nawet cały czas. :lol:
  6. Nie no, już się będą tłumy robić, by go zobaczyć. :D:D:D
  7. No tak myślałam, że nie jest z Twojej klasy. :D A o nim to już Ci napisałam na PW. :D :cool3:
  8. No dobra, chyba miałaś rację, że na googlach, bo chyba ten Wojtek to nie Lotnik z Twojej klasy :eviltong: ?
  9. Ooo ja go sobie pooglądam. :evil_lol: No ale super, super. :cool3: Będę za Ciebie kciuki trzymała. :D :cool3:
  10. Ooo jaką randkę, czemu się wcześniej nie chwaliłaś :D ? No mów, kto to, jaki jest itd. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Ojj szkoda. :( A tak poza tym to co u Ciebie, coś ciekawego :eviltong: ?
  12. No widzisz. :) A drugiego psa nie bedziesz mogła ?
  13. O nie, teraz Ty zaczynasz marudzić. :eviltong: E tam, ale chyba nie żałujesz, że masz Bona. :loveu:
  14. Haha, no wiesz, może w Tobie siedzieć jakiś ukryty talent. :evil_lol: No i co tak cicho, wszyscy poznikali. :placz:
  15. Uraziłaś Anulę, Ada, jak Ci nie wstyd! :placz: Głupie posty ... :roll: Ty sama ten znak zrobiłaś ? :evil_lol:
  16. No nie, znowu sie zacznie... Ada, jak tak możesz. :placz:
  17. No to ADA, odezwij się tutaj !!! :lol:
  18. Dzień dobry :hand: !
  19. Ja też trzymam mocno kciuki. :) :thumbs:
  20. Ja do Ciebie tutaj codziennie wpadam, chętna do rozmowy. :D Ładne zdjęcia. ;)
  21. Dlatego już sobie idę. :D :hand:
  22. Uspokój dziąsło, ojj ja ci dam! :evil_lol: Nudno się już zrobiło. :eviltong:
  23. No widzisz, mówiłam, że nie będzie tak źle, jak mówiłaś. ;)
  24. Nie ważne, w każdym razie Ci nie starczamy. :placz:
  25. To było do Ady. :evil_lol:
×
×
  • Create New...